Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Užsienio kalbų mokymas

Rekomenduojami pranešimai

Nepergyvenk, nes ir Livija kalbes rusiskai, jei tu dabar su Leja kalbi, tai ji klauso ir jai pasamojeje tai fiksuojasi.

gryna tiesa- manoji ir prisiklauso kai as su kuom nors kalbu rusiskai, lenkiskai.... tai ji dabar laisvai kalba lietuviskai ir rusiskai. lenkiskai viska supranta, bet kalbet nekalba. o angliskai ir kalba kelis zodelius ziuredama multikus rytais :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas sakė kad aš dėl kažko pergyvenu :super:

 

 

GEISTE, manau tikrai bus viskas nuo pradžiu, bet nemanau kad jai bus neįdomu pasimokynti kartu su kitais vaikučiais :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
GEISTE, manau tikrai bus viskas nuo pradžiu, bet nemanau kad jai bus neįdomu pasimokynti kartu su kitais vaikučiais :super:

 

Ji su broliais kasdien angliškai pasišneka...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na visvien juk i nauda vaikui nors ir nuo pradziu pasimokinti kalba- tuo labiau taisiklingai ismokti.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na visvien juk i nauda vaikui nors ir nuo pradziu pasimokinti kalba- tuo labiau taisiklingai ismokti.....

 

Manai, kad lietuvaitės, kalbančios angliškai, gali geriau išmokyti, nei internetas, kur vaikas girdi tikrą šnekamąją kalbą?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manai, kad lietuvaitės, kalbančios angliškai, gali geriau išmokyti, nei internetas, kur vaikas girdi tikrą šnekamąją kalbą?

o ka tokio jau per interneta vaikas ziuri,kad sparciai ismoksta kalba?

nezinau nesu labai uz interneta- kad vaikai is ten mokintusi, ir jame praleisdinetu daug laiko.... tuo labiau,kad tos lietuvaites ismokins bent rasyti vaika angliskai, kas irgi labai svarbu :(


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o ka tokio jau per interneta vaikas ziuri,kad sparciai ismoksta kalba?

nezinau nesu labai uz interneta- kad vaikai is ten mokintusi, ir jame praleisdinetu daug laiko.... tuo labiau,kad tos lietuvaites ismokins bent rasyti vaika angliskai, kas irgi labai svarbu :(

 

Rašyti mokys nuo antros klasės, tikrai ne anksčiau...

Mano dukra labai mėgsta vieną vaikišką svetainę, kur moko užsienio kalbų. Šiandien, tarkim, taip ir likau nesupratus, kokia kalba ji man suskaičiavo iki dešimt...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Rašyti mokys nuo antros klasės, tikrai ne anksčiau...

Mano dukra labai mėgsta vieną vaikišką svetainę, kur moko užsienio kalbų. Šiandien, tarkim, taip ir likau nesupratus, kokia kalba ji man suskaičiavo iki dešimt...

o gal galetum su visais pasidalinti sita svetaine? adresiuku?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kada pamatysiu, kai bus atsivertus, parašysiu, koks adresas, nes aš nežinau, kur jos ieškoti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei kada pamatysiu, kai bus atsivertus, parašysiu, koks adresas, nes aš nežinau, kur jos ieškoti...

gerai :(


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:schmoll: mano dukryte taip pat prdejo lankyti anglu pamokeles... :) ji pati manes paprase kad leisciau jai mokintis tad jei vaikas nori tai ir leidau... :hm: daug zodziu ji zinojo is angliskai rodomu multiku... ir dabar kai ismoksta koki nauja zodi tai dziaugsmingai pasigiria kad ismoksta vis daugiau zodziu... :lol: ji pati sako kad jai patinka anglu kalba... :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniske pradejo eiti i darziuka cia IRL,nu aisku darziukas ten tik pora val i diena,bet ji jau moka spalvas angliskai,skaicius,sake kad supranta ka jai sako ir pan..smagu kad mokosi taip greit,nes visgi i mokykla cia jai reiks eit tai bus labai gerai kai atejus jau gales su vaikais susisneket.


line_baby1-FF6699.gif_beg_prince-slank.gif_beg2_uni3-slank.gif_time_1163368800_time2_1225749600_text_Gabrielytei_text2_Lukui.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.