Pereiti prie turinio
Bambyna

Mirties bausmė - už ar prieš?

Rekomenduojami pranešimai

Manau, kad uz netycine butu numatytos kitokios bausmes.

butu gan komplikuota kol issiaiskintu kur tycine o kur ne. Nes kad ir tycia nuzudes priesaikom sauks kad netycia tai padare :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
butu gan komplikuota kol issiaiskintu kur tycine o kur ne. Nes kad ir tycia nuzudes priesaikom sauks kad netycia tai padare  :hm:

Na, tai savaime suprantama, kad mirties bausme nebutu skiriama neaiskiomis aplinkybemis ivykdyta zmogzudyste ar kt. Juk ir dabar nuzudymai ne visada ivertinami maksimalia bausme. Taciau pvz. tris kartus is eiles netycia kaip ir neiseitu. Arba nuzudymas itin ziauriomis aplinkybemis. Tai vyksta ir dabar. Visiskai nera naujiena, kad teisesauga dar nera tobulai sudeliota. Tai yra dar vienas faktorius dedantis minusa mirties bausmes iteisinimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na, tai savaime suprantama, kad mirties bausme nebutu skiriama neaiskiomis aplinkybemis ivykdyta zmogzudyste ar kt. Juk ir dabar nuzudymai ne visada ivertinami maksimalia bausme.  Taciau pvz. tris kartus is eiles netycia kaip ir neiseitu. Arba nuzudymas itin ziauriomis aplinkybemis.  Tai vyksta ir dabar. Visiskai nera naujiena, kad teisesauga dar nera tobulai sudeliota. Tai yra dar vienas faktorius dedantis minusa mirties bausmes iteisinimui.

gal ir nebloga ideja jei keliskart tai pasikartoja :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie,kurie pasisako už mirties bausmę,užmiršta vieną "smulkmeną"- kažkas tą mirties bausmę turi įvykdyti... Jie tampa patys žmogžudžiais...

Kuri norėtumėt būti mirties bausmės vykdytojo žmona???


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tie,kurie pasisako už mirties bausmę,užmiršta vieną "smulkmeną"- kažkas tą mirties bausmę turi įvykdyti... Jie tampa patys žmogžudžiais...

Kuri norėtumėt būti mirties bausmės vykdytojo žmona???

paprastai tokie asmenys nera viesinami... devi kaukes, tam tikrus rubus ir pan....

manau kad nei viena tokio vyro nenoretu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
paprastai tokie asmenys nera viesinami... devi kaukes, tam tikrus rubus ir pan....

manau kad nei viena tokio vyro nenoretu....

 

Jei kazkas mane suprato iki siol keliau butent tokias idejas, kaip ir Geiste.O , kad zudikas lieka nezinomas, tai neisgelbeja jo nuo sazines, zmogiskumo ir kitokiu dalyku, kurie teisesaugoje neivardinami. Ir, kuo jis kitoks, nei nuteistasis myriop? Pats nusikaltimo faktas lygiai toks pat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei kazkas mane suprato iki siol keliau butent tokias idejas, kaip ir Geiste.O , kad zudikas lieka nezinomas, tai neisgelbeja jo nuo sazines, zmogiskumo ir kitokiu dalyku, kurie teisesaugoje neivardinami. Ir, kuo jis kitoks, nei nuteistasis myriop? Pats nusikaltimo faktas lygiai toks pat.

taip, bet kazkaip reiktu but tokiam besirdziui... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi...

Mano bendradarbė prieš porą metų ištekėjo už vyro, dirbančio kalėjime prižiūrėtoju. Jiems kol kas nesiseka susilaukti vaikiuko... Kai pagalvoju, kokią energetiką kiekvieną dieną parsineša jos vyrelis namo... Nesvarbu, koks jis yra žmogus (gi kažkas turi ir tokį darbą dirbti), bet man atrodo, kad ta šeima turės rimtų bėdų...

(Truputį nukrypstu nuo temos, bet paskaičius jūsų mintis kilo tokia asociacija...)


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taigi...

Mano bendradarbė prieš porą metų ištekėjo už vyro, dirbančio kalėjime prižiūrėtoju. Jiems kol kas nesiseka susilaukti vaikiuko... Kai pagalvoju, kokią energetiką kiekvieną dieną parsineša jos vyrelis namo... Nesvarbu, koks jis yra žmogus (gi kažkas turi ir tokį darbą dirbti), bet man atrodo, kad ta šeima turės rimtų bėdų...

(Truputį nukrypstu nuo temos, bet paskaičius jūsų mintis kilo tokia asociacija...)

priziuretojo darbas juk nera blogas :mellow: kodel turetu tureti problemu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tie,kurie pasisako už mirties bausmę,užmiršta vieną "smulkmeną"- kažkas tą mirties bausmę turi įvykdyti... Jie tampa patys žmogžudžiais...

 

Taip, kažkas turi ją įvykdyti. Ją vykdo budelis, t.y mirties bausmės vykdytojas.

 

Jei kazkas mane suprato iki siol keliau butent tokias idejas, kaip ir Geiste.O , kad zudikas lieka nezinomas, tai neisgelbeja jo nuo sazines, zmogiskumo ir kitokiu dalyku, kurie teisesaugoje neivardinami. Ir, kuo jis kitoks, nei nuteistasis myriop? Pats nusikaltimo faktas lygiai toks pat.

 

Nesutinku. Žudikė šiuo atveju yra valstybė, nes teisėjas jos vardu paskelbia mirties nuosprendį, budelis tik ją įvykdo. Jis nesirenka aukos.

 

Taigi...

Mano bendradarbė prieš porą metų ištekėjo už vyro, dirbančio kalėjime prižiūrėtoju. Jiems kol kas nesiseka susilaukti vaikiuko...

mano pusbrolis dirba kalėjime fantastiškas žmogus, turi sūnų ir jokių problemų, nespręskim, gal apie pavienius atvejus ir jų energetikas....


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip, kažkas turi ją įvykdyti. Ją vykdo budelis, t.y mirties bausmės vykdytojas.

kalbam apie tai, jog tai yra gyvas zmogs, kuris prisiima atsakomybe uz kazkieno mirti.

 

 

 

Nesutinku. Žudikė šiuo atveju yra valstybė, nes teisėjas jos vardu paskelbia mirties nuosprendį, budelis tik ją įvykdo. Jis nesirenka aukos.

Valstybe nera popieriaus lape nupiestas krengeliukas. Valstybe , mano supratimu, esam Tu, as, musu seimos, artimieji ir visi kiti darantys sprendimus. Nenoreciau, kad mes nutartume, jog zudymas yra normalu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kalbam apie tai, jog tai yra gyvas zmogs, kuris prisiima atsakomybe uz kazkieno mirti.

Valstybe nera popieriaus lape nupiestas krengeliukas. Valstybe , mano supratimu, esam Tu, as, musu seimos, artimieji ir visi kiti darantys sprendimus. Nenoreciau, kad mes nutartume, jog zudymas yra normalu.

 

na nzn nzn, jei mano artima mylima zmogu nuzudytu :mad: (neduok Diev) tai jauciu galeciau kad ir pati ta zudika savo rankom nudet :piktas

neatsizvelgiant i visa kita..

 

manau lengva kalbet apskritai, o jei atsidurus vienoj ar kitoj situacijoj.... :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.