Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Kosulys

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Kaip gydot savo ma?iukus nuo kosulio? :hm:

Mes da?niausia gerem Ventolin, Mukolin, Svilaroziu sirupus.

Bet ?a karta kosulys jau ilgokai nepraeina, del to ?iandien i?ra?e antibiotikus. :closedeyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip gydot savo ma?iukus nuo kosulio? :blink:

Mes da?niausia gerem Ventolin, Mukolin, Svilaroziu sirupus.

Bet ?a karta kosulys jau ilgokai nepraeina, del to ?iandien i?ra?e antibiotikus. :)

 

Mano gydytoja patare pirmiausiai kelias dienas duoti cheminio vaisto (ambroksolio), paskui galima pereiti prie vaista?olinio- hedelix, svilaro?io sirupo, pertusino, mukaltino...

Niekuomet kosulio negydau antibiotikais. Geriau samdau masa?ist?. :pack2_thumbup[1]:

Net dabar, kai jau savait? laiko dukra dusta ir naudojam inhaliatorio, neinu pas gydytoja pra?yti antibiotiko. I? jo daugiau ?alos nei naudos.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat duodu antibijotikus jau kaip nera is ko rinktis.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mergina ?iuo metu labai kosti,geriam brontex,bet jaueiu, kad nieko gero.?iandien taip kosejo,kad net apsiveme.Taip gaila ?iuret a serganta vaika.Buvom i?sikviet? gydytoja, bet ji nieko gero nepasake.Ne?inau ka daryti.Baisu,kad a plaueius nenueito.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano mergina ?iuo metu labai kosti,geriam brontex,bet jaueiu, kad nieko gero.?iandien taip kosejo,kad net apsiveme.Taip gaila ?iuret a serganta vaika.Buvom i?sikviet? gydytoja, bet ji nieko gero nepasake.Ne?inau ka daryti.Baisu,kad a plaueius nenueito.

mano atvejis toks pat maziukas kosejo isikvieciau gydytoja israse vaistuku, bet nieko gero kosulys baisejo ir teko gultis i lygonine buvo bronchitas isgulejom dvi savaites :doh :doh :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano atvejis toks pat maziukas kosejo isikvieciau gydytoja israse vaistuku, bet nieko gero kosulys baisejo ir teko gultis i lygonine buvo bronchitas isgulejom dvi savaites :doh  :doh  :doh

Neduok Dieve gultis a ligonin? :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano mergina ?iuo metu labai kosti,geriam brontex,bet jaueiu, kad nieko gero.?iandien taip kosejo,kad net apsiveme.Taip gaila ?iuret a serganta vaika.Buvom i?sikviet? gydytoja, bet ji nieko gero nepasake.Ne?inau ka daryti.Baisu,kad a plaueius nenueito.

pas mane ir tokia bedele mano vaikutis pakoso kokiu tik mes vaistu negerem bet nepraeina kosulys, tai nezinau ka daryt ryt einu pas daktare tai prasysiu siuntimo sviesti plaucius, na nera taip kad labai baisiai koso bet jau kosulys nepraeina kelinta savaite, bijau kad tik ko nors blogo nepasakytu.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na maniske tai nesirguliuoja stipriai... Mums labai padeda pertusinas , yra dar toks tepaliukas Resorban, kuri visada naudojam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes ir vel sirguliojame, kaip dartare sako praidejo sezonas :lol:

Siandien iskarto pradejo siulyti antibiotika, bet as atsisakiau, sakau pabandom is pradziu paprastais sirupais pagydyti :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes irgi ilgai vargom su tuo kosuliuku. Vaikas nei valge, nei gere normaliai, naktys bemieges. Tai siaip ne taip per menesi issigydem. Man patare vartoti Aktifed, jis tinka nuo 6 men. Na padejo, aciu die... :super:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mes irgi ilgai vargom su tuo kosuliuku. Vaikas nei valge, nei gere normaliai, naktys bemieges. Tai siaip ne taip per menesi issigydem. Man patare vartoti Aktifed, jis tinka nuo 6 men. Na padejo, aciu die... :super:

Mes taip pat naudojome "zalia" Aktifed.

 

Dar visai neblogas augalinis sirupas Pectoral :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes dar to neišbandėm, bet mano sesuo jau senokai lankosi ir konsultuojasi pas hemeopatą. Sako, kad labai gerai jis gydo. Sesuo turi dvi mergyčkas, kurios dažnai sirguliuoja, o vienai buvo problemos su ausytėm - skaudėdavo labai.

Tas gydymas yra tokiais hemeopatiniais žirneliais, kurių dozes kiekvieną dieną nurodo tas gydytojas. Sesuo jam skambina rytais ir klausia, kokia šiandieninė dozė :super:

Vienžo, neblogas gydymo būdas :super:

Jei kam reikės koordinačių to gydytojo Klaipėdoje, klauskit, parašysiu.


1.gif

 

1.gif

 

1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.