Pereiti prie turinio
Bambyna

Kunigai ir seksas

Rekomenduojami pranešimai

Visi zinome, kad kunigai ir visokie baznycios zmones yra dave izadus laikytis celibato. Bet ar tikrai visi jie tokie dori? Juk net pagalvoti apie tai yra nuodeme (jei ne klystu), tai kaip tie visi pilieciai su tuo tvarkosi, jei moksliskai irodyta jog vyrai galvoja apie seksa kas 15 minuciu? Ar nera jie tokie patys nusidejeliai? Teko girdet pazystamos drauges pasakojimu kad ji turejau pazistama, kuris buvo didelis mergisius ir isgerti tai tikrai progos nepraleisdavo, plius dar ruke kaip kaminas. Po to isaiskejo, kad pilietis kunigu seminarija lanke. Tai kaip tai yra? Ar eina ir kaip manote kiek kunigu eina pas prostitutes? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad dažnas kunigas turi savo moteriškaitę. O jei neturi, rizikuoja susirgti psichine liga. Rytiečiai dvasininkai turi metodiką, kaip transformuoti seksualinę energiją. Mūsiškiai kunigai tokių dalykų nepripažįsta ir kenčia. Ne be reikalo tarp kunigų paplitęs prostatos vėžys.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad jie visi kencia ir laikosi celibato. Juk jie vyrai paprasti kaip ir kiti ir uz tai ju nesmerkiu :geda


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man isvis nesuprantama,kodel kunigams draudziama tuoktis?Turetu zmona,patenkintu savo "poreikius".Pritariu,kad tikrai ne visi laikosi celibato ir kai kurie turi savo "iskrovos" objekta.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man isvis nesuprantama,kodel kunigams draudziama tuoktis?Turetu zmona,patenkintu savo "poreikius".Pritariu,kad tikrai ne visi laikosi celibato ir kai kurie turi savo "iskrovos" objekta.

man atrodo kad todel, kad turedamas seima, maziau laiko skirtu Dievui :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man atrodo kad todel, kad turedamas seima, maziau laiko skirtu Dievui  :mirksiukas:

Oi ne, mieloji. Meilužę bažnyčiai pigiau išlaikyti nei žmoną ir vaikus...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi ne, mieloji. Meilužę bažnyčiai pigiau išlaikyti nei žmoną ir vaikus...

cia ziurint juoko forma, bet pazvelgus rimciau nemanau kad tai tikroji priezastis :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš manau, kad tai rimta priežastis. Kunigas, turintis šeimą, labiau rūpinsis šeima, o ne bažnyčia.

Kokia mūsų bažnyčia yra pragmatiška, liudija toks pvz.: vietoj katalikiško knygyno bus restoranas. Šalia Šv.Dvasios bažnyčios. Į tą knygyną aš dažnokai nuvažiuodavau. Tai buvo tikras kultūros centras. Kai pastatą atgavo bažnyčia, jį pardavė verslininkams, kurie atidarys ten restoraną.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O a? manau, kad tai rimta prie?astis. Kunigas, turintis ?eima, labiau rupinsis ?eima, o ne ba?nyeia.

Kokia muso ba?nyeia yra pragmati?ka, liudija toks pvz.: vietoj kataliki?ko knygyno bus restoranas. ?alia ?v.Dvasios ba?nyeios. A ta knygyna a? da?nokai nuva?iuodavau. Tai buvo tikras kulturos centras. Kai pastata atgavo ba?nyeia, ja pardave verslininkams, kurie atidarys ten restorana.

tai juk ir sakiau kad daugiau toks kunigas laiko skirtu seimai o ne Dievui :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ba?nyeiai rupi turtai, o ne ?eima ar... Dievas. Jei rupeto Dievas, tai jie atid?iau skaityto Biblija ir Popie?ius lietuvio u? kry?iaus ?ygius atsipra?yto.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O ba?nyeiai rupi turtai, o ne ?eima ar... Dievas. Jei rupeto Dievas, tai jie atid?iau skaityto Biblija ir Popie?ius lietuvio u? kry?iaus ?ygius atsipra?yto.

tas atsiprasymas nieko vistiek nepakeis. Jau kas buvo buvo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jei to nebūtų buvę mes ir dabar melstumėmės Perkūnui, aukotumėm guvulius, maistą, bijotumėm Laumių ir t.t dar neaišku kas geriau...bet tema juk ne apie tai...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.