Pereiti prie turinio
Bambyna

Senovės kultūros

Rekomenduojami pranešimai

Kokia senoves civilizacija jus labiausiai zavites ir kodel? :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atlantida ir Lemurija. Kodel? Todel, kad ten gyveno labiau u? mus dvasi?kai pa?eng? ?mones, bet tos civilizacijos su?lugo del to paeio prie?aseio, kaip ir musi?ke ruo?iasi...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane zavi Egiptas egypt14_small.jpg

 

noreciau real isvysti Gizos, Sacharos, kitas piramides, Sfinksa, Sventyklas (Abu Simbela ir kitas), Karaliaus Sleni, Nila - visko ir neisvardinsi! Kerinti salis, uzburianti kultura! :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Egiptas :clap:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane taip pat ?avi Egiptas. Kelis kartus ?iurejau filma "Mumija". :susigedes


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Maju civilizacija prie sirdies,domejausi keleta metu jais,kiek daug jau tuomet buvo sukurta,o ka sukure dabartine civilizacija?--atjunk elektra visam pasaulyje ir vsio visoms technologijoms... :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj egiptas ir mane žavi, visada norėjau į ekspediciją tų mumijų patyrinėti :)

 

bremo Stoukerio laikais Angliją buvo 9na ir europą turbūt) apėmę egiptomanija. Tai tas Bremas, rasšydamas "Drakula" realiai so kabinete turėjo pasistatęs sarkofagą su mumija (kadangi anksčiau tempdavosi į londoną viską, tai palikdavo kur nors va taip), ale jam pačiam ta mumija baimę kėlė :)


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip mane žavi visos senovinės civilizacijos, majai - labai įdomus man jų raštas (na čia vienas iš įdomumų, aišku), bet man žiauru aukos tos... nenorėčiau ten gyventi, kad paskerstų, nes maisto stoka, o pasakytų - dievai reikalauja aukų, suvalgykim tave, ateis lietus..


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš už Mongolus - Kiniečius - Japonus - Indus.

Mongolai turėjo Čingischaną kuris sukūrė didžiausią Žemės istorijoje imperiją.

Taip pat naudojo labai žiaurų bet veiksmingą kovos būdą.

O vienas Indijos valdovas savo žmonai Mumtaz Mahal (rūmų puošmena) pastatė labai gražų pastatą Taj Mahal (iš marmuro). Šita moterisa buvo viena iš kelių valdovo žmonų, bet mirė gimdydama 14-ąjį vaiką.

Japonai turėjo karius - samurajus.

Aš dievinu visus juos.

Mmm...

Šiaip dabar pripažįstu - negaliu pakęsti kitos rasės ar tautos atstovų. Aš truputį ksenofobė. Na nemėgstu jų Lietuvoje. Nesmerkit.

;D


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mane taip pat ?avi Egiptas. Kelis kartus ?iurejau filma "Mumija". :susigedes

tarp kitko budama Egipte uzklausiau musu gido egiptiecio apie si filma (kai pasakojo apie Imhotepa), ar ten daug faktu atitinka tikrove, tai jis tik nusijuoke. Pasirodo, Egipte net buvo uzdrausta rodyti si filma, nes jis laaabai prasilenkia su tikrove ir iskraipo Egipto istorija. Ir filmuoti Egipte nebuvo leista del tos pacios priezasties, todel filmavo berods Maroke ir net veikeju rubai nera autentiski egiptietiski, bet marokietiski. Kazkaip nusivyliau truputi suzinojusi :flowers:

 

Man Maju civilizacija prie sirdies,domejausi keleta metu jais,kiek daug jau tuomet buvo sukurta,o ka sukure dabartine civilizacija?--atjunk elektra visam pasaulyje ir vsio visoms technologijoms... :swoon2[1]:

ir man :( Ir inku, ir acteku kulturos taip pat. Apskritai labai traukia visos Pietu ir Centrines Amerikos senosios kulturos, turiu didele slapta svajone kada nors nuvykti i Peru ir Bolivija. Esu buvusi maju piramidese ir griuvesiuose (Belize, Meksikoje), labai patiko. Nerealus man filmas "Apocalypto", taip viskas autentiska atrodo. Siaip jau, garsusis maju kalendorius baigiasi 2012 m. Kas po to?... :super:

 

Is Rytu kulturu labiausiai simpatizuoju japonams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien ziurejau Skrudupaites kelioniu laida, pasakojo apie kelione i Meksika. NEREALU, noriu i Meksikaaaa :) :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.