Pereiti prie turinio
Deimante

Svajonių miegamasis….

Rekomenduojami pranešimai

A? irgi, kai paruo?iu miegamaja amesiu jums keleta nuotraukelio :blink:

 

Labai lauksim :grin: Beje, ir as sveikinu su ikurtuvemis :clap: :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu su ikurtuvem :clap: ir laukiam nuotraukyciu, as taipat noriu keisti miegamaji ir nenusprendziau kaip, vis dar galvoju kokia spalva dazyti ir kokius baldus pirkt :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

17241.jpg

Visai neblogas, paprastas komplektas, tik man nelabai patinka kad naujo dizaino lovos yra labai mazos llaime:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
n115-5443.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
n173-6593.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su sypsena... :D

20070201_13.jpg


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogas uzvalkalas :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gallery_82.jpg

 

 

labai įdomus :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai graziai tas miegamasis atrodo :D Bet nepatinka man tokios lovos, kur turi medini pada aplink..As jauciu pastoviai susimusciau kojas belipdama i tokia lova :D :lol: Dar ir dabar man sunkoka priprasti prie musu lovos, nes irgi turi siek tiek atsikisusius odinius sonus, tad kartais pamirsus susimusu :bredis: Na, gal as truputi kerepla esu :D :brrr::doh::doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gallery_82.jpg

labai įdomus :super:

vat sitas miegamasis yra man negrazus-kaip muzijus koks.... o miegamasis turi buti jaukus,nebutinai erdvus.... mes perstatem savo miegamaji-dabar man jis toks jaukus,kad jame ir gyvenciau visas dienas,tik virykle ir saldytuvo dar reiktu :) :lol: :lol: nors baldai nemadingi, o paprasti standartiniai-bet man jauku. :victory:

 

Labai graziai tas miegamasis atrodo :geda: Bet nepatinka man tokios lovos, kur turi medini pada aplink..As jauciu pastoviai susimusciau kojas belipdama i tokia lova :lol: :geda: Dar ir dabar man sunkoka priprasti prie musu lovos, nes irgi turi siek tiek atsikisusius odinius sonus, tad kartais pamirsus susimusu :pana3: Na, gal as truputi kerepla esu :lol: :lol: :lol: :geda:

oi Nicole, kad as taip pat visada susimusu kojas i lova,poto vaikstau savaite su melynem, o buvo ir taip kad visos kojos buvo melynos,tai vyras pamates issigando- del visko kalta lova :lol: :lol: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada zavejo juoda patalyne, bet vis nedristu nusipirkti ir isbandyti :rolleyes: Bent grazu paziureti, kai viskas puikiai suderinta :rolleyes:

 

1.jpg

 

1.jpg

 

363-684-X40s.jpg351-891-X40s.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.