Pereiti prie turinio
Bambyna

Jei sužinotumėt, kad antroji pusė nevaisinga

Rekomenduojami pranešimai

Pritariu Eitvydes minciai.

As asmeniskai negaleciau isivaikinti vaiko.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne visai taip supratai mane, ledi_x - aš nieko prieš įvaikintus vaikus, bet norėčiau visų pirma savo, bent vieno :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai galima viena vaika isivaikinti o po kiek laiko kai issigydys nevaisingumas tas kuris ji turi galima bus savo vaiku ir ne vieno o kiek tik noresit :)


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl tu tikra, kad išsigydys?

Jei viltis apie išsigydymą būtų, tai apie įvaikinimą nemanau, kad bent vienas kalbėtų... jie abu dėtų visas pastangas į pasveikimą ir savų vaikučių turėjimą.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal ne visai taip supratai mane, ledi_x - aš nieko prieš įvaikintus vaikus, bet norėčiau visų pirma savo, bent vieno :)

pritariu tavo minciai, kad "kodėl turėčiau auginti tik svetimus (įvaikintus) vaikus, o ne savo? juk galiu"

as ir neturiu nieko preis, tik pati tai nenoreciau....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai galima viena vaika isivaikinti o po kiek laiko kai issigydys nevaisingumas tas kuris ji turi galima bus savo vaiku ir ne vieno o kiek tik noresit :)

 

Prašau paaiškink man kaip tu supranti tą "išsigydisi nevaisingumą" ? :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aaš tai manau tikrai dėl to nepalikčiau antrosios pusės, galbūt jei neišeitų išgyti tai vaikiuką visgi įsivaikintumėme ką tik gimusį ir manau nebūtų didelio skirtumo tarp mano ne mano...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prašau paaiškink man kaip tu supranti tą "išsigydisi nevaisingumą" ? :)

o kas cia nesuprantamo, juk sias laikais moterys eina pas daiktarus o jei viska daro kad jai tik padetu :hm:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar gyvenime yra visokiu dalyku , dirbtiniu apvaisinimu ir taip toliau ..jei jis su tuo sutiktu tai kodel skirtis ? ir galu gale jeigu veinas kita myletume , tai nemanau kad butu gera iseitis skirtis :super:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kas cia nesuprantamo, juk sias laikais moterys eina pas daiktarus o jei viska daro kad jai tik padetu :hm:

 

bet nevisom padeda.

Turiu pazystama kuri taip ir nesusilauke savo vaikuciu.

O as nemanau kad cia problema kiek vaikuciu iesko nauju namu, kaip jie noretu tureti savo naujus tevelius. Tikrai galeciau pasiimt ir isivaikinti, jai savu negaleciau turet


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikrai galeciau pasiimt ir isivaikinti, jai savu negaleciau turet

O jei savo galėtum turėt, o tavo vyras ne?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O jei savo galėtum turėt, o tavo vyras ne?

 

Nieko baisaus nematau galetume isivaikinti koki naujagimi, na jai taip butu tai noreciau vaikuti auginti nuo pirmu ju gyvenimo dienu :super:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.