Pereiti prie turinio
Deimante

Kiek tau svarbi ištikimybė?

Rekomenduojami pranešimai

Priekai?tavau kura laika.Bet kiek galima kankinti ?mogo?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na saunu, kad tu tokia supratinga..


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deimante,labai saunu ,kad ir tau svarbi istikimybe :pack2_thumbup[1]:

Zmonike,tikrai labai saunu kad tu tokia supratinga asmenybe ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Deimante,labai saunu ,kad ir tau svarbi istikimybe :pack2_thumbup[1]:

Zmonike,tikrai labai saunu kad tu tokia supratinga asmenybe :hm:

 

Taip man ji labai svarbi, o ?ia tema u?ved?iau todel, kad aplink mane pradejo suktis toki ?mones kurie mane vadina melage kai pasakau, kad a? esu i?tikima.. tad nutariau paklaust kitu forumieeio, nes buvau praradus vilti, galbut tai tiesa, kad i?tikimybei kaip ir dinozaurams lemta i?nykt... bet pradedu tiket tuo, kad tiesiog aplink mane sukasi labai kvaili ?mones...

:doh


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausia ,kad tu pati zinai ,kad esi istikima.ir tie zmones gal ir tikrai kvaili jei tave vadina melage.juk niekas to geriau nezino uz tave pacia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, bet pradedi bijot del ?mogaus esaneio salia, nes ?inau tik viena nei?tikimybes a? tikrai nei?tvereiau ir nesugebeeiau atleis, tiesiog tam a? esu per silpna, o dabartini savo ?mogeliuka a? labai myliu.. ir nesinori, kad i?girstu tokias amoniu nuostatas kad pasauly 1% ?monijos yra i?tikimi 99% palaidunai...


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal tavo isrinktasis ir yra tas 1 procentukas :geda: dziaukis ir saugok ji :mamba: jei jusu santykiai isties geri,manau nebus ir isdavystes :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat ir saugau?bet ar ilgai tuos vyrukus prisaugosi, jie kaip katinai... vaik?to kada ir kur nori, net nepastebi... :geda :geda :doh


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netoleruoju neistikimybe,bet juk buna visko.ir viena karta reikia atleisti.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
netoleruoju neistikimybe,bet juk buna visko.ir viena karta reikia atleisti.

 

tajp sakaj,bet ar istikruju butu lengva atleisti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tajp sakaj,bet ar istikruju butu lengva atleisti ?

atleisciau,nes man atleido!!!


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ar tikrai jis tau atleido? :)


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.