Pereiti prie turinio
Snapė

Auskarai

Rekomenduojami pranešimai

Nuostabi kolekcija, Oksana :angry::pana3::geda: Man labiau ilgi patinka :this:

aciu Nicole :brrr: tik gaila kad puses neradau :brrr:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal dukrele kur nukniauke ir paslepe :this::angry::pana3::geda:

visko gali buti,nes jau kai dasibraudavo iki mano papuosalu,tai poto tiki rankiojau po namu kampus :brrr::brrr::brrr:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip pat labai patinka ilgi auskarai :pana3::doh::flowers::flowers:

 

Ziuriu taip pat patinka su burbuliukas :flowers::pana3:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man taip pat labai patinka ilgi auskarai :super::flowers::flowers::flowers:

 

Ziuriu taip pat patinka su burbuliukas :pana3::super:

taip su burbuliukais dievinu tiesiog. matosi kad labai daug su burbuliukais :pana3::pana3::pana3::pana3:

mano megstamiausi yra su kalnu kristolo burbuliuku :doh:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va ir mano burbuliukai, taip pat labai patinka sie auskarai :doh:

 

5ed2a70bde71.jpg

 

0d0f165e28ec.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na va ir mano burbuliukai, taip pat labai patinka sie auskarai :pana3:

 

5ed2a70bde71.jpg

 

0d0f165e28ec.jpg

labai grazus burbuliukai kicule :doh::flowers::flowers:

graziausi auskariukai man su burbuliukais-juos galima priderinti prie visokio stiliaus rubu.... :flowers::pana3::pana3:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as kazkaip dabar paprastus auksinius nesioju,nes dabar daugiau sportine apranga nesioju,kitaip nelaubai gaunasi :doh: tai noriu rasto kokius idomius kad tiktu prie aprangos,bet kad nelabai randu :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o as kazkaip dabar paprastus auksinius nesioju,nes dabar daugiau sportine apranga nesioju,kitaip nelaubai gaunasi :flowers: tai noriu rasto kokius idomius kad tiktu prie aprangos,bet kad nelabai randu :pana3:

O PRIE SPORTINES APRANGOS MANAU LABIAU TINKA MAZIUKAI AUSKARIUKAI KAIP KAD TASKELIAI. NIEKADA AS TIESIOG NESIRINKAU GRYNAI SPORTINIAI APRANGAI PAPUOSALU,TAI NELABAI KA GALIU PATARTI :flowers::flowers::pana3::doh:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O PRIE SPORTINES APRANGOS MANAU LABIAU TINKA MAZIUKAI AUSKARIUKAI KAIP KAD TASKELIAI. NIEKADA AS TIESIOG NESIRINKAU GRYNAI SPORTINIAI APRANGAI PAPUOSALU,TAI NELABAI KA GALIU PATARTI :flowers::flowers::pana3::doh:

tai vat tame ir esme,o man maziukai nepatinka,man auskarai turi matytis :pana3::pana3::flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na žiūrint kaip pats nori atrodyti su sportinę aprangą. Jeigu pvz sportinis laikrodis ryškus, ryškokas makiažas, ryškūs kedukai, na tai auskarai kabantys tai tik prisidėtų prie bendro įvaizdžio, kaip tik smulkūs mažiukai nepastebimi ir liktų nepastebimi.

Juk sportinė apranga irgi labai gražu :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš turiu tik tris poras auskariukų, nes nešioti pradėjau visai neseniai po septynių metų pertraukos. Naujausi - kabantys sidabriniai.

Labai gražūs jūsų auskariukai, merginos.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.