Pereiti prie turinio
Bambyna

vaikai su negalia

Rekomenduojami pranešimai

Vaikas laimingas yra tada,kai jo mama laiminga.O kokia gali buti laime auginant nesveika vaika.Man atrodo,kad samoningai gimdyti nesveika vaika -tai did?iausias egizmas.Ypae jei yra dar vyras ir kiti vaikai,kuriems irgi sekmingai sugriausi gyvenima.O vyrai (dauguma) yra tokie padarai-jei jiems bus blogai,jie papraseiausiai susiras kita motera,su kuria bus gerai.Del savigrau?os del aborto-nera ten viskas tiek tragi?ka-ma?iau tik straipsnio reikia skaityti apie tai ,kad abortas yra tas pats,kas ?mog?udyste.Ir kiek pastebejau-tuos straipsnius ra?o butent tie ?mones,kurie apie vaiko gimdyma ir vaiko augima neturi jokio supratimo.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
MANAU TAIP GALI GALVOT KOLPATI SAVO VAIKUCIU NETURI :grin:

Gali buti :hm: Siaip jei gimtu toks (neduok Diev) zinoma kad jo neatstumciau, bet tarkim jei dar negimus suzinociau, manau kad daryciausi aborta :hm: be to kiek man zinoma, daktarai ir buna kad pataria pasirinkt toki varianta....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Gali buti  :hm:  Siaip jei gimtu toks (neduok Diev) zinoma kad jo neatstumciau, bet tarkim jei dar negimus suzinociau, manau kad daryciausi aborta  :unsure:  be to kiek man zinoma, daktarai ir buna kad pataria pasirinkt toki varianta....

Tai vat butent, jei suzinai tada kai aborta dar padaryt galima, tai taip... :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei su?inoeiau, kad vaikas neturi galvos ar kito gyvenimui reikalingo organo, ai?ku, daryeiausi aborta, nes vis vien toks vaikas gyventi negales. Bet jeigu su?inoeiau, kad jis- daunas, tikrai gimdyeiau. Dievas visuomet ?ino, ka daro...

Ne visos gali mane suprasti, o a? nesuprantu Retos posto...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pusbrolis suparali?uotas nuo gimimo.Gydytojo kalte.Jis nevaik?to,nekalba,pats nekramto,nesedi ir pan. Ir taip jau 20 meto.Matau savo teta,ji labai vargsta,bet....negaliu ja atsi?aveti....Dievas prisimins jos tokia auka....Tokios stiprybes galima tik pavydeti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baisu aisku pagalvoti apie toki dalyka,bet...asmeniskai as,niekada negimdyciau,ne tiek kiek del saves,ne del tu vargu kurie manes lauktu,o butent del pacio vaikiuko,del jo vargu,kam kankinti maza zmoguti,kam reikia tu visu gailesciu is kiekvieno zmogaus,juk tokie zmones jie negyvena,jie tiesiog egzistoja :) ne,niekada negimdyciau :)

Ir apskritai as nesuprantu va tokiu dalyku,kaip raso atene...nu kam toki zmogu kankinti,nu koks jam gyvenimas??? nu ka jis gyvena??? egzistoja! Tiesiog guli,kaip mesos gabalas ir tiek...(nesupik atene,as cia ne is pikcio,tikrai) da man rodos,kad jis ir pats su mielu noru iseitu is to gyvenimo,o dar jei jis protaujantis,tai isvis baisu :) pasakyti,tai jis nieko negali,o viska mato ir supranta koks jo "gyvenimas" vargsai sitie zmones,man ju beprotiskai gaila............


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi tevai nori sveiku vaiku.kai galvoja apie vaikus juos planuoja galvoja gims sveikas ir ne minties apie neigalu.Ir man taip buvo.Vaikas gime lauktas planuotas myletas sveikas...is paziuros,bet vat eme rysketi 1,5m raidos sutrikimai...ir stai jau yra virs 5m ir turim nedokumentine diagnoze Autizmo is daktares lupu.O dokumentine ivairiapusis raidos sutrikimas...Vaikas nekalba,nepilnai supranta viska...nemegsta kai keiciasi aplinka,uzeina isterijos protrukiai buna po valanda gali praverkti.Lengva nera,bet ar minutei sudvejojiau,kad nenoriu,nemyliu sio vaiko tikrai nea.Jis kitoks vaikas,bet jis mano.Buna uzplusta ji meiles banga jis toks meilus,ateina myluojasi...is paziurejimo nepasakysi,kad jam negalia lb grazus vaikas,bet vat matyt dievui reikejo tokio.Tiek kiek galime pakelti sunkumu tiek ju mums ir atsiuncia...Nesakau nera man lengva,nera ir vaikui,nes visuomene nesupratinga ir netolerantiska,tokiems vaikams ir tevams... :baban: Bet nieko cia nepakeisi yra kaip yra...Myliu as savo abu vaikus vienodai.

 

Beto as dar karta rizikavau,ir susilaukiau antro vaikucio.O ji katu katu :D ji plepute ir broli pabaria ir man pasigincija ,kad to nenori ar ano :)vis sako nea nea .Lb myliu vaikus tai negalejau taip gyventi su vienu vaiku,kuris buvo lb lauktas,bet kitoks.Nenorejau kad vaikas augtu vienas kaip as...Sakoma,kas nerizikuoja tas negeria sampano!Ir stai turiu du angeliukus kurie yra mano turtas,abu myliu vienodai.


linacka.gif esufainuole1.gif

 

line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_1124226000_time2_1255467600_text_S%FBnelis_text2_Dukrel%EB.gif

 

 

77931041.png

77513131.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linačka, šaunuolė :baban: Taip šiltai viska pasakoji.

Gal vaiko yra tiesiog toks budas? Toks temperamentas?

Ar daktarė jau 100% nustatė diagnoze?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linačka,

labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi tavo pasirinkimu. Man tokios motinos visada atrodė kaip ŠVENTOSIOS.


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiukas brangiosios. :*

Joa diagnoze turim 100procentine.Vykom i Vilniu vaiko raidos centra...Dauguma mamų auginančios kurias pažystu,vis tiki,kad jų vaikučiai autistukai kalbės,bus tokie kaip ir visi.Na ši viltis joms teikia stiprybės matyt..Bet aš netokia,aš esu labiau realistė.Viską matau taip kaip yra dabar...Todėl nebeturiu vilčių,kad mano vaikas kalbės.O tas viltis paskutines atėmė Vilniuje vaiko raidos centre logopedes pasakyti žodžiai,kad mano vaikas nesupranta,kad jam kalba reikalinga.Ir dar ji sake jis ir nekalbės...Žodžiu aš tokia situacija ir matau....


linacka.gif esufainuole1.gif

 

line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_1124226000_time2_1255467600_text_S%FBnelis_text2_Dukrel%EB.gif

 

 

77931041.png

77513131.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, diagnozė nuskambėjo. Stiprybės ir kantrybės jums Linačka.

Tačiau būna gyvenime visko - griūva visos profesorių diagnozės. To nieks negali paaiškinti. Todėl manau viltis, nors ir mažytė mažytė - turi rusenti. Man taip būtų lengviau žygiuoti į priekį.

Tačiau vaikutis ir nekalbėdamas gali teikti daug džiaugsmo. Aš skaičiau apie šeimą, auginančią autistą sūnų - jis yra visos šeimos numylėtinis, nes kaip katinas jaučia visą atmosferą, supranta kam liūdna ir panašiai.

Prisijungsit prie autukų bendrijos, kolektyviai smagiau spręsti iškylančius klausimus.

 

 

Linkiu sveikatos, sekmės ir meilės gyvenimui.


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linacka as taip pat noreciau palinketi stiprybes ir kantrybes :flowers: :flowers: :flowers: ,manau ne kiekviena mama gali apie tai visiems papasakoti, saunuoliuke begalo esi stipri ir labai labai gera mamyte,tai tavo mazylis tikrai jaucia jis yra pats laimingiausias turedamas tokia saunia mama.... :flowers: :flowers: :flowers:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.