Pereiti prie turinio
Bambyna

Už kiek parduotumėte save?

Rekomenduojami pranešimai

cia dar nuo zmogaus principus ir kitu dalyku priklauso, pavyzdziu jei man reiketu rinktis tarp gyvybes ir parsidavimo tai geriau jau tegu mane nuzudo bet as tikrai nezadu parsiduoti NIEKADA :doh:

nesupratau prie ko čia nužudo? parsidavimas yra neprievartinis dalykas..

o jei būtų situacija, kad arba nusižudai arba parsiduodi, kaip tada?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau atsakiau i si klausima anksciqau rinkciausi mirti :x1:

nors gal kai kas to ir nesupras :doh:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

būti nužudyta ir nusižudyt du skirtingi dalykai... kodėl taip nevertinin savo gyvybės?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as vertinu savo gyvybe ir net labai bet esu griestai pries parsidavimus visom prasmem. :doh:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bent pasvajokime, jei is tikruju manot kad niekuomet to nepadarytumet :huh:

klausimas kokia kaina turetu sumoketi 1. priesingos lyties atstovas 2. tos pacios lyties atstovas kad nupirktu meiles nakti su jumis?

 

 

gyvybe sumokėti <_>

 

nu ššiaip tai man tokių minčių niekad nekilo, nei dėl priešingos nei dėl savo lyties atstovų, kad mane nupirkti galėtų :doh:

 

nu žinai, kad ir kiek mąstau, nu neįsivaizduoju to.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet vel gi ta fraze :uz kiek parduotum save" kiekvienas supranta savaip... :huh:

Ta pati santoka be meiles,del pinigu,prestyzo reikalo yra sioks toks saves pardavimas... ir tokiu poru vis daugeja <_>

 

 

nu aš ir apie šitą pagalvojau variantą.

 

tai jokio skirtumo ar nakčiai, ar keliom naktim tave ten pirktų. Nu baisu. Man.

br

 

 

depresija man būtų po to. Baisi


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
depresija man būtų po to. Baisi

 

Nebūtų, jeigu tam pasiryžtum tai ir jokių depresūhų nebūtų :huh: Juk tai darytum tikslingai, o ne atsitiktinai.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip... nes jei ir pasiryztai tokiai santuokai, tai ne per viena diena. Pries tai manau tikrai pagavuotai kas bus toliau :huh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu santuokai tokiai aš nesiryžčiau, nes pasiryžti galima, o paskui kentėti tai tenk, ir būtų ta depresija, nes pasiryžimas dingtų.

 

Aš kalbu, kas man būtų asmeniškai, su mano charakteriu.

 

Pasiryžimas yra viena, o pasekmės - kita. Vieną dieną pasiryžti, kitą gailiesi.

Nekankintų, jei tai būtų norma, o kai ne, tai abejoju


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai žinoma čia kiekvienam savo kaip sakomą, bet manau kas žengia tokius žingsnius yra tvirtai pasiryžę ir apgalvoją ateities planus, tai ir laiko liūdėt nebelieka. Kartais tokiem žmonėm aš pavydžiu, kad moka siekti užsibrėžto tikslo bet kokiu keliu, o aš būdama labai emocionali tai negalėčiau padaryt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jo, čia savaime aišku, jei žmogus žino, ko nori ir jam dzin, tai čia ne problema tokie dalykai, tikrai nesiparina :huh:

 

 

aš tai tikslo siekti bet kokia kaina nenoriu, gal ir gerai, kad taip nemoku, aišku, tuo metu kas nors tau be gailesčio perlipa per galvą. Man tik mano jautrumas nepatinka iš esmės. tai dalykas, kuris man labiausiai gyvenime trukdo - per didelis jautrumas


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kas nustato zmogaus kaina ? Argi gali zinot kiek save vertini ir butent sumai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.