Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Mamos pienas

Rekomenduojami pranešimai

As maitinau iki puses metu ir dar buciau maitinus, bet maziuke pati atsisake pieno.Tai pradejau duoti misini,bet gere tik pora menesiu.Dabar jai 1,2men. pieno jokio negeria.


http://www.public.fotki.com/EVELINA18 MANO SALDAINIU MEDELIAI

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašiai buvo mano mamai su manim... aš iki šiol pieno negeriu :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mamytes,

o kas gal zinote per kiek laiko (valandu) suvalgytas maistas virsta pienuku ,jeigu maziuke valgo mazdaug kas dvi val...?

Aciu is anksto uz atsakymukus .... :super:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mamytes,

o kas gal zinote per kiek laiko (valandu) suvalgytas maistas virsta pienuku ,jeigu maziuke valgo mazdaug kas dvi val...?

Aciu is anksto uz atsakymukus .... :doh:

o kam tau reikia zinoti, pienuko gaminimasis priklauso nuo kudikio valgymo: kuo dazniau valgo tuo sparteja pieno gamyba, nesuk galvos pasalinem mintim :blink: , maitink ir maitink kada nori ir tau gaminsis pienukas. As net minties tokios neturejau. Pati valgau kada noriu ir nepasakyciau, kad daug valgau, gal dazniau ir po truputi.

Gal pradzioje buvo toks jausmas, kad man gali jo trukti, bet man patare maitinti ir maitinti kai tik lelius uzsinori ir po to viskas buvo gerai. Turbut zinai, kad pirmi pienuko lasai tai kaip vandenukas kudikiui o toliau jau bega tikras pienas, zodziu kaip sakoma: is pradziu atsigeria o po to valgo :doh:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ieka, tikrai nežinau :doh:

Kažkada taip pat labai rupėjo šis klausimas :doh:

o kam tau reikia zinoti

Tam kad galima butu pavalgyt ko nors šustresnio, skanesnio :blink: Daug kas taip daro, pavalgo ir po kiek laiko šiek tiek nutraukia pienuko ( kad pilvelio nepustu). :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ieka, tikrai nežinau :geda:

Kažkada taip pat labai rupėjo šis klausimas :D

 

Tam kad galima butu pavalgyt ko nors šustresnio, skanesnio :) Daug kas taip daro, pavalgo ir po kiek laiko šiek tiek nutraukia pienuko ( kad pilvelio nepustu). :hihihi:

 

 

 

Aha Kicule va butent,kad maziau pilveli pustu....bet dabar masaziste parode stebuklingus masaziukus kuriu deka istiesu maziukei maziau pilveli skauda.....

Aciu Jums mamytes.... :)


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors dėl pieno trūkumo primaitinti teko nuo trijų savaičių, tačiau net dabar (1,4 m.) dar negalim atsisveikinti su pienuku :doh: Bet jau tuoj tuoj :rolleyes:


1h3l1i0j4cc848j23j9j5326233336333b6e656c697569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielos mamytes nera nieko geresnio negu kudykeliui mamos pienelis :kadaryt: maitinu ir esu tuo patenkinta :wub1: niekada nesupratau ir nesuprasiu moteru kurios atsisako maitinti(nebent tam yra rimtu priezasciu), nesvarbu ar tas maitinimas truks pusmeti ar metus juk nieko siltesnio ir geresnio nera :wub1:


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mielos mamytes nera nieko geresnio negu kudykeliui mamos pienelis :mirksiukas: maitinu ir esu tuo patenkinta :) niekada nesupratau ir nesuprasiu moteru kurios atsisako maitinti(nebent tam yra rimtu priezasciu), nesvarbu ar tas maitinimas truks pusmeti ar metus juk nieko siltesnio ir geresnio nera :)

 

pilnai ,100% pritariu....

ir isivaizduoji tik dabar pamaciau tavo parasiuka,kuriame matau kad turime zentuka ....nes mano dukrytei 5menesiukai ir keletas dieneliu.... :flowers:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pilnai ,100% pritariu....

ir isivaizduoji tik dabar pamaciau tavo parasiuka,kuriame matau kad turime zentuka ....nes mano dukrytei 5menesiukai ir keletas dieneliu.... :flowers:

 

 

Kaip smagu :flowers::flowers:


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai sveika mamytes pienukas,bet mums ne ilgai teko tuom dziaugtis,nes tik apie 2 men temaitinau :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir as pritariu kad vaikuciui gerai mamytes pienukas. as savo mazaja dar ir dabar pilnai pati maitinu :flowers:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.