Pereiti prie turinio
Bambyna

Mirties bausmė - už ar prieš?

Rekomenduojami pranešimai

as mamau kad reiktu iteisinti :unsure:

per daug jau lietuvele isisiubavo ir eme nebevertinti kitu gyvybes :piktas

kaip ir tame posakyje akis uz aki dantis uz danti....

kokia jusu nuomone i tai? :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepritariu mirties bausmės įteisinimui. Kodėl? Todėl, kad mes neturim teisės atlikinėti DIEVO darbų. Jis yra vienintelis TEISĖJAS ir MŪSŲ POELGIŲ VERTINTOJAS.

O argi mes nežudome? Ne darbais, o mintimis ir liežuviais...

O abortai? Tai gal tada moteris, žudančias savo vaikus, sumeskim kaip raganas į laužus...Kasmet išskerdžiama apie 60000 vaikų. Alytaus didumo miestas.

Tai ne žudymas? :unsure: :unsure: :hm:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš už kalėjimą iki gyvos galvos žiauriomis salygomis (vienutė, prastas maistas, jokių pramogų, jokių pasimatymų, jokio bendravimo su aplinka)...

Nemanau, kad mirties bausmė labai pristabdo nusikaltėlius, o jei jau toks verdiktas ir būtų kažkam paskelbtas, tai jis prasikankintų labai neilgai, o jei tektų kalėti visą likusį gyvenimą manau bausmė žiauresnė būtų. O ir gali gi būti toks atvejis, kad nuteis nekaltą, vėliau tai išaiškės...kas tada?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nepritariu mirties bausmės įteisinimui. Kodėl? Todėl, kad mes neturim teisės atlikinėti DIEVO darbų. Jis yra vienintelis TEISĖJAS ir MŪSŲ POELGIŲ VERTINTOJAS.

O argi mes nežudome? Ne darbais, o mintimis ir liežuviais...

O abortai? Tai gal tada moteris, žudančias savo vaikus, sumeskim kaip raganas į laužus...Kasmet išskerdžiama apie 60000 vaikų. Alytaus didumo miestas.

Tai ne žudymas?  :doh:  :doh:  :doh:

na as neturejau omeny kad baust visus vos tik nusikaltus :schmoll: bet tarkim tie kur kitus nuzudo?? ar vel dabar yra atgarsiu kad samdomi zudikai?? :piktas prievartautojai? kurie negana to kad ir taip isniekina mergina bet negana to dar ir ziauriai nuzudo :piktas ir dar ne viena! :piktas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bambyna, ar matai skirtumą: nužudomas negimęs vaikas ir nužudomas gimęs vaikas. Aš tai nematau, bet pirmu atveju užjaučiama mama (ak, kokią moralinę traumą ji patyrė...), o antru atveju žudikas sodinamas į kalėjimą.

O kalėjime, manyčiau, kaliniai ne kaip kurorte turėtų gyventi, o dirbti sunkius darbus. Net tie, kurie nuteisti iki gyvos galvos. Kad ir servetėles ar pirštines megzti. Numezgei porą pirštinių- gavai pusryčius...O dabar- treniruokliai, TV, krepšinis...absurdas.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš norėčiau, kad vaikų prievartautojams, tvirkintojams kaiušius nupjaustytų , jei nepakart, va... jeigu mes tokio teisės neturim, tai tikrai apipjaustyt reikia. visus maniakus, žudikus į katorgąc pasodinčiau. Vagis pastatyčiau dirbt viešuosius darbus va taip


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bambyna, ar matai skirtumą: nužudomas negimęs vaikas ir nužudomas gimęs vaikas. Aš tai nematau, bet pirmu atveju užjaučiama mama (ak, kokią moralinę traumą ji patyrė...), o antru atveju žudikas sodinamas į kalėjimą.

O kalėjime, manyčiau, kaliniai ne kaip kurorte turėtų gyventi, o dirbti sunkius darbus. Net tie, kurie nuteisti iki gyvos galvos. Kad ir servetėles ar pirštines megzti. Numezgei porą pirštinių- gavai pusryčius...O dabar- treniruokliai, TV, krepšinis...absurdas.

man vistiek tai yra du skirtingi dalykai :piktas: abortas... na Geiste negi tu skatini vaiku prieglaudas ir panasias istaigas? jei mergina/moteris nepasirengusi jo augint jo nemyli, to vaiko NENORI, ar netgi dar jo negimusio nekencia, tai koks to vaiko gyvenimas nusimato? argi maza mums benamiu? valkatu? vagisiu? manai is tokio vaiko kuris augo nemylimas nepriziurimas isaugs kas? pasaulis ir taip ziaurus ir neteisingas. Ir jau geriau tas gemlas panaikinamas isciose, nei kad gimes nuzudomas ar paliekamas likimo valioje :schmoll:

 

p.s temoje klausiau apie mirties bausmes, ne apie sodinimus i kalejima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžtu prie temos.

Vaikas, kuris dar negimė, mūsuose yra baudžiamas mirties bausme. Ir tai yra įteisinta.

(Yra daugybė žmonių, negalinčių auginti savo vaikų, kurie mielai įsivaikintų tuos, kurie yra be gailesčio nužudomi. Bet jiems reikėtų suteikti teisę gimti...)


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš UŽ tokias bausmes. Ar bent jau kalėjimą iki gyvos galvos kiekvienam žudikui.

O GEISTE, jei nužudytų tavo artimą žmogų, negi nelinkėtum jam to paties?


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aš UŽ tokias bausmes. Ar bent jau kalėjimą iki gyvos galvos kiekvienam žudikui.

O GEISTE, jei nužudytų tavo artimą žmogų, negi nelinkėtum jam to paties?

 

Ne.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne.

idomus tavo poziuris :piktas: Pvs, nuzudytu tau mylima ir brangu zmogu ir negi taip lyg niekur nieko ramiai galvotum "tokia Dievo valia" a kazkas pan :schmoll::doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pries.nes man atrodo tai negarbinga.nors gal ta mirties bausme tik kaikuriais labairetais atvejais butina.bet kaj pvz nelabai ten ka padaro ir uz taj mirties bausme taj nelabai jau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.