Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Depresija

Rekomenduojami pranešimai

:hm:

dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patyriau, niekada negalvojau kad tai gali but taip rimtai, nors man buvo vadinamos depresijos pradzia (tikiosiu), bet nieko gero tame nera.

Visada galvojau kad depresija tai kai nera nuotaikos, atrodo kad viskas atsibodo ir pan., bet pasirode viskas yra gan rimciau :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, tai labai rimtas dalykas. Tenka ir vaistų pagerti. Ne ma?iau kaip pusmet?. Ir niekada ne?inai, kada ji, juodoji, gali sugr??ti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Patyriau, niekada negalvojau kad tai gali but taip rimtai, nors man buvo vadinamos depresijos pradzia (tikiosiu), bet nieko gero tame nera.

Visada galvojau kad depresija tai kai nera nuotaikos, atrodo kad viskas atsibodo ir pan., bet pasirode viskas yra gan rimciau :super:

 

Kicule, man niekada n?ra buvus depresija. Gal gali papasakot kas buvo? nes a? irgi dabar taip galvoju kaip tu galvodavai, kad n?ra nuotaikos ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatyriau jos, nes neturiu tokiam dalykui laiko per daug siuo metu esu uzsiemusi. :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunu, Dinariuk :blink: Gerai, kai zmogus uzsiemes, tada maziau laiko turi saves analizavimui..Kita medalio puse vis delto yra, kai zmogus per daug uzsiemes ir neturi laiko sau ir savo seimynai..Tuomet stresas atakuoja labiausiai :lol: Saunu, kai zmogus atranda aukso viduriuka, turi megstama uzsiemima bei laiko sau ir artimiesiems, tuomet depresijai vietos nera :geda:

 

Esu patyrusi anksciau, tuomet teko ir vaistuku pagerti, o dabar ir vel man atrodo sugrizo :doh: Tik kaip cia privertus save su ja kovoti :mirksiukas::doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu ir uzjauciu... busena ne kokia :geda:

Nors man buvo depresijos pradzia (nervine ataka) kaip daktare pavadino, jauciausi :lol: Neisivaizduoju kaip jauciasi zmones kurie serga tikra depresija. :blink:

Nicole,turi pasistengti kovot :mirksiukas: surask koki uzseima malonu sirdziai,nors tikiu kad dabar sunku ir niekas visai i galva nelenda.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Saunu, Dinariuk :tongu: Gerai, kai zmogus uzsiemes, tada maziau laiko turi saves analizavimui..Kita medalio puse vis delto yra, kai zmogus per daug uzsiemes ir neturi laiko sau ir savo seimynai..Tuomet stresas atakuoja labiausiai :doh: Saunu, kai zmogus atranda aukso viduriuka, turi megstama uzsiemima bei laiko sau ir artimiesiems, tuomet depresijai vietos nera :doh:

 

Esu patyrusi anksciau, tuomet teko ir vaistuku pagerti, o dabar ir vel man atrodo sugrizo :mda: Tik kaip cia privertus save su ja kovoti :) :(

tai kad ir dabar visa pervargusi sedziu nors nuo 16val iki 21val miegojau bet vistiek nepailsejau :D jauciu kad tuoj nupusiu :doh:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai man buvo, tai sėdėjau ir ištisai žliumbiau... išėjau iš to be vaistų.. kažkaip..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai man buvo, tai sėdėjau ir ištisai žliumbiau... išėjau iš to be vaistų.. kažkaip..

o kas tuo metu tau padejo? :)


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po teisybei nelabai ir supratau... gal sapnai... kai kas man juos truputį paaiškino, paskui pati samprotavau ką man sako pasamonė ir kažkaip...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tada tu esi psichologiskia labai stipri :)


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.