Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar padoru auginti tris vaikus?

Rekomenduojami pranešimai

Kai mano anyta su?inojo, kad laukiuosi treeiojo, buvau keikiama tol, kol pagimd?iau. Kadangi gime dukra, o ne treeias bernas, kaip ji tikejosi, keikimai baigesi ir prasidejo begaline meile anukei. Kiek ji rubo pripirko, suknelio, lelio... Bet man ?irdyje kartelis liko.

O mano mama labai d?iaugesi. Jai anukai- d?iaugsmas.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiek daug vaikuciu auginti jauciu labai faina :bigsmile: , bet manau kad nelengva, nes as su vienu vos susitvarkau :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad viena vaika auginti yra sunkiau nei tris. Vaikai ?ino, kad yra ne "a?", o "mes". Jie viskuo dalinasi, su kitais vaikais yra draugi?ki. Tarkim, mano vyriausio sunaus mokytoja sake, kad su juo nori draugauti visa klase. O vienas vaikas rupinasi tik savim, jam svarbu tik jo "a?".


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Noreciau dveju vaikuciu, (tai butina manau) o po keliu metuku jei finansai leistu tikrai galima pagalvot apie trecia!

Bet tikrai malonu ir grazu kai seimoj yra daugiau negu du vaikuciai :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

As irgi turiu tris , bet vyriausias jau studentas 20 metu, maziausiam 10 metu :clap: finansine padetis leido tai ir gimdziau trecia nors visad tvirtinau , kad turesiu tik du :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano svajone irgi tureti tris vaikueius :) ?iuresim kaip Dievulis, sveikata ir finansai leis :pack2_yes[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo labai gra?ios ?eimos, kuriose daugiau nei du vaikai. Paprastai, keik esu pastebejus yra norima dviejo (berniuko - teeiui, mergaites - mamai), o treeias jau nini. visuomenej yra susidariusi nuomone, kad kai ?eima daugiavaike, tai jau asociali. NIEKO PANAU?AUS. pa?astu daugiavaikio ?eimo (vienoj i? jo 10 vaiko) ir jie gal ir ne turtuoliai, bet susitvark?, vaikai ?varus, aprengti ir daug geresni nei tiek kurie ?eimoj auga po viena.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man atrodo labai gra?ios ?eimos, kuriose daugiau nei du vaikai. Paprastai, keik esu pastebejus yra norima dviejo (berniuko - teeiui, mergaites - mamai), o treeias jau nini. visuomenej yra susidariusi nuomone, kad kai ?eima daugiavaike, tai jau asociali. NIEKO PANAU?AUS. pa?astu daugiavaikio ?eimo (vienoj i? jo 10 vaiko) ir jie gal ir ne turtuoliai, bet susitvark?, vaikai ?varus, aprengti ir daug geresni nei tiek kurie ?eimoj auga po viena.

 

Visi?kai pritariu :pack2_thumbup[1]: Muso visuomenej gajus stereotipai. Jei daugiavaike - tai asocialus, ubagai, prasiger?, nesugebantys valdyti savo dauginimosi ir t.t. ir pan. Man taip pat labai gra?u, kai ?imoje ne vienas ir ne du. Pagaliau ne su saule gyvename. Kai pamastau a ateita, kaip smagu bus tiems vaikams, kurie turi ne po viena brola ar ses?. Bedai i?tikus atsiras bent vienas, a kura bus galima atsiremti. Pastebiu, kad vis daugiau ?inomo, pasiturineio ?eimo gimdo ir po treeia, ir po ketvirta vaika. A? tuo d?iaugiuosi, tik kaip pakeisti visuomenes nuomon?? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dauguma yra tiesiog susidar? nuomon? ir ja pakeisti arba visi?kai neamanoma arba l.l. sunku. Jei nurodai gra?ia ?eima, tai pasako, kad ir albinoso kartais pasitaiko. jei kas sumastysi, kaip tai pakeisti para?ykit, pasidalinkit informacija.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputela pataisysiu-berniuko reikia mamytei, o dukreles teveliui(eia i? patirties).Pirmi vaikai atsiranda (bent jau ankseiau) i? gryno entuziazmo-pirmas-nes ?eimoje turi buti vaiko, o antras-kad pirmam nebuto liudna augti.O tada kyla mintis-ar reikalinga treeias.Ir paai?keja, kad buto nera,pinigo truksta,vaikams visko reikia, a mokykla vaikus rudena i?leisti brangu, a kina-irgi brangu.O norisi, kad nepraseiau gyvento ir atrodyto kaip kiti.Ir tokia prabanga, kaip treeias vaikas,ma?ai kas gali sau leisti.Jau vien del to, kad mamyte po dekreto labai nesunkiai gali netekti darbo.O kai i? vienos pa?astamos, kuri laukesi ketvirto, i?girdau, kad dave dievas vaika, duos ir duonos,?inant kad jos vyras tuo metu nedirbo ir gyveni jie visi ma?ame bendrabueio kambarelyje, man labiau norejosi ne pasid?iaugti kartu su ja, o pas psichiatra nusiosti.A? aplamai ne prie? daugiavaikes, bet ...man atrodo, kad jei tevai finansi?kai gali sau leisti daug vaiko tureti, tai labai puiku,o jei prisigimdo vaiko, o paskui piktinasi, ko eia jais niekas nesirupina, jie gi daugiavaikiai,jiems gi tokios privelegijos turi buti.Ta pa?astama,kuria minejau, dabar, kiek ?inau, gyvena i? mamos pensijos ir daugiavaikes mamos pa?alpo.Ir apie jokias darbo paie?kas net neu?simena, jai ir taip gerai.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:pack2_thumbup[1]: as irgi uz tai, kad reik vaiku auginti tiek, kiek gali islaikyt...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir pritariu Retos nuomonei :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.