Pereiti prie turinio
Bambyna

Paauglystė

Rekomenduojami pranešimai

Oj Oksanėl, puikiai suprantu, kad tai žodžiai, o va gyvenime labai labai iš kur tos kantrybės semtis? Gal žinant, kad nuo mūsų poelgių labai priklausys, kaip vaikas augs toliau, ir kaip žiūrės į mus pačius?..

 

Tik manau, kad jokiais būdais negalima varyti iš namų.. JOKIAIS.

varyti is namu zinoma,kad negalima..... vaikas turi zinoti,kad i savo namus, pas tevus gales bet kuriuo metu grizti, net ir suauges.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žinau du atvejus, kai tėvai taip pasielgė. Suveikė puikiai.

 

Pati turiu namuose du paauglius- 12 ir 14 m. Tarp mūsų nėra jokių paslapčių. Ir kol kas- jokių problemų. Ne kartą sakiau: jei norėsit parūkyti, galim kartu- cigarečių turiu; per Kalėdas abiems vyno įpyliau ir visi kartu paragavom. Kai nėra draudimų, kai vaikai mamos nebijo, nėra prasmės meluoti, bėgti pas močiutes. O bėgimas pas močiutę būtent ir parodo, kad padaryta klaidų auklėjime- mama nesugebėjo išlaikyti vaiko pasitikėjimo.

Aš manau taip: jei tėvai rėkia ant vaikų nuo mažumės, jei nesibodi per užpakalį pliaukštelėti ar išvis diržą pripažįsta kaip auklėjimo priemonę, paauglystė bus sunki...Kai vaikai neklauso tėvų, auklėti reikia pirmiausia tėvus...

 

 

Gali suveikti, gali ir nesuveikti, ko gerop kiekvienam savaip veikia.

 

 

Žinau, variantą mamos, kuri mano bendraamžę auklėjo irgi parūkyti prašau, išgerti prašau.. Neklausk į ką panaši dabar ta mergaitė... jai nedraudė, sakė irgi galim kartu pabandyti, žiūrėsim, ar patiks, o jai patiko :lol: Mes bendraamžės, bet ji atrodo tokia nuvalkiotas, persirūkius ir persigėrus jau.

 

taigi turbūt individualiai priklauso - kuriam vaikui tiks toks ar kitoks metodas.. Sunku


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gali suveikti, gali ir nesuveikti, ko gerop kiekvienam savaip veikia.

 

 

Žinau, variantą mamos, kuri mano bendraamžę auklėjo irgi parūkyti prašau, išgerti prašau.. Neklausk į ką panaši dabar ta mergaitė... jai nedraudė, sakė irgi galim kartu pabandyti, žiūrėsim, ar patiks, o jai patiko :lol: Mes bendraamžės, bet ji atrodo tokia nuvalkiotas, persirūkius ir persigėrus jau.

 

taigi turbūt individualiai priklauso - kuriam vaikui tiks toks ar kitoks metodas.. Sunku

na jeigu as dabar net prie tevo uzsirukyciau, tai turbut kelis grazius zodelius gauciau- ir ka.... neuzaugo is manes blogas zmogus, nebegau paauglystej is namu- jo tevai nieko nedraude man, nelaike- isleido is namu 12 metu, nes as uzsimaniau tokiu metu ir pasake- eik linksminkis, bet su protu, nes uz pasekmes tursi atsakyti pati! ir ka- pasekmiu nebuvo.... :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aiskinti zinoma gali tik ar 13metis klausysis ir ar girdes ka tu sakai, cia kitas klausimas...

 

o del begimo pas mociute tai manau cia daugiau noras parodyti, kad vat ten darysiu ka noriu, o jei tu neleidi - leis mociute, tik kiek ta mociute ji laikys idomu ir kiek jam laiko bus gerai pas ja

o dar vienas dalykas tas, kad jis gales 'pasikelti' pries draugus, kas tokiam amziui manau labai svarbu...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gali suveikti, gali ir nesuveikti, ko gerop kiekvienam savaip veikia.

 

 

Žinau, variantą mamos, kuri mano bendraamžę auklėjo irgi parūkyti prašau, išgerti prašau.. Neklausk į ką panaši dabar ta mergaitė... jai nedraudė, sakė irgi galim kartu pabandyti, žiūrėsim, ar patiks, o jai patiko :lol: Mes bendraamžės, bet ji atrodo tokia nuvalkiotas, persirūkius ir persigėrus jau.

 

taigi turbūt individualiai priklauso - kuriam vaikui tiks toks ar kitoks metodas.. Sunku

 

Mus tėvai taip pat auklėjo. Abu su broliu esam beveik abstinentai, nerūkom.

Auklėjimo modelį perėmiau iš savo tėvų- jie neturėjo jokių problemų, kai mes su broliu buvom paaugliai. Tiek, kad brolis mokytis nenorėjo. Su tėvais visada buvom draugai.

Dabartinių mamų pagrindinė bėda- neturėjimas laiko savo vaikams.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir tyrimai parode, kad lietuvoje tevai maziausiai skiria demesio savo vaikams :lol:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aiskinti zinoma gali tik ar 13metis klausysis ir ar girdes ka tu sakai, cia kitas klausimas...

 

o del begimo pas mociute tai manau cia daugiau noras parodyti, kad vat ten darysiu ka noriu, o jei tu neleidi - leis mociute, tik kiek ta mociute ji laikys idomu ir kiek jam laiko bus gerai pas ja

o dar vienas dalykas tas, kad jis gales 'pasikelti' pries draugus, kas tokiam amziui manau labai svarbu...

 

 

būtent taip ir yra milina tu visiškai teisi

čia ir yra problema kad močiutė viską leidžia, o mama liepia mokytis, kambarį tvarkytis ir normaliai elgtis, arggi tai daug

pasakykit ar aš daug noriu iš savo vaiko?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš su elgiausi labai gražiai, nepasiduodavau provoikacijoms kai jis grįžęs namo isterikuodavo, niekas jo nemušė

bet paskutinį kartą gavo tikrai normaliai bet ir prisidirbo kaip reikiant, už tai reikėjo nubausti kadangi kalbos nebepadeda, todėl jis išėjo pas močiutę


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
būtent taip ir yra milina tu visiškai teisi

čia ir yra problema kad močiutė viską leidžia, o mama liepia mokytis, kambarį tvarkytis ir normaliai elgtis, arggi tai daug

pasakykit ar aš daug noriu iš savo vaiko?

mums tai yra normalu ir tai nera daug, nera dideli reikalavimai

tik man keista kodel mociute sitaip elgiasi, ji juk pati mama ir turetu puikiai suprasti, kad sitaip elgtis negalima...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip Geiste padariau klaidų ir pripažįstu tai, bet dabar pasakyk ką man daryti į žemę sulysti kad jas ištaisyčiau

aš irgi esu žmogus kaip ir kiti ir taip pat darau klaidų...

 

nu ką mergaitės laikyki kumščius važiuoju


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėkmės, Žan.

 

Nu sunku kartais būna..


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
taip Geiste padariau klaidų ir pripažįstu tai, bet dabar pasakyk ką man daryti į žemę sulysti kad jas ištaisyčiau

aš irgi esu žmogus kaip ir kiti ir taip pat darau klaidų...

 

nu ką mergaitės laikyki kumščius važiuoju

 

Manau, kad niekada ne vėlu tvarkyti santykius su savo vaiku. Geriau būti sąžiningu ir pasakyti jam, kad ne visuomet žinai, kaip tau su juo elgtis, kad esi paprastas žmogus ir klysti ir pasiūlyti iš naujo kurti tarpusavio santykius. Jei padarysi tai nuoširdžiai, turėtų suveikti.

Vaikai niekuomet negerbs ant jų rėkiančių, su jais pakeltu tonu kalbančių tėvų.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.