Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Gyvenimas nesusituokus

Rekomenduojami pranešimai

As tai nesuprantu zmoniu, kurie nori buti laimingi, taciau save varzo visokiausiais tabu ir paskui bando vaidinti, kad jie laimingi. Kuriems galams taip reikia elgtis, jei galima buti tikrai laimingiems? Juk, istikruju, niekas per prievarta mums neprimeta gyvenimo budo. Renkames patys...

 

bet kartais ir aplinkybes daug ka pakeicia


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes nesusitoke gyvenam jau beveik 6 metus,ir net vaikiuka jau turime ir jis buvo tikrai ne netyciukas,o planuotas ir laaabai laukiamas!!! Ir vaikas turi tetuko pavarde,tik va,as jau "ni tuda,ni siuda"su kitokia pavarde! bet mums gerai gyvenasi! Bet vistiek planuojame ateiti susitokti,butinai!!!


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mes nesusitoke gyvenam jau beveik 6 metus,ir net vaikiuka jau turime ir jis buvo tikrai ne netyciukas,o planuotas ir laaabai laukiamas!!! Ir vaikas turi tetuko pavarde,tik va,as jau "ni tuda,ni siuda"su kitokia pavarde! bet mums gerai gyvenasi! Bet vistiek planuojame ateiti susitokti,butinai!!!

svarbiausia, kad jums gerai :rolleyes: o ka zmones galvoja, tai jau nesvarbu..... :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
svarbiausia, kad jums gerai :rolleyes: o ka zmones galvoja, tai jau nesvarbu..... :victory:

:rolleyes: taip,man visiskai nesvarbu...


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man si tema labai aktuali. gyvenu su draugu, jau kokie 2 metai, jo mociute net uzsipuole mane del to...(dziaugiuosi, kad ja matau LABAI retai), jos teigimu negrazu gyventi nesusituokus.

 

As manau, kad reikia bent kelis metus pagyventi drauge(nekreipiant demesio i mociutes). Mano draugas jau zino, kad man nepatinka jo ismetyti drabuziai, jis zino, kad vakarais megstu gerti arbata, zino mano mimikas, kai esu kuom nors nepatenkinta :glare: ir as zinau, kad grize is darbelio mes kartu gaminsime vakariene, kad nereikes man vienai ja gaminti :wacko:

 

...taciau...Kadangi esame jauni, protingi zmones, seima kursime tik susituoke, o ne ,,susimete skudurus"....noriu, tureti VYRA(ne sugyventini)....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš tai šiuo klausimu turiu tokią nuomonę.

Kol nėra vaikų, porelė gali gyventi ir nesusituokus. Bet jei moteriškė pastoja, reikia kuo skubiau tuoktis- vaikas, gimęs ne santuokoje, neturi dvasinės apsaugos. Nesvarbu, kur ta priesaika ištariama- bažnyčioje ar santuokų rūmuose, bet po priesaikos šeima gauna dvasinę apsaugą.

Tam reikalingas ir krikštas, ir krikšto vardas. Kuo kiekvienas turime daugiau apsaugos, tuo yra geriau. Patyriau tai savo kailiu.

Nes pripažinkit, - mes gyvenam tarsi katės maiše. Nieko nematom, nieko nežinom. O jei ką sužinom- sunku patikėti. Gi sunku patikėti tuo, ko negali pačiupinėti (kitas ir pačiupinėjęs netiki).

 

kiek klausau tai dvasinis do dvasinis ar jus jy jauciat niekaip nesuprantu ir be to dvasinio gyvet normalei eina kaip zmonem man tai juokinga DVASINIS............


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes su vyru pragyvenome metus laiko nesusituoke ir tikrai manau kad taip dar geriau


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kiek klausau tai dvasinis do dvasinis ar jus jy jauciat niekaip nesuprantu ir be to dvasinio gyvet normalei eina kaip zmonem man tai juokinga DVASINIS............

 

nieka nesupratau, ka cia norejai pasakyt, ar pries ar zu? :flower:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mes gyvenam irgi jau kokius du metus , ir vaikiukas buvo ir planuotas ir laukiamas , vaikas taip pat turi tevo pavarde , o tuoktis kazkaip net nekalbame apoie tai ... kazkaip ir taip gerai ... nors zinoma norecaiu , kad seima butu stipresne , na bet ka kol kas gerai , tai ir mna gerai :flower:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na mes gyvenam irgi jau kokius du metus , ir vaikiukas buvo ir planuotas ir laukiamas , vaikas taip pat turi tevo pavarde , o tuoktis kazkaip net nekalbame apoie tai ... kazkaip ir taip gerai ... nors zinoma norecaiu , kad seima butu stipresne , na bet ka kol kas gerai , tai ir mna gerai :flower:

 

O vyras nesiulo, ar tiesiog abu vengiat apie tai kalbetis? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip ir nesiule , ir kazkaip nei as apie tai kalbu ...


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.