Pereiti prie turinio
Eitvydė

Nacionalinis diktantas

Rekomenduojami pranešimai

Dar prisiminiau tekstui buvo naudojama i?trauka J.Biliuno "Tevi?ke"

reiks nete pasiziuret, gal rasiu ta tekstuka, visai idomu but :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori i?bandyt savo jegas, tai papra?yk, kad kas padiktuoto kol dar busi nemaeius. Nemaniau, kad bus taip sunku... ?iaip adomus jausmas, beveik kaip mokykloj :rolleyes: , tik ten dar galedavai pabumbet, kad mokytoja per greit diktuoja...o eia perskaite visa teksta, padiktavo, vel perskaite ir ?inokis...nors diktavo tai visai nieko, tik keliose vietose u?sigalvojau, tai kai kartojo dara?iau :geda


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va...manau, kad yra tokio, kurie noreto pa?iuret kaip jiems sektosi, bet nelabai tures ta galimyb?, tai bent toka varianta siulau: adedu eia teksta diktanto. Nera jokio skyrybos ?enklo, na i?skyrus ta?kus, kad ?inotumet, kur sakinys baigiasi (tikiuosi bent juos gerai sudejau, neapsi?ioplinau kur :geda ), taip pat kai kur ?od?iuose yra klaido, jos arba specialiai padarytos arba mano paeios klaidos. Taigi pra?om i?taisyti ir akelti savo teksta. Jei jau bandot, pra?om buti visi?kai sa?iningais ir nesinaudoti jokiomis pa?alinemis priemonemis (tokiomis kaip ?odynai, vadoveliai, kompo Worda's ir t.t.) Pa?adu akelt ir savo nesamon?. Lietuvio kalbos mokytojo ir turineio ka?ka bendro su gramatika ir pan. pra?om nera?yti, kad kitiem neatimtumet upo. Manau, kad vieniems kito teksto, kol nebus ai?kus rezultatai nereikto komentuot... Na o kas padare ma?iausiai klaido pa?iuresim kai bus paskelbtas oficialus tekstas arba Geiste i?taisys (na jei to teksto nebus) :rolleyes:

 

 

Tevi?ke

Jeigu manes kas paklaustu kurioje pasaulio vietoje ?mogui linksmiausiai ?vieeia saule gra?iausiai ?ydi geles gieda pauk?eiai o?ia med?iai ukauja vejas a? atsakyeiau tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto kuriame visos ?emes kampelyje ?mogui gra?iausias pavasaris ramiausia vasara spalvingiausias ruduo baleiausias ir puriausias ?iemos sniegas a? taip pat atsakyeiau tevi?keje. Jeigu manes kas paklausto su kuria vieta ?mogo sieja gra?iausi ir geriausi jo atsiminimai a? ir vel atsakyeiau su tevi?ke su tomis vietomis kur mes gimeme ir augome i? kurio prasidejo muso gyvenimo kelias. Kad ir kur tik ?mogus buto kad ir kur tik gyvento kad ir kur keliauto visur ji pasiveja greitasparnis tevi?kes ilgesio pauk?tis vaikystes dieno klyksmu nusmelgdamas ?irda ir nors mintimis sugra?indamas a ta ?emes kampela kurio dulkio kaip did?iausios ?ventenybes po ilgo klajojimo nusilenkia paliesti sukepusiomis lupomis net ruseiausios ?irdies ?mones. Taip galvojau viena vaiskia rudens popiet? eidamas vingiuotu vie?keliu a savo senaja tevi?k? kurios jau daug meto nebuvau mates. Ejau neskubedamas tarytum atsargiai ne?damas neramia savo ?irda ir bijodamas i?lieti i? jos nors bent viena la?a graudaus tevi?kes ilgesio kurio ji buvo sklidina


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar :)

kad buto sa?iningai neanalizuojam kito teksto kol neadedam savo :rolleyes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stai mano variantas :geda

 

Tevi?ke

Jeigu man?s kas paklausto, kurioje pasaulio vietoje ?mogui linksmiausiai ?vieeia saule, gra?iausiai ?ydi geles, gieda pauk?eiai, o?ia med?iai, ukauja vejas, a? atsakyeiau - tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto, kuriame ?emes kampelyje ?mogui gra?iausias pavasaris, ramiausia vasara, spalvingiausias ruduo, baleiausias ir puriausias ?iemos sniegas, a? taip pat atsakyeiau - tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto, su kuria vieta ?mogo sieja gra?iausi ir geriausi jo atsiminimai, a? ir vel atsakyeiau su tevi?ke, su tomis vietomis, kur mes gimeme ir augome, i? kurio prasidejo muso gyvenimo kelias. Kad ir kur ?mogus buto, kad ir kur gyvento, kad ir kur keliauto - visur ja pasiveja greitasparnis tevi?kes ilgesio pauk?tis, vaikystes dieno klyksmu nusmelkdamas ?irda, ir nors mintimis sugra?indamas a ta ?emes kampela, kurio dulkio, kaip did?iausios ?ventenybes po ilgo klajojimo nusilenkia paliesti, sukepusiomis lupomis net ruseiausios ?irdies ?mones. Taip galvojau viena vaiskia rudens popiet?, eidamas vingiuotu vie?keliu a savo senaja tevi?k?, kurios jau daug meto nebuvau mat?s. Ejau neskubedamas, tarytum atsargiai ne?damas neramia savo ?irda ir bijodamas i?lieti i? jos nors viena la?a graudaus tevi?kes ilgesio, kurio ji buvo sklidina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tevi?ke

Jeigu man?s kas paklausto, kurioje pasaulio vietoje ?mogui linksmiausiai ?vieeia saule, gra?iausiai ?ydi geles, gieda pauk?eiai, o?ia med?iai, ukauja vejas a? atsakyeiau ? tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto, kuriame visos ?emes kampelyje ?mogui gra?iausias pavasaris, ramiausia vasara, spalvingiausias ruduo, baleiausias ir puriausias ?iemos sniegas a? taip pat atsakyeiau ? tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto su kuria vieta ?mogo sieja gra?iausi ir geriausi jo atsiminimai a? ir vel atsakyeiau ? su tevi?ke, su tomis vietomis, kur mes gimeme ir augome, i? kurio prasidejo muso gyvenimo kelias. Kad ir kur tik ?mogus buto, kad ir kur tik gyvento, kad ir kur keliauto visur ji pasiveja greitasparnis tevi?kes ilgesio pauk?tis, vaikystes dieno klyksmu nusmelgdamas ?irda ir nors mintimis sugra?indamas a ta ?emes kampela, kurio dulkio, kaip did?iausios ?ventenybes, po ilgo klajojimo nusilenkia paliesti sukepusiomis lupomis net ruseiausios ?irdies ?mones. Taip galvojau viena vaiskia rudens popiet? eidamas vingiuotu vie?keliu a savo senaja tevi?k?, kurios jau daug meto nebuvau mat?s. Ejau neskubedamas, tarytum atsargiai ne?damas neramia savo ?irda ir bijodamas i?lieti i? jos nors bent viena la?a graudaus tevi?kes ilgesio, kurio ji buvo sklidina.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas parasys kaip is tikro turi buti? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tureto but tekstas internete, jei nebus Geiste manau para?ys, kaip tureto but, jei ne nueisiu a bibl?, pasiimsiu knyga ir para?ysiu :rolleyes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tureto but tekstas internete, jei nebus Geiste manau para?ys, kaip tureto but, jei ne nueisiu a bibl?, pasiimsiu knyga ir para?ysiu :rolleyes:

ok :)

nes man smalsu kiek ten dar ta lietuviu moku ir prisimenu is vidurines laiku :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jaueiu Geiste, kai skaitys muso ra?liava, tai jai prireiks la?o nuo ?irdies :laugh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bambynai ra?yeiau septynis- keturios skyrybos klaidos.

Diktantas- devintos klases lygio. Mano de?imtokai ja gerai para?yto. Yra vienas klaidinantis sakinys. Jame norisi kablelio prikrauti.

Eitvydes- septynios skyrybos ir trys ra?ybos klaidos (jei gerai suskaieiavau, nes pir?tus lenkiau).


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Eitvydes- septynios skyrybos ir trys ra?ybos klaidos (jei gerai suskaieiavau, nes pir?tus lenkiau).

 

Taigi sakiau, kad bus baisine sarmata...siaubiakas...ai?ku ?inojau, kad klaido yra, nu bet ne tiek :geda


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.