Pereiti prie turinio
Bambyna

Už kiek parduotumėte save?

Rekomenduojami pranešimai

niekada ir uz jokia kaina to nedaryciau ir nedarysiu :sokiai:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ji bent tikslią kainą pasakė :D

 

niekada ir uz jokia kaina to nedaryciau ir nedarysiu :tongu:

 

 

Gal prieš metus ar du ir aš taip būčiau sakius, dabar sakau, kad nieko negali žinot, gyvenimas gali visokių dalykų iškrėst, bet čia jau aišku košmaras būtų, negaliu dabar to įsivaizduot niekaip...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ji bent tikslią kainą pasakė :geda:

Gal prieš metus ar du ir aš taip būčiau sakius, dabar sakau, kad nieko negali žinot, gyvenimas gali visokių dalykų iškrėst, bet čia jau aišku košmaras būtų, negaliu dabar to įsivaizduot niekaip...

na ir .... pasake tikslia kaina ir dingo,nepaaiskinusi kodel taip pigiai parsiduotu :geda::geda::super:

 

o del sito Eitvyde tu teisi-niekas nezino kaip gyvenimas gali pasisukti,bet vistiek geriau neglvoti apie toki dalyka kaip kad uz kiek parduotum save :geda: :lol: :super::geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia dar nuo zmogaus principus ir kitu dalyku priklauso, pavyzdziu jei man reiketu rinktis tarp gyvybes ir parsidavimo tai geriau jau tegu mane nuzudo bet as tikrai nezadu parsiduoti NIEKADA :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia dar nuo zmogaus principus ir kitu dalyku priklauso, pavyzdziu jei man reiketu rinktis tarp gyvybes ir parsidavimo tai geriau jau tegu mane nuzudo bet as tikrai nezadu parsiduoti NIEKADA :rolleyes:

tai taip ir as nezadu,bet yra patarle-niekada nesakyk niekada......

:mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai yra bet tai dar nereiskia kad reikai bijoti ir laukti kol tai ivyks ir apie tai galvoti :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai yra bet tai dar nereiskia kad reikai bijoti ir laukti kol tai ivyks ir apie tai galvoti :doh:

oi neeee dinariuk, as gink dieve apie tai negalvoju ir negalvojau niekada.tiesiog kai kur nors kas nors pasako niekada,tai ir taukau sita patarle :rolleyes::mirksiukas::mirksiukas::geda: :lol: :lol: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as cia patarle labai gerai zinau, bet siuo klausima galiu pasakyti niekada nes tokia jau as esu kad jei man tai nepriimtina tai to ir nebus NIEKADA :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai as cia patarle labai gerai zinau, bet siuo klausima galiu pasakyti niekada nes tokia jau as esu kad jei man tai nepriimtina tai to ir nebus NIEKADA :rolleyes:

as ir tokia esu,bet patarle taikau,nes pati visada sakiau kad to ar ano nebus ir ne karta budavo..... ne del to kad lauzyciau savo principus,o del to kad taip iseidavo ir viskas...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienoje situacijoje galima rasti iseiti ir be principu lauzymo :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet vel gi ta fraze :uz kiek parduotum save" kiekvienas supranta savaip... :lol:

Ta pati santoka be meiles,del pinigu,prestyzo reikalo yra sioks toks saves pardavimas... ir tokiu poru vis daugeja :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man asmeniskai tai yra nepriimtina, nes vistiek po kiek laiko toks gyvenimas virs pragaru nors ir materialiai bus geras :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.