Pereiti prie turinio
Snapė

Auskarai

Rekomenduojami pranešimai

vakar nusipirkau paprastus maziukus auskariukus,taip keista :unsure: nes niekada tokiu nenesiojau :coffee:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vakar nusipirkau paprastus maziukus auskariukus,taip keista :coffee: nes niekada tokiu nenesiojau :D

skonis keiciasi. o labiausiai kai laukiesi- as niekada nenesiojau zemakulniu bateliu ir be kulo nenesiojau-tik aukstakulniai ir dar spilkos, o per nestuma viskas uzsimaniau zemakulniu ir taskas ir dabar man patinka zemakulniai bateliai :unsure: matyt hormonai veikia :hm:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
skonis keiciasi. o labiausiai kai laukiesi- as niekada nenesiojau zemakulniu bateliu ir be kulo nenesiojau-tik aukstakulniai ir dar spilkos, o per nestuma viskas uzsimaniau zemakulniu ir taskas ir dabar man patinka zemakulniai bateliai :unsure: matyt hormonai veikia :coffee:

na ne tiek kad keiciasi,tiesiog kitokie nelabai tinka prie aprangos :D

:super: O del bateliu tai taip pat iki nestumo net neturejau turbut :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na ne tiek kad keiciasi,tiesiog kitokie nelabai tinka prie aprangos :hm:

:D O del bateliu tai taip pat iki nestumo net neturejau turbut :coffee:

na bet vistiek nestumas savo duoda. kol nesilauki tai nenesioji sportines apragos daznai. o kai laukiesi tai jau pati padetis vercia deveti lengvus rubus ir prie ju derinti auskarus :super: :unsure:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau skaičiau ir nusprendžiau,kad esu labaiausiai auskaruota iš visų čia esančių...turiu 2auskarus vienoj ausy,kitoj 5,bamboj ir 1antaky.Pagalvosit,kad atrodau vaikiškai ar pan.,bet mano auskariukai yra labai mažučiai(mažos akutės,ar perliukai),todėl nekrinta į akis.Labiausiai džiaugiuosi auskaru antakyje,nes dabar sau daug labiau patinku,jis duoda kažkokį žaismingumą.Įdomi žmonių nuomonė,kad tai ''nerimti''žmonės turi veidė auskarus ar pan,bet jau ne 19amžius ir esu mačiusi solidžių žmonių su auskariukais veide(aišku,kuklučiais ir l.gražu),todėl nemanau,kad auskarai turi įtakos elgesiui :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir pries nestuma ir dabar begalo megstu aukstakulnius :super: anksciau auskarus nesiodavau mazesnius, o va dabar patinka ilgi. O kas liecia labai daug auskaru , antaky, lupoj dar velnias zino kur man nei grazu ziureti, ir paciai nesinori saves zaloti. Na cia aisku mano nuomone. Auskarai patinka , bet viskas su saiku :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Skaičiau skaičiau ir nusprendžiau,kad esu labaiausiai auskaruota iš visų čia esančių...turiu 2auskarus vienoj ausy,kitoj 5,bamboj ir 1antaky.Pagalvosit,kad atrodau vaikiškai ar pan.,bet mano auskariukai yra labai mažučiai(mažos akutės,ar perliukai),todėl nekrinta į akis.Labiausiai džiaugiuosi auskaru antakyje,nes dabar sau daug labiau patinku,jis duoda kažkokį žaismingumą.Įdomi žmonių nuomonė,kad tai ''nerimti''žmonės turi veidė auskarus ar pan,bet jau ne 19amžius ir esu mačiusi solidžių žmonių su auskariukais veide(aišku,kuklučiais ir l.gražu),todėl nemanau,kad auskarai turi įtakos elgesiui :pe:

Oho :victory: tikrai nemazai :angry:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nepatinka auskarai antakyje,lupoje....nosyje.man grazu bamboje. :pe:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu auskariuka Ausyteja :rolleyes: :rolleyes:

 

galvoju i ta paty ausi, auksciau ten, aisies virsuje dar viena isivert... toky maziuka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sako,kad vyrai sunkiau skausma istveria...Tai kaip? :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad nelabai ten tas auskaras kaip ir skaudejo, bet sake man panele kad virsui skaunes, nes ten typo tiesiai per kremzle... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.