Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Depresija

Rekomenduojami pranešimai

manau, kad man tiesiog pasisekė ir tiek :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na galima ir taip tai pavadinti :)


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Suprantu ir uzjauciu... busena ne kokia :geda:

Nors man buvo depresijos pradzia (nervine ataka) kaip daktare pavadino, jauciausi :doh: Neisivaizduoju kaip jauciasi zmones kurie serga tikra depresija. :super:

Nicole,turi pasistengti kovot :victory: surask koki uzseima malonu sirdziai,nors tikiu kad dabar sunku ir niekas visai i galva nelenda.

 

Aciu, Kicule :super: Tikrai sunku kazka sugalvoti, nes nieko nesinori daryti :doh:

 

Kai man buvo, tai sėdėjau ir ištisai žliumbiau... išėjau iš to be vaistų.. kažkaip..

 

Saunu, kad issigydei be vaistu, Eitvyde :super: O man paskutiniu metu net issiverkti neiseina :mda:

 

Vakar kaip tik maniskio sesuo paskambino paplepeti ir kai pradejo pasakoti, kas aplinkui dedasi, kaip ju draugu 22 metu dukra, turedama vos metuku suneli, staiga numire nuo sirdies smugio, nors lankesi pries savaite pas daktarus ir jie pasake, kad viskas gerai, nes ji nuo mazens turi sirdies stimuliatoriu..Tevai sugniuzdyti :x1:

Arba kitas ju draugas visa gyvenima buves sveikas kaip ridikas, pas daktarus nuejes profilaktiskai, staiga suzinojo, kad turi vezi inkste :doh: Dabar jau po operacijos, bet pasirodo, kad infekcija prasidejo kitame inkste, tad nezinia, kaip cia toliau bus :( Arba ir Indrutes pirslys, kaip jo gyvenimas staiga pasikeite po tokios nelaimes..Tiesiog, kai paklausai, kaip kiti zmones vargsta, visos musu problemos staiga tokios nereiksmingos pasidaro :super: Bet vistiek nieko su savim negali padaryti :x1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar verkiau dėl visiškų menkniekių, viskas atrodė kaip pasaulio pabaiga... dabar kai prisimenu.. :victory:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko patirti... ypač tai atsitiko po labai artimo žmogaus netekties... nors visa kita sekėsi puikiai, bet... dabar puikiai suprantu tą posakį, kuris yra, matyt, ne veltui sakomas, kad to net ir priešui nepalinkėčiau... mėnesį gulėjau gal lovoj, ir tiesiog nieko nenorėjau, miegoti miegoti.... nežinau, kaip prisiverčiau kažką daryti...vaistais irgi nesigydžiau..dar labai veikia atostogos. Negaliu, kai jų daug. Man savaitė - ir jau kančia, depresija...

 

 

dėl to, kai kas ten sakė, kad depresijai neturi laiko.. manau tai ne dėl laiko...net tas užsiemimas, kuris tau yra viskas, na pagal save sprendžiu, net jei darai kažką, kas tau labai patinka ir lyg neturi laiko dperesijoms, vis tiek ateina, ir apima visiška apatija.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

depresija - mano nuomone, tai tikrai baisi liga, kuri paskatina savizudybe. Manyciau, kad sios ligos vaistai yra giminaiciai, bei tikri draugai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ypač mes patys.

bent jau kai užpuola pati pradžia. Kol nepasiduodi, tol išgyveni,


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... nepasiduodi kol nenuvargina ši liga, ar yra dėl ko gyventi....Gerai kai žmonės esantys šalia, medikai, supranta jog tai sunki liga, ir jos pardžia kartais, nesustabdomai progresuoja, jei nerodomas deramas dėmesys ir kantrybė...

Ji man karts nuo karto iškiša savo nagus...Konstatuoti iš kur ši liga atsiranda,....belieka gūžtelti pečiais...Aš savo priežastį žinau, stengiuosi tai atsmesti, bet....dažnas nuovargis išprovokuoja depresijos priepuolius....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko ja gydytis.Daugiau sau padėjau,nei,kad su tuom gydymu,nors tiesa teko mest gydyma.Per brangu man buvo,daugiau dėjau iš savų jėgų,bei pastangų.Dabar jau visai kitaip jaučiuosi,nei tiek meto niūriai,liūdnai,galvojantis apie savižudybę ir t.t. Jaučiuosi nemažai pasikeitęs. :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.

Aš buvau nusprendus, kad atėjo pasaulio pabaiga po brolio mirties.

Depresija yra vidinis savęs žudymas.

Kaip psichologė sakė, aš turiu daug problemų, bet netikiu aš gydytojais iš tiesų. Tiesiog esu keistuolė. Jau seniai nebeverkiu. Man nuolat trūksta dėmėsio, esu agresyvi, visada ginu save. Kartais apsireiškia toks dalykas kaip nervinė anoreksija. Kai dėl visokių psichologinių sutrikimų aš nustoju valgyti.

Depresija nebūtinai tada kai sėdi ir verki.

Tu tiesiog save kamuoji.

Kad ir "Niekas manęs nemyli, nesupranta, esu negraži(-us), niekas nepastebėtų jei numirčiau". Tuo metu net nematai, kad aplink tave daugybė susirūpinusių žmonių. Gali pradėt drebėti rankos, visur atrodys, kad aplinkiniai tyčiojasi, kad visi tave atstumia. Vaistų vartoti nebūtina, tuo labiau nepatariu pas psichologą eiti. Jis dar labiau tokiu metu varo į depresiją. Geriau atrasti laiko linksmai knygai (tik ne apie meilę) linksmam filmui (tik ne apie meilę). Įdomiam užsiėmimui. Nueiti ant ledo, į karuseles. Surengti vakarėlį. Arba pasikviesti kelis žmones arbatos. kalbėtis. (:

Tikiuosi nepatingėsit paskaityti. Nežinau ar aš išbridau iš depresijos, nes aš visdar manau, kad žmonės manęs nemėgsta vien todėl, kad aš jaučiuosi negraži. Ir kartoja man, kad aš esu graži, o aš tuo netikiu.


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Hm.

...Tikiuosi nepatingėsit paskaityti. Nežinau ar aš išbridau iš depresijos, nes aš visdar manau, kad žmonės manęs nemėgsta vien todėl, kad aš jaučiuosi negraži. Ir kartoja man, kad aš esu graži, o aš tuo netikiu.

Tikiuosi tai buvo tavo laikina busena- po baisios netekties..., tikiuosi, kad rasi jegu ir issikapstysi /jei dar to nepadarei/ :mirksiukas:


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už palinkėjimą.

Į savižudybę bent nebelinkstu, nors pagalvoju, kad gal būtų geriau jei manęs čia niekada nebūtų buvę.

(:


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.