Pereiti prie turinio
Bambyna

Merginos, ar galetumėte būti laimingos

Rekomenduojami pranešimai

na ir kaip ten bebutu.... sexas yra tai apie ka sukasi zmoniu mintys, vien todel si rase yra stipriausia, del savo "vislumo".... dvasiniai dalykai grazu, bet pries tenkindama dvasinius poreikius, zmogus tenkina fizinius, ir tai naturaliai sutverta gamtos...

zinoma galima gyventi, bet klausimas, ar ilgai sugebesi nepaisyti savo poreikiu... nebukit naivios, tikrai neilgai...


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
. nebukit naivios, tikrai neilgai...

Gerai,sutinkam,bet faktas,kad tas noras nelydės visą gyvenimą.Galit nulinčiuot ,bet netikiu,kad būnant kokių 65 m dar sexas rūpėtų (ir būtų aukščiau visko) ir dar kažką padaryt galėtum :lol:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kad būnant kokių 65 m dar sexas rūpėtų (ir būtų aukščiau visko) ir dar kažką padaryt galėtum :rolleyes:

 

Duok dieve su mano gyvenimo būdu "dagyvent" iki šitokio amžiaus. Tada galbūt man jau ir nieko nebereikės, bet iki 65 dar ohohoooo kiek daugybę metų be sekso???? Kaip vienas veikėjas garsus sako jeigu taip tai nafik tada....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.