Pereiti prie turinio
Eitvydė

Nacionalinis diktantas

Rekomenduojami pranešimai

Tevi?ke

Jeigu man?s kas paklausto, kurioje pasaulio vietoje ?mogui linksmiausiai ?vieeia saule, gra?iausiai ?ydi geles, gieda pauk?eiai, o?ia med?iai, ukauja vejas, a? atsakyeiau- tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto, kuriame visos ?emes kampelyje ?mogui gra?iausias pavasaris ,ramiausia vasara, spalvingiausias ruduo, baleiausias ir puriausias ?iemos sniegas, a? taip pat atsakyeiau- tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto, su kuria vieta ?mogo sieja gra?iausi ir geriausi jo atsiminimai, a? ir vel atsakyeiau- su tevi?ke, su tomis vietomis, kur mes gimeme ir augome, i? kurio prasidejo muso gyvenimo kelias. Kad ir kur tik ?mogus buto ,kad ir kur tik gyvento, kad ir kur keliauto, visur ja pasiveja greitasparnis tevi?kes ilgesio pauk?tis, vaikystes dieno klyksmu nusmelgdamas ?irda ir nors mintimis sugra?indamas a ta ?emes kampela, kurio dulkio, kaip did?iausios ?ventenybes, po ilgo klajojimo nusilenkia paliesti sukepusiomis lupomis net ruseiausios ?irdies ?mones. Taip galvojau viena vaiskia rudens popiet? eidamas vingiuotu vie?keliu a savo senaja tevi?k? ,kurios jau daug meto nebuvau mat?s. Ejau neskubedamas, tarytum atsargiai ne?damas neramia savo ?irda ir bijodamas i?lieti i? jos nors bent viena la?a graudaus tevi?kes ilgesio, kurio ji buvo sklidina

 

Cia ne taisymas.Cia as taip rasyciau.Geiste,kai turesi laiko ir noro,perzvelk.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dvi skyrybos ir viena ra?ybos.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tevi?ke

Jeigu man?s kas paklausto, kurioje pasaulio vietoje ?mogui linksmiausiai ?vieeia saule, gra?iausiai ?ydi geles, gieda pauk?eiai, o?ia med?iai, ukauja vejas a? atsakyeiau - tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto, kuriame visos ?emes kampelyje ?mogui gra?iausias pavasaris, ramiausia vasara, spalvingiausias ruduo, baleiausias ir puriausias ?iemos sniegas a? taip pat atsakyeiau - tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto, su kuria vieta ?mogo sieja gra?iausi ir geriausi jo atsiminimai, a? ir vel atsakyeiau-su tevi?ke, su tomis vietomis kur mes gimeme ir augome, i? kurio prasidejo muso gyvenimo kelias. Kad ir kur tik ?mogus buto, kad ir kur tik gyvento, kad ir kur keliauto, visur ja pasiveja greitasparnis tevi?kes ilgesio pauk?tis, vaikystes dieno klyksmu nusmelgdamas ?irda, ir nors mintimis sugra?indamas, a ta ?emes kampela, kurio dulkio, kaip did?iausios ?ventenybes, po ilgo klajojimo nusilenkia paliesti sukepusiomis lupomis, net ruseiausios ?irdies ?mones. Taip galvojau viena vaiskia rudens popiet?, eidamas vingiuotu vie?keliu, a savo senaja tevi?k?, kurios jau daug meto nebuvau mat?s. Ejau neskubedamas, tarytum atsargiai ne?damas neramia savo ?irda ir bijodamas i?lieti i? jos nors bent viena la?a graudaus tevi?kes ilgesio, kurio ji buvo sklidina.

 

GEISTE i?taisyk ir mano klaidas. jaueiu pavariau tai oj oj oj.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek man GEISTE para?ytum?


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

9 skyrybos ir 1 ra?ybos. Dvi skyrybos klaidos- to paties tipo. Kadangi diktantas lengvas, daugiau kaip 4 nera?yeiau.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tevi?ke

Jeigu man?s kas paklausto, kurioje pasaulio vietoje ?mogui linksmiausiai ?vieeia saule, gra?iausiai ?ydi geles, gieda pauk?eiai, o?ia med?iai, ukauja vejas, a? atsakyeiau - tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto, kuriame visos ?emes kampelyje ?mogui gra?iausias pavasaris, ramiausia vasara, spalvingiausias ruduo, baleiausias ir puriausias ?iemos sniegas, a? taip pat atsakyeiau - tevi?keje. Jeigu man?s kas paklausto, su kuria vieta ?mogo sieja gra?iausi ir geriausi jo atsiminimai, a? ir vel atsakyeiau - su tevi?ke, su tomis vietomis, kur mes gimeme ir augome, i? kurio prasidejo muso gyvenimo kelias. Kad ir kur tik ?mogus buto, kad ir kur tik gyvento, kad ir kur keliauto, visur ja pasiveja greitasparnis tevi?kes ilgesio pauk?tis vaikystes dieno klyksmu nusmelkdamas ?irda ir nors mintimis sugra?indamas a ta ?emes kampela, kurio dulkio, kaip did?iausios ?ventenybes, po ilgo klajojimo nusilenkia paliesti sukepusiomis lupomis net ruseiausios ?irdies ?mones. Taip galvojau viena vaiskia rudens popiet?, eidamas vingiuotu vie?keliu a savo senaja tevi?k?, kurios jau daug meto nebuvau mat?s. Ejau neskubedamas, tarytum atsargiai ne?damas neramia savo ?irda ir bijodamas i?lieti i? jos nors bent viena la?a graudaus tevi?kes ilgesio, kurio ji buvo sklidina.

 

Pra?au avertint, GEISTE. Tikiuosi, kad per N meto mano ?inios nei?garavo... :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bambynai ra?yeiau septynis- keturios skyrybos klaidos.

Diktantas- devintos klases lygio. Mano de?imtokai ja gerai para?yto. Yra vienas klaidinantis sakinys. Jame norisi kablelio prikrauti.

Eitvydes- septynios skyrybos ir trys ra?ybos klaidos (jei gerai suskaieiavau, nes pir?tus lenkiau).

wow :hm:

as net septynis sugebeciau gaut :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne "net", o "tik". Taigi neseniai mokykla baigei. Turi viska moketi...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne "net", o "tik". Taigi neseniai mokykla baigei. Turi viska moketi...

tiesa sakant man cia net :geda

interpretacijos tai desumtukai budavo, bet va rasyba, skyryba... :doh

 

p.s man kitamet bus lietuviu kalbos kultura ir pan, tikiuos jei turesiu problemu galesiu greitis i tave konsultacijos :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

katik girdejau kad vasario 18 d., ?e?tadiena, vyks antrasis Nacionalinio diktanto konkurso turas. Penkiasde?imt geriausiai para?iusiojo diktanta pirmajame konkurso ture susirungs del ra?tingiausio Lietuvos pilieeio titulo. 11.00 val. diktanto tekstas bus skaitomas per Lietuvos radija ir LTV 2 kanala. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, Bambyna, u? info... :grin:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dekui, Bambyna, u? info... :)

nera uz ka :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.