Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Naujagimio priežiūra

Rekomenduojami pranešimai

Tau teks prisitaikyti... Jis miega ir tu miegok.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dabar aš pavarysiu :rolleyes: su dukra, tai buvau vaiksciojantis zombis, ji visą laiką verkdavo, dieną su naktim sumaišiusi buvo... nenulipo nuo mano rankų, tai net buvau išmokusi užmigt sėdėdama :blink: Su sūnum viskas kitaip, ramus, naktį dabar jau keliasi tik keletą kartų, dieną miegą du kartus po 45 min


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš geriau pavarysiu. Pirmą kartą išmiegojau 6 val., kai mano pirmagimiui buvo gal 3 mėn, antrą kartą- dar po 3 mėn. Nuo 9 mėn tokia laimė pasitaikydavo dažniau.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš geriau pavarysiu. Pirmą kartą išmiegojau 6 val., kai mano pirmagimiui buvo gal 3 mėn, antrą kartą- dar po 3 mėn. Nuo 9 mėn tokia laimė pasitaikydavo dažniau.

 

 

:) :) :hm:


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas gerai, naktim kas 3 -4 val. keliasi. turim pienlige, valiau sodos tirpalu bet vel atsiranda. O daktarin cia nera pirkt :)


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va,ir susitvarke re?imas.O pienlige visiems kudikeliams buna...Nieko nepadarysi. :)


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gydomes daktarinu, parveze i lietuvos.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mums bambute nukrito per 5 dienas, o tepti nieko neleido tepti. Kadangi savaite pragulejau ligonineje, tad nebuvo taip baisu, seseles viska pamokino. Buvo mazutis truputuka pasutes, bet tokius vaistukus naudojam tai praeina. O geriausia naudoti rekomenduoja alyvuogiu alieju kad nesustu :bigsmile:

Tik nerimauju kad vaikas zaksi, bet daktare sako, kad kai zinda tada daug oro pritraukia.

o kodel tu taip ilgai ligonineje gulejai/as gulejau tik viena su puse dienos anglijoje ir viskas?o visi vaikai zagsi cia nieko rimta.maniskei jau 6men ir ji visdar zaksi.

as labai greitai ismokau susitvarkyti su vaikiuku-nebijojau nei ant ranku paimti nei suvystiti nieko nebijojau nuo pat pirmos sekundes kai ji atsirado pas mane ant ranku.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dukreles isvis nemaitinau apsoliuciai nors ir pieno dar dvi sav turejau negere mano pieno net nutraugdavau per buteliuka bandziau spjaudavo lauka tai akusere pasake kad merguce bus su harakteriu akurat dabar pradeda matytis uzsispyrus kaip oskute....... :ragana:


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijungsiu ir as i pokalbi, nes dabar ir man tai aktualu. Norejau paklausti mamyciu kaip ju mazyliai atprato nuo nesiojimo ir miegojimo ant ranku. Mes tai palepinome kai tik gime tai dabar vaikstome visur kartu ir miegame kartu t.y. ant ranku arba lovoje ant pilvo. Jei paguldau i vezima ar lovyte tai muistosi tol, kol prabunda.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prisijungsiu ir as i pokalbi, nes dabar ir man tai aktualu. Norejau paklausti mamyciu kaip ju mazyliai atprato nuo nesiojimo ir miegojimo ant ranku. Mes tai palepinome kai tik gime tai dabar vaikstome visur kartu ir miegame kartu t.y. ant ranku arba lovoje ant pilvo. Jei paguldau i vezima ar lovyte tai muistosi tol, kol prabunda.

oj islepinai savo pupuliuka :)

mano mazoji buvo pripratusi buti supama kol uzmiega ir jeigu nelaiku padedi i lovyte tai prabunda.... atpratinau nuo to tik metu.... paguldydavau miegucio ir nesupdavau. verksmo buvo, nervu, bet istverem :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meilė ir lepinimas yra du skirtingi dalykai...Savo visus tris vaikus nešiojau tol, kol pakėliau. Su šešiamete dukra tebemiegu kartu. Sūnūs kartu su manim irgi ilgai miegojo.

Mano visi vaikai tiesiog užauginti ant rankų. Gal todėl dabar su jais neturiu jokių problemų- mes esam artimi draugai.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.