Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar bendraujate su kaimynais?

Rekomenduojami pranešimai

Mes- labai bendraujam. Kadangi kaimynai, kurio durys yra ?alia muso buto duro, neturi vaiko, kaimyna pakvietem a kumus. Jis be galo laimingas. Vis ateina pasid?iaugti savo krik?to dukra. Ir tiesiog apsala, kai panele jam ant kelio asitaiso...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Mes nelabai bendraujam, pas mus laipt., daugiau pagyvenusiu zmoniu gyve arba tokiu su kuriais as nebi galeciau bendrauti ( ateina vis paskolink pinigu :closedeyes: )

Visr musu gyvena seima tai as ta moteriske kartais pasikveciu kavos, labai maloni ir faina ji man .

( Dalyvavo anais metai "Lietuvos galbe" Jos sunelis nuskendo gelbedamas mergaite :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visai nebendrauju, kuo susitinku ju laiptinej maziau tuo geriau, jie visi ziaurus ir bjaurus, net ir apvoge mane buvo kaimynai, visi alkoholikai ir kitokie psichai, zodziu jau kas kas, bet man su kaimynais laaaabai nepasiseke.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mums su kaimynais pasiseke. Visoje laiptineje gyvena kulturingi ?mones. Ir ne ubagai. Nors namui tik de?imt meto, susigalvojom persida?yti laiptines sienas, pakeitem lauko duris. Buvo puikiai sureguliuotas ?ildymas, nes apatiniuose auk?tuose visuomet budavo ?alta, o vir?utiniuose ?ilta. Perejo per visus butus, suskaieiavo radiatorius, kurie buvo per daug prisidej?, liepe nusiimti, ir ?iema buvo puiku. Buvo atsirad? skruzdelio- tuoj pasirupino. Muso visas namas tvarkingas (dvi laiptines).

Apskritai esu patenkinta rajonu, kuriame gyvenu. Eia "valdi?ko" buto ma?ai, visi nusipirk? u? savo pinigus, todel ir tvarka yra.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as bendrauju su dauguma kaimynu, visi faini ir draugiski


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nebendrauju, jei turima aumenyje namo kaimynus, nera man ten su kuo bendrauti :cray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka?kada bendravau-ateidavo karta per savait? penkio lito alui i?klianeinti.Dabar liovesi, tai a? tokia laiminga esu.O bendrauju su kaimynem i? gretimo namo.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kaimynais matausi labai retai . Kai einu i darba dauguma ju miega, kai griztu jie jau sedi namuose.Mat dauguma pensininkai. Siaip kaimynai ramus. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai turiu su kuo bendrauti, nes dauguma kaimynu pagyvene zmones. Kartais pasisnekam su salia gyvenanciais senukais :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bendrauju.Su vienais daugiau, su kitais maziau.Vienus ypac myliu-mazdaug karta per savaite einu pastaugt, kad suni susitvarkytu


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bendrauju.Su vienais daugiau, su kitais maziau.Vienus ypac myliu-mazdaug karta per savaite einu pastaugt, kad suni susitvarkytu

Toks bendravimas su kaimynais man irgi prie ?irdiesa043.gifa049.gif

bet kai ten gyvena seni pagyven? girtuokliai, tai mintyse nusikreikus garsiai ka?ka ai?kinti nei?eina...reikia gerbti senatv?...girta irgi...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera blogiau uz girtaujancius kaimynus. :) Ir bendrauti su jais nelabai iseina. :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.