Pereiti prie turinio
zmonike

Įpročiai

Rekomenduojami pranešimai

Ar turite kokio nors aproeio?Juokingo,rimto,erzinaneio...

Pvz.mano aprotis- kramtyti lupas.Iki kraujo ir per?tejimo.Parduotuveje turiu aprota pirmiausia prieiti prie spaudos skyrelio,nors ir ?inau,kad mano ?urnalo nera arba vakar nusipirkau.Vonioje aprotis viska,ko reikes, susidelioti ant vonios kra?to.Kalbant telefonu neseniai atsirado aprotis valyti nematomas demes ar rankioti nematomus pukus.

O jus turite aproeio?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielai atsikratyeiau pedanti?kumo...Pvz.: ateinu vonion i?sivalyti danto. Pamatau,kad stikline lentynele apmozota. Pirmiau nuplaunu lentynel?, i?blizginu veidroda, tada valausi dantis... Arba ateinu ko nors virtuven u?valgyti. Matau- kriaukleje yra neplauto lek?eio. Negaliu valgyti. Pirmiausiai i?plaunu lek?tes, i??veieiu kriaukles, tada sedu valgyti...

Mano namuose nera idealios tvarkos, nes esant trims vaikams, tai neamanoma. Todel tvarkau ir pykstu, tvarkau ir pykstu... Geriau jau "per?engeiau" ir nesinervineiau...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GEISTE ,as taip pat turiu beveik toki pat iproti.o ypatingai kai valgau.butinai turiu susitvarkyti ,butinai aplinka turi buti svari ir visur blizgei.tik tada galiu ramiai valgyti :geda dazniausiai labai veluoju kurnors arba ateinu per anksti..galbut cia toks iprotis ,kad nesusigaudau ir nesusitalpinu laike

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mielai atsikratyeiau pedanti?kumo...Pvz.: ateinu vonion i?sivalyti danto. Pamatau,kad stikline lentynele apmozota. Pirmiau nuplaunu lentynel?, i?blizginu veidroda, tada valausi dantis... Arba ateinu ko nors virtuven u?valgyti. Matau- kriaukleje yra neplauto lek?eio. Negaliu valgyti. Pirmiausiai i?plaunu lek?tes, i??veieiu kriaukles, tada sedu valgyti...

Mano namuose nera idealios tvarkos, nes esant trims vaikams, tai neamanoma. Todel tvarkau ir pykstu, tvarkau ir pykstu... Geriau jau "per?engeiau" ir nesinervineiau...

Viska ta pati ir as darau, stengiuosi namuose palaikyti tvarka, nors vaikai taipat trys tai jie buna tokia tvarka padaro, kad as vos speju suktis :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as lupas laizau :geda :geda


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? turiu tokia durna aprota negaliu praeiti pro kriaukle ant kurios kra?to vandens la?elio yra. nuvalau visada sausai. darbe kolegos tai juokiasi nes paprastai i?plauna puodela apa?ko ne tik kriaukles kra?tus bet ir sienas, o a? visada valau, nesvarbu kad neplaunu nieko bet pamatau ir negaliu praeiti. o namuose del to tai vyras pyksta net jis ka?ka plauna a? pamatau kad kra?tai apta?kyti nustumiu ja nuvalau. nu negaliu ?iuret a? ir plauti stengiuosi kad kuo ma?iau aptik?to. :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kaip ir auksute-d turiu toki durna iproti valyti kriaukles kad butu sausos,bet ir ne tik man turi buti visa vonia svari ir sausa :geda adr as labai patikli esu-per daug!na daugiau kaip ir viskas tvarkoje :blink: :grin:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi bloga iproti turiu, kai reikia kur nors skubiai ruostis, tai as visada darau kazka nereikalingo..tada nei rubu tinkamu negaliu rasti ir vonioj nezinia kiek laiko praleidziu..atrodo, kad viska darau atbulai :geda ir dar lupas kramtau :susigedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as irgi bloga iproti turiu, kai reikia kur nors skubiai ruostis, tai as visada darau kazka nereikalingo..tada nei rubu tinkamu negaliu rasti ir vonioj nezinia kiek laiko praleidziu..atrodo, kad viska darau atbulai  :geda ir dar lupas kramtau  :susigedes

 

va man jau kasko irgi uzejo.viskai nervinuos ar labai galvoju pradedu lupas kramtyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blogas iprotis pas mane taip pat lupas kramtyti, arba jei kazko uzsinoriu, tai reikia butinai siandien iarba sia minute :susigedes


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
blogas iprotis pas mane taip pat lupas kramtyti, arba jei kazko uzsinoriu, tai reikia butinai siandien iarba sia minute  :susigedes

pas mane lygiai taip pat.neturiu kantrybes laukti tai ko noriu :geda


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai si savybe erzina mano vyra. Jis visada sako: " Tau visad reikia ne othodia ot kasi" :grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.