Pereiti prie turinio
Bambyna

Kas geriau?

Rekomenduojami pranešimai

jau geriau jokio vyro :D


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau tada geriau vienai buti, tai nors nervu nieks negadys, ir tas ir tas nieko gero :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nei tas nei tas,gal tik alkoholika lengviau isgyditi (man taip atrodo) kad ir sunkiai,galu gale nezinau -geriau nei vienas nei ktas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vienas ir kitas variantas - smukimas zemyn... O tas su kuriuo tu gyveni- smukdo ir tave pacia ir tavo vaikus. Mergisius, alkoholikas, museika. Gyvendamos su tokiais vyrais moterys nesamoningai (kartais ir samoningai) juos pateisina.Moters valia rinktis.

Mano tevas yra alkoholikas. Todel jau labai seniai prisiekiau, kad mano vaikai netures alkoholiko tevo.

O viena yda nevaiksto. Jei vyriskis mergisius- tai retai bus geras tevas ir vyras tuo pat metu. Taip, kad negali buti viena blogybe geresne uz kita.


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tėvas irgi kaip ir neklaužados, todėl negaliu pakęsti vyrų, kurie išgeria. Man jie per daug šlykštūs.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cukriniams avineliams: suprantu kaip jauties... turejau ideti labai daug pastangu, kad neziureciau i savo isgerusi vyra, kaip ziuredavau i savo isgerusi teva... Augantiems vaikams - tai siaubinga trauma. Ir jokia meile cia nepasiteisinsi. Nebent tik isskaiciavimais.


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

būtent, negaliu žiūrėti į išgėrusį bet kokį vyrą, mane labai atgraso...


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirinkimas ne koks

aisku nesirinkciau jokio, nes paskaicius iskart kyla patys basiausi vaizdai kokie tik be gali buti.... o jei butu taip istikro nezinia kaip butu...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis: Kas geriau: dalintis buteliuku ar kokiomis nors chlamidijomis


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

temos autore pamirso prideti loseja.... manau pirmi du variantai geriau kartu sudejus nei pastarasis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.