Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Pradinukas

Rekomenduojami pranešimai

Namuose turiu du pradinukus- antroka ir ketvirtoka. Manau, tevams tai- did?iulis i?bandymas. Kur kas papraseiau, kai vaikas eina a dar?ela. O dabar- rupinkis, ar jis viska asidejo (mano antrokas vis u?mir?ta pasiimti reikiamus daiktus a baseina), ar pamokas paruo?e ir t.t.

Ar malonus jums tokie rupeseiai?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano antrok?lis visk? prisimena kai atsigula vakare ? lov? :P Matyt tik tada vyrukui b?na laiko apmastymams,tada kai jau visos parduotuv?s u?sidarę.Arba ryte atsik?lęs pasako,kad reikia ?iandien eiti pasipuo?us nes bus mokykloj ?vent?,tai jau tie ?ventiniai r?bai visada b?na sutvarkyti ir pakabinti ant pakabos :) nes neai?ku kur? ryt? :yes: prireiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš turiu paruošiamuke ir trečioke... pakolkas vargo nėr, o kitais metais bus matyt B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Namuose turiu du pradinukus- antroka ir ketvirtoka. Manau, tevams tai- did?iulis i?bandymas. Kur kas papraseiau, kai vaikas eina a dar?ela. O dabar- rupinkis, ar jis viska asidejo (mano antrokas vis u?mir?ta pasiimti reikiamus daiktus a baseina), ar pamokas paruo?e ir t.t.

Ar malonus jums tokie rupeseiai?

mano mazyle dar net ne darzelinuke :doh:

bet mano mama augino du pradinukus-as buvau antroke,o mano brolis pirmokas-susitvarke :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradinese klasese manoji labai rimtai buvo nusiteikusi mokslam viska susitvarkydavo savarankiskai na o nuo 5 klases kai persikele i didzkiu mokykla kazkaip labiau atsipute reikia jau ziuret ka bedaro o ka atmestinai prastumia


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis trečiokas. Su mokslais problemų nėra, bet jau užuomarša :bredis: Nors ir kelis kartus perklausiu, ar nieko nepamiršo, vis tiek sugeba ko nors nepasiimti, nepadaryti.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano sunelis pirmokas pradzioi buvo visko , mokikloje palikdavo pratybas , sasiuvinius taipenala .o dabar jau persilauze liktais nieko niekur nepalieka ir namo pareina kaskur neuztrukes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu antroką, šiemet tvarkomės visai gerai, bet gal dėl to, kad aš dabar namie. Pernai būdavo vienas, mažiau buvo kontrolės, bet palyginti irgi gerai tvarkėsi, jis gana savarankiškas pas mane. Iš dalies ir gerai, kad pirmus metus pabuvo vienas, įgavo daugiau savarankiškumo. Bet mano nuolatinė priežiūra vistiek reikalinga, nes užmirštukas geras. Ir mokomės kol kas kartu :coffee: , bent jau pradinę tai tikrai iš naujo pabaigsiu :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniske jau astuntoke, tai kaip ir neturiu rupesciu del pamirstu knygu ar sasiuviniu. I pirma klase taip pat pradejo viena eiti, nes tuo metu buvau kursuose ir negalejau vedzioti. Savarankiskuma igavo nuo pirmos klases. Neteko pamoku kartu ruosti, tikrinti, zodziu buvau ta mama, kuri tik patikrindavo ar stalciuse nera betvarkes o pamokos buvo dukros reikalas.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Maniske jau astuntoke, tai kaip ir neturiu rupesciu del pamirstu knygu ar sasiuviniu. I pirma klase taip pat pradejo viena eiti, nes tuo metu buvau kursuose ir negalejau vedzioti. Savarankiskuma igavo nuo pirmos klases. Neteko pamoku kartu ruosti, tikrinti, zodziu buvau ta mama, kuri tik patikrindavo ar stalciuse nera betvarkes o pamokos buvo dukros reikalas.

Na man irgi pamokų ruošt kartu netenka. Pats padaro, kas užduota. Dabar jau penktokas, dėl mokslo problemų nėra, bet išsiblaškymas ir užmaršumas nedingo. :rolleyes:


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.