Pereiti prie turinio
Bambyna

Merginos, ar galetumėte būti laimingos

Rekomenduojami pranešimai

:) o a? manau, kad skyrybos buto, tik jos buto ne todel, kad jis buto impotentas, o todel, kad jam del to bi?ka stogas pava?iuoto, visgi ne ?iaip liga, prasideto nesutarimai, kabinejimaisi prie smulkmeno...na nebent auksines kantrybes moteri?ke pasitaikyto...

Tep. Stogas tokiam tikrai pava?iuoja. Draugavau su tokiu veikeju. Prad?ioje atrode gerbia, kad nelenda pernelyg. Paskiau perspejo, kad iki vestuvio tai jau nieko nebus, nes labai tikintis ans. Tryne tryne ka?ka, tampemes vis: tai palieka, tai vel su triuk?mu nuo kito atmu?ineja, tai vel ka?kokias lazankes trina. Kai tekejau, tai aplink trioba mano lakste, sake su purvu mane sumai?ys, mani?kiui pripasakos ka?kokio pasako. Galo gale prasigere. Per kitus asmenis girdejau, kad jisai vis pasakoja apie mane pasakas, kaip paskui ja slapta lakstau. Nemaeiau jau ?e?iolika meto, bet britku iki ?iol. Negi ?iais laikais nera kokio vaisto? :)


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Merginos,ar ?inot posak?:Gerose rankose ir virv? stovi :)

Na jei rimtai taip nutiktų,tai jei vyrui d?l to nenuva?iuotų stogas ,kaip ?ia ka?kuri ir sak?,tai manau galima rasti i?eit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne?sivaizduoju, kokia gal?tų buti i?eitis? vaistai? o tokių b?na? Juk visgi ?ia pats svarbiausias organas vyro, sakykit k? norit, vyrai be jų niekas... :icon_king: mums gal ir vyrai, bet jiems patiems, tai b?tų katastrofa... :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Myliu savo vyra, manau sugalvotumem kaip ta beda mums isprest...Juk yra visokiu pribumbasu siais laikais :geda: ...

as taip pat manau.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mums gal ir vyrai, bet jiems patiems, tai b?tų katastrofa... :super:

Na taip, neisivaizduoju kaip jaustusi moraliskai :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne kazin koks malonumas gyvent su vyru impotentu.Pasakysiu ir mano vyrui blogai stovedavo, o dabar kai pradejo gerti LIBIDO ,padetis labai pagerejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne kazin koks malonumas gyvent su vyru impotentu.Pasakysiu ir mano vyrui blogai stovedavo, o dabar kai pradejo gerti LIBIDO ,padetis labai pagerejo.

 

O priežasčių neišsiaiškinot dėl ko jam taip buvo? Kas tai per Libido?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va susiradau buteliuka "Libidex 6 ltd" tipo preparatas is zoleliu(taigi jokios chemijos). Siulyciau suvesti per google ir patyrineti apie visus "libido".

Vyras siuntesi pastu is uzsienio, na nezinau gal sex shope galima butu pabandyti rasti kokiu tableciu....

O viagros ar nebandet? llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va susiradau buteliuka "Libidex 6 ltd" tipo preparatas is zoleliu(taigi jokios chemijos). Siulyciau suvesti per google ir patyrineti apie visus "libido".

Vyras siuntesi pastu is uzsienio, na nezinau gal sex shope galima butu pabandyti rasti kokiu tableciu....

O viagros ar nebandet? :D

Kaip įdomu.

Aš kažkaip anksčiau nelabai pasitikėjau visokiais pirkiniais iš užsienio, bet paskutiniu metu žiūriu yra tikrai geru atsilipymu :wacko:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi nepalikciau nes man seksas ne pagrindinis dalykas seimoj,man jo pirstai daugiau reikialingi nei p...s.ir jei meile yra cia ne didziausia beda kiokia buna pasaulyje :victory:


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as irgi nepalikciau nes man seksas ne pagrindinis dalykas seimoj,man jo pirstai daugiau reikialingi nei p...s.ir jei meile yra cia ne didziausia beda kiokia buna pasaulyje :D

Sutinku,kad seksas ne pagrindinis dalykas,bet be jo nemanau,kad šeima būtų laiminga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei vyras saves del to negrauztu ir nekankintu savo pasikeitusiu elgesiu manes tada ...taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.