Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Prisimenu, kad mano moeiute sakydavo ne Kueios, o Kueia. Pasirodo, tai yra tikrasis pavadinimas. Ka?kada jos trukdavo viena arba dvi dienas prie? Kaledas. Dvi dienas Kueia budavo kas ketverius metus. Advento metu ?mones pasnykaudavo, o Kueios vakare budavo apeigine puota. U?baig? Kueio puota lietuviai pradedavo Kaledo apeigas.

?odis Kueia re?kia "niekam nepriklausantis, tu?eia vieta, tarpas, tiltas, ypatingas tarpas tarp pabaigos ir prad?ios". Kueia nepriklause nei senajam, nei naujajam metui, nei menesiui, nei savaitei.

Kasmet lietuviai pasnikaudavo 127 arba 128 dienas.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wow, gan ilgai pasninkaudavo, mes manau nei puse tiek neistvertumem :doh

ypac as, nes jei tik ko negalima man nerealiai norisi :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot, ar būtų sąžininga prieš tėvus kūčias "švesti" ne su jais?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi kartu su vyru esate seima, nematau nieko blogo, kad Kucias svestumete ne su tevais..Bent jau as tai visada svenciu Kucias su saviskiu, o seimyna lankom per Kaledas..Man Kucios labai ypatingas metas ir manau toki vakara butina praleisti tik su paciais paciais artimiausiais zmoguciais, t.y. savo seima :lol: O jus gal planuojate svesti kur kitur?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na neplanuojam, bet norėčiau tiesiog jas švesti mūsų mažoje šeimoje. BET įsivaizduoju kad ir tėvam būtų smūgis, nes juk įprastą jog vaikai visad važiuoja pas tėvus, tai šeimos artimiausios šventė.

Na žodžiu kebli situacija, o ir šiais metais pas mus per kūčias bus mano dukterėčia :lol:

Ir žinau tik tiek, kad jeigu mano mama būtų lietuvoje, kūčias norėčiau sutikti tik su ja kartu, žinoma ir su savo vyru. Todėl ir į jo tėvus žiūriu labai tolerantiškai, ir nemanau kad išdrysčiau pasakyt, šiais metais mūsų nelaukit...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O su vyru jau kalbejai, ka jis apie tai mano? O jis gi ne vienintelis vaikas jo tevu seimoje, ar ne? Galetum tiesiog uzsiminti, kad dukterecia atvaziuoja ir noretum siais metais Kucias namie praleisti..Nemanau, kad jie labai uzpyktu, juk pasimatysit per Kaledas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip jis ne vienas vaikas šeimoje. Turi sesę, kuri gyvena su tėvais kartu.

O per kalėdas, pas mus yra tradicija praleisti su krūva draugų.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo svečius vesies pas vyro gimines? :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Savo svečius vesies pas vyro gimines? :)

 

Čia man?

Jeigu taip tai bus ne mano svečias, o irgi giminė ir labai artima. Ir tai ne svečiai šiaip sau iš niekur.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ko dar galiu klaust?

Ar tavo dukterėčia tavo giminė ar vyro? :)

Nežinau kaip ten pas jumi priimta, bet jei aš nuvažiuočiau pas savo giminaitę į svečius iš anksto suderinus ir ji mane temptųsi pas savo vyro giminaičius švęst tokios šventės, tai įsižeisčiau...

Bet čia gal tik aš tokia :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk Eitvyde, ji tik 13 metų galų gale :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.