Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Dantukai

Rekomenduojami pranešimai

Ar geri juso vaiko dantukai?

Kada pirma karta apsilanket pas odontologa?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:blink: :blink: kad net ne?inau :doh , manau kad 4 metuku, ka?in ar galeto buti problemo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
:grin:  :) kad net ne?inau :doh , manau kad 4 metuku, ka?in ar galeto buti problemo

Ir dar kaip galeto... Mano vidurinysis 2 m. turejo 5 plombas :doh Pamaeiau, kad dantys kiauri, nuve?iau a ?algirio poliklinika, dave ka?kokio kvai?inaneio vaisto ir taise...Po to vaikas gal valanda laiko nepaeina, kvailai elgiasi.

Jei norit, kad buto geri vaiko dantys, neduokit antibiotiko! Mano abiejo suno labai blogi dantys, nuolatiniai auga mink?ti. Tik i?dygsta ir genda. Jokie silantai nepadeda. Abu mano sunus gavo daugyb? antibiotiko.

Dukros dantukai, matau, geresni. Bet jai neduodu antibiotiko...Kai mama labai nori, gali vaika ir be antibiotiko i?gydyti. Tik kantrybes reikia...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano dukrai pirma karta kilo problemo su dantukais,kai jai buvo tik du metukai.O vaikas buvo toks,kad su nepa?astamais nelabai bendraudavo.Tai mes su pa?astamu gydytoju susitarem,kad jis parodys jai koka nors buteliuka su ro?iniu skyseiu ir pa?ades dantukus juo patepti (tada jos svajonio spalva buvo ro?ine,ir viskas turejo buti tokios spalvos).Tai rezultate ji leido,kad jai dantuka pagr??tu ir u?plombuoto,o atsikele nuo kedes tokia laiminga ir spinduliuojanti,kad jos dantukai ro?ine spalva pateplioti.O sunui (jam buvo metai) tik ?vilgtelejo a burnyt? ir nirko nedare,tai i? poliklinikos a? ja i?sine?iau ?viegianta-toks pasipikninmas buvo,kad sesei ka?ka dare,o jam ne.

Taigi keturio meto problemo su dantukais jau gali buti.Del antibiotiko-a? juos duodavau apatingai retais atvejais,kai jau maeiau,kad kitaip vaiko pagydyti neamanoma.Labai daug vaisto pas mane tiesiog keliaudavo a ?iuk?lio kibira-juos duodavo nemokamai arba u? simbolin? kaina,o su gydytoja a? niekada nesigineydavau.Sunui pirma dantuka taise keturio ar penkio meto.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man patiko, kaip ?algirio poliklinikoje gydytoja instrumentus vadino. Sesutei sako: paduok traktoriuka, ne gr??iu, o "padarysiu du?iuka". Ir vaikas nebijo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
:grin: as galvojau kad pas mane viena tokiu problemeliu yra ,atrodo ir valau dantukus taip pat duodu kieviena vakara natrio florido bet ir pas mus yra dantuke skylute,mum buvo uzbliombave bet neseniai iskrito bliomba tai nezinau ar leisis taisyt.man istikro taip gaila kad tokiem maziem jau genda dantukai. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na as noriu paklausti apie dantuku dygima. Kiek zinau prasikalus dantukui pirmajam, kiti kas pora trejeta savaiciu turi pasirodyti. Taip mums isdygo 4 dantukai. Dabar jau pora menesiu nesulaukiam penktojo :super: Ar tai normalu?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Cia kiekvienam vaikui skirdingai, pas mus taip pat pertraukos buvo apie 2-3 men.,

Pas kitus vakucius mamos skaiciuoti dantus :super:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na o mes dabar vargstam su tais dantukais, 6 isdygo net nepastebejom. O dabar tai siaubas, naktim nebemiega tik rekia ir rekia :bredis:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
na o mes dabar vargstam su tais dantukais, 6 isdygo net nepastebejom. O dabar tai siaubas, naktim nebemiega tik rekia ir rekia :lol:

vargsiuke :bredis:

o tepaliuka naudojat koki nors? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
na o mes dabar vargstam su tais dantukais, 6 isdygo net nepastebejom. O dabar tai siaubas, naktim nebemiega tik rekia ir rekia :bredis:

Zmoguti,musu dukrytes vienodo amziaus beveik.Maniskei birzelio 5 sueis 1 metai ir 2 menesiai :lol:

Ir kas cia yra su tom mergickom.Berniukui nejautem ne vieno dantuko dygimo,o mergicka tai "pavaro" kartais... :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
vargsiuke :geda:

o tepaliuka naudojat koki nors? :super:

Taip naudom, bet dabar jau nebeisileidzia net i burnyte :super:

Zmoguti,musu dukrytes vienodo amziaus beveik.Maniskei birzelio 5 sueis 1 metai ir 2 menesiai :super:

Ir kas cia yra su tom mergickom.Berniukui nejautem ne vieno dantuko dygimo,o mergicka tai "pavaro" kartais... :super:

Tikekimes kad greit islys tie dantukai ir vel ramiai galesim gyventi :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.