Pereiti prie turinio
Deimante

Kiek tau svarbi ištikimybė?

Rekomenduojami pranešimai

?iais laikas nei?tikimybe tapo mada, o i?tikimieji yra lineiuojami arba tiesiog vadinami melagiais...

Dauguma mano, kad nors ?mogus ir nei?tikimas jis neprisipa?ins... o ?normalieji? visi turi bent po pora mylimojo...

Ka manot... ar tai pateisinat?

:bigsmile:


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pries..as visada visada esu istikima..ir jokiu keliu mylimuju..man atrodo,kad negalima vienu metu myleti keliu zmoniu.ir meile negalima pavadinti to jausmo ,kuris yra dalijamas keliems zmonems,o ne vienui.taip elgdamiesi zmones labai skaudina kitus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?aunuole :pack2_thumbup[1]:

a? taip pat...ir nesuprantu tu merginu kurios gali i?duot savo vyrus, vaikinus...kam gyvent kurt bendra ateita, jei tave traukia kitas vyras....


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a? tai prie? nei?tikimybe, manau kad taip elgias tie kurie nori prie? ka?ka pasirodyt arba ka nors arodyt(greieiausiai ne sau o kitiems)

o jei jau ir nusukai ka?kur tai geriau prisipa?int ir tada tikiu kad antra puse atleis ( ai?ku jei tai nesikartos kas savaite ),

Jei myli ?mogo o jam u? akio tvatinies su kitais , manau tai baisiausiai kaip gali a?eist ?mogo, ir jei man ?mona butu nei?tikima ir tai a? su?inoeiau i? kito tai tada tikrai niekada gyvenime neatleiseiau............

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada nedraseiau tikrinti savojo tuo klausimu, jeigu jis eia su manim- rei?kia su manim, jei ateito laikas, kad nueito kitur, rei?kia mano laikas jo gyvenime pasibaige ir nieko eia nebepadarysi. Jei su?inoeiau ka?ka ko man nereikia ?inoti, apsimeseiau,kad ne?inau, nebent bueiau pastatyta prie? fakta, kurio nenuneigsi, bet ir tada pirma nesiimeiau jokio ?ingsnio. Pati esu i?tikima. Neleiseiau sau nieko nepriimtino, nesileid?iu net forumuose a visokius dviprasmius pokalbius, pati save apriboju, kai pajuntu, kad ka?kieno tekstai man taip patinka, kad tuoj tuoj suvirpes ?irdis. Jeigu ka?kas ir krinta a aka, to niekuometr nesu?inos, o man tai lieka tik mano prisiminimu apie mano aspud?ius. Kam man to reikia? Ne?inau. Gal reikia tam, kad nemokeeiau slepti, apgaudineti, papraseiausiai pakeiseiau viena ?mogo kitu, bet ar to reikia, jei dabartis priimtina, o teorine ateitis- labai jau miglota.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Niekada nedraseiau tikrinti savojo tuo klausimu, jeigu jis eia su manim- rei?kia su manim, jei ateito laikas, kad nueito kitur, rei?kia mano laikas jo gyvenime pasibaige ir nieko eia nebepadarysi. Jei su?inoeiau ka?ka ko man nereikia ?inoti, apsimeseiau,kad ne?inau, nebent bueiau pastatyta prie? fakta, kurio nenuneigsi, bet ir tada pirma nesiimeiau jokio ?ingsnio. Pati esu i?tikima. Neleiseiau sau nieko nepriimtino, nesileid?iu net forumuose a visokius dviprasmius pokalbius, pati save apriboju, kai pajuntu, kad ka?kieno tekstai man taip patinka, kad tuoj tuoj suvirpes ?irdis. Jeigu ka?kas ir krinta a aka, to niekuometr nesu?inos, o man tai lieka tik mano prisiminimu apie mano aspud?ius. Kam man to reikia? Ne?inau. Gal reikia tam, kad nemokeeiau slepti, apgaudineti, papraseiausiai pakeiseiau viena ?mogo kitu, bet ar to reikia, jei dabartis priimtina, o teorine ateitis- labai jau miglota.

 

jei gerai supratau, tu sakai, kad jei jis ir butu nei?tikimas ir tu tai ?inotum vis tiek liktum su juo? bet kam to reikia? Nes a? nei?tikimybes nepateisinu jokiais budais... :)


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kadangi tu madu nelabai vaikausi, tai i si "mada" man svetima.

bent jau dabar manau kad negaleciau isduot draugo, o jei tarkim taip nutiktu kad jausmai atsaltu, tai nematyciau reikalo toliau but su juo, issiskirciau ir tiek, kam dar ta neistikimybe. O kadangi mes visad atvirai snekames tai ir jam tokia minti "kisu", kad jau geriau tegu pasisako kad viskas baigta nei kad man nezinant na lievo eitu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na kadangi tu madu nelabai vaikausi, tai i si "mada" man svetima.

bent jau dabar manau kad negaleciau isduot draugo, o jei tarkim taip nutiktu kad jausmai atsaltu, tai nematyciau reikalo toliau but su juo, issiskirciau ir tiek, kam dar ta neistikimybe. O kadangi mes visad atvirai snekames tai ir jam tokia minti "kisu", kad jau geriau tegu pasisako kad viskas baigta nei kad man nezinant na lievo eitu.

 

 

Matosi, kad juso santykiai labai ypatingi, vien del to, kad jus ?nekates apie tokius dalykus... manau tokios poros ir i?saugo meile... :pack2_thumbup[1]:


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano dabartinis vyras draugystes laikais(tada vadinosi mano vaikinu) buvo pasuk?s "na levo".Prisipa?ino.Gal del to nebuvo pikta ant jo,kad neved?iojo u? nosies.Vis tik reikia drasos tai pasakyti.O pati tikrai nesiruo?iu buti nei?tikima.Tai nevilioja.Jis, tikiuosi ,irgi. :laugh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na mano dabartinis vyras draugystes laikais(tada vadinosi mano vaikinu) buvo pasuk?s "na levo".Prisipa?ino.Gal del to nebuvo pikta ant jo,kad neved?iojo u? nosies.Vis tik reikia drasos tai pasakyti.O pati tikrai nesiruo?iu buti nei?tikima.Tai nevilioja.Jis, tikiuosi ,irgi. :laugh:

 

 

 

 

O a? manau, kad eia tave u? drasa reiktu sveikinti, o ne ji... nes a? ka?in ar atleiseiau toki dalyka... tikriausiai esi labai stipri asmenybe :pack2_thumbup[1]:


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nesu stipri.Na gal tada buvau... :bigsmile:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikrai nesu stipri.Na gal tada buvau... :bigsmile:

o tu jam del to nepriekai?tauji, nes a? manau jai ir atleiseiau, tai vis jam priekai?taueiau del to... :grin:


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.