Pereiti prie turinio
Bambyna

Paauglystė

Rekomenduojami pranešimai

greičiausiai, kad ateis :hm: Kantrybės :hm:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi labai ačiū man jos tikrai reikia, o prie kantrybės dar labai norėtusi ir ramybės, jau ištikrųjų nuo visko pavargau :hm:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laikykimes, mamytes ;)... tos kantrybes mums niekada nebuna per daug... na o vaiku paauglyste nenumaldomai arteja. Manau tai kaip 'ji' pasireiks priklauso ir nuo vaiku charakteriu... mes turejome siokiu tokiu konflikteliu su kaimynu paaugliukais, tai mano jaunelis /jam bus 8 m. / sako: ech, jau tie paaugliai... Pritariu as jam, o mintyse sau galvoju: kazin kaip man su jumis bus... :hm:

Tiesa, dar manau, kad ir mums reikia su jais kartu 'augti' , nes vien tik reikalavimai ir draudimai nieko neduos, jei nebus tarpusavio supratimo... Kazna kaip cia gausis :hm:


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi baisu

vaikštom vaikštom pas psichologą o į mokyklą rytoj vistiek kviečia ateiti į posėdį

aš nežinau turbūt užmušiu jį vieną gražią dieną ir pasibaigs mano kančios


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi baisu

vaikštom vaikštom pas psichologą o į mokyklą rytoj vistiek kviečia ateiti į posėdį

aš nežinau turbūt užmušiu jį vieną gražią dieną ir pasibaigs mano kančios

,,,kančio baigsi kai užaugs...vargau nerealiai su didžiaja, nei psichologai, nei soc, darbuotojai, nei posėdžiai nepadėjo...Kalbėjom gražiai ir negražiai, protyngai ir neprotyngai, verkėm , rėkėm.....kaip į sieną...Dabar tam tikri dalykai liko, dar vis jaunatviškas maksimalizmas, noriu daug visko ir lengvai, bet tiek nervuotis nebereikia,,,tfu tfu tfu...

Stiprybės zana ... :geda: ,,,suprantu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau tik tiek,kad paauglystes metu- zmogus tampa nei suauges, nei vaikas- nezino kas jis- nori zaisti ir nori daryti dideliuku darbelius..... tad viduj viskas verda, kovoja vaikyste su suaugusiu! turiu sese paaugle- zinokit buna dienu kai neimanoma susisneket- vaiksto nekalbi, savose mintyse...kosmaras...... niu bet visi stengiames ramiai i viska reaguoti, graziai kalbetis. nieko nesakau- ji pas mus paklusnus vaikas- jeigu pasakai ne tai ir bus ne- aisku pasipus, supyks ir t.t.

 

stiprybes mergytes kovojant su paaugliukais- manes dar laukia ateity tos kovos :geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
,,,kančio baigsi kai užaugs...vargau nerealiai su didžiaja, nei psichologai, nei soc, darbuotojai, nei posėdžiai nepadėjo...Kalbėjom gražiai ir negražiai, protyngai ir neprotyngai, verkėm , rėkėm.....kaip į sieną...Dabar tam tikri dalykai liko, dar vis jaunatviškas maksimalizmas, noriu daug visko ir lengvai, bet tiek nervuotis nebereikia,,,tfu tfu tfu...

Stiprybės zana ... :geda: ,,,suprantu....

 

 

o mums rytoj kaip tik posėdis, šendien buvau pas psichologę sakau nu ką aš darau blogai, ji sako nieko visi reikalavimai pas jus taip kaip ir turi būti tokiam vaikui

o jis dabar nuėjęs pas močiutę ir nesiruošia eiti namo, jis nenori gyventi su mumis

nu man nervai nebeatlaiko, nežinau nei kaip ka;lbėti, nei ką daryti

man gėda į mokyklą eiti


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sudėčiau rūbus į klumšelį ir pasiūlyčiau nešdintis ir gyventi ant savo subinės.

Negalima leisti vaikui, kad jis manipuliuotų tėvus. O močiutės namų duryse reikalui esant galima spyną pakeisti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad ne viskas taip paprasta, močiutė neseniai naujas duris šarvuotas įsidėjo, o be to čia jinai jį laiko, viską daro ko jis nori, visus norus ten\kina o paskui jis su mumis visiškai nesiskaito

jau su močiute susipykau, paskambinau ir iškoliojau, jei būtų gera močiutė ir norėtų vaikui gero tai namo varytų o ne pas save priglaustų


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sudėčiau rūbus į klumšelį ir pasiūlyčiau nešdintis ir gyventi ant savo subinės.

Negalima leisti vaikui, kad jis manipuliuotų tėvus. O močiutės namų duryse reikalui esant galima spyną pakeisti.

...iki 16 metų už jo poelgius asakingi tėvai, nuo 16 dalinai...kai tenka baudas mokėti už vagystes, kažin, ar norėsis tą kuleli dėti...o va jei yra močiutė, tai lai vėl ne kas, nors jis gyvens pas ją, tėvai yra vistiek atsakingi, nent ji pasima vaiko globą oficialiai....o kur dar vaiko teisių tanyba, jei vaikas pasiskūndžia.... :) ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tėvai auklėdami vaikus pridaro klaidų, vaikai nuo jų atitolsta...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...o ka tėvai auklėdami vaikus neklysta?....mmm.. :) ....jei susikrauna ryziuką ir išeina, apsivogia kas kaltas?....juk iš namų išvarė tėvai?... patarti ir reziumuoti yra pats lengviausias būdas, kol realiai nesusiduri su situacija....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.