Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Adventas

Rekomenduojami pranešimai

Kaip pastebėjau, dauguma žmonių taip susirūpina kalėdinėm dovanom, kad užmirša Adventą. Kaip manot: ar tai jau atgyvena? O gal ne?

Vakar per radiją klausiau filosofo Liutauro degėsio minčių. Jis kalbėjo apie tai, kad Kalėdos virtę buitine- kulinarine švente, kad žmonėms tai yra patogiau nei susimąstyti bent kartą metuose- kas aš esu?

Ką apie tai manot?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na teisingai tas Liutauras sako. Adventas :) po teisybei jau nepamenu kada mes laikėmės jo tradicijų, va Gavėnios vis dar truputį prisilaikom, o Advento ne. Gal dėlto, kad visi baisiausiai laukia Kalėdų, pačios gražiausios, linksmiausios metuose šventės ir visai nesinori liūdėti, susimąstyti kas esu (ir taip per metus prisimąstom) ir t.t. Siela jau ruošiasi tam džiaugsmui, maištauja, kokia ten dar ramybė....


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tarkim as penktadieniais per adventa, kaip ir reikalaujama, mesisku produktu nevalgau :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Adventui prasidėjus...

 

Jei advento metu žmonės ištvertų nesipykę ir nesibarę,tai kitais metais gyventų taikingai ir gerai.

 

Per adventą reikia 12 naktų suskaičiuoti po 12 žvaigždučių,po to su niekuo nesikalbant eiti miegoti - bet kurią iš tų naktų gali susapnuoti svarbius ateičiai dalykus.

 

Jeigu nori būti laimingas iki Kūčių ir Kūčių dieną niekam nieko neskolink.

 

Advento metą daug yra lemtingų dienų ir valandų,todėl reikia nuolatos galvoti ir kalbėti apie ateities planus ir vengti išsitarti blogai...

 

Reikia nuskinti obels ar kriaušės šakelę,ją pamerkti.Jei iki Kalėdų pražydės - ateinantys metai bus laimingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Adventui prasidėjus...

 

 

Reikia nuskinti obels ar kriaušės šakelę,ją pamerkti.Jei iki Kalėdų pražydės - ateinantys metai bus laimingi.

 

Si prietara esu girdejusi, reikia pabandyti jei dar nevelu. Turbut reikejo merkti diena kai prasideda adventas :geda:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Si prietara esu girdejusi, reikia pabandyti jei dar nevelu. Turbut reikejo merkti diena kai prasideda adventas :)

 

tai jo jo, kiek čia laiko liktų pražydėjimui jeigu dabar pamerktum :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš pati stengiuosi penktadieniais pasninkauti. labai idomiu prietaru čia prisiskaičiau ryt bėgsiu obels šakelės merkt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nEBĖRA ADVENTO,VISI SKATINAMI ŠVESTI,tv ekranuose tik linksmos,dainuojancios laidos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol gyvenau su tevais tai visada laikiausi advento, pastininko. Dabar taip pat bandau, bet netaip jau ir besigauna


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagiausiai pasnykauti vegetarams...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.