Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar padoru auginti tris vaikus?

Rekomenduojami pranešimai

siaip jauciuosi 'padori'... auginu 3 vaikus. Nors kai buvau panele, buciau galejusi susimusti su bet kuo, jei kas butu pasakes, kad turesiu 3 vaikus. Na 2- tai standartine LT seimynele. Bet anglijoje kazkaip nera jokiu tabu del vaikeliu skaiciaus... O ir as pati nesijauciu daugiavaike... Bet ko gero, nenoreciau kad mano vyriausieji augintu maziausius. Ta vaikyste ir taip toooookia trumpa...


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man tai net nekyla toks klausimas, kas kiek nori tas tiek ir augina. Aišku nekalbu apie alkoholikus kurie ir vienam vaikeliui neturi už ką valgyti nupirkti, bet jei normali šeima gali auginti ir penkis.


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai zaviuosi tokiomis seimomis kurios augina tris ir daugiau vaikiuku,as pati jauciu nelabai galeciau, kantrybes tiek neturiu del to grazu paziureti i tokias seimas,zinoma tik ne i asocialias kurios beproto ju pasigimdo ir tie vaikai buna nepriziurimi.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu ir dziugu kai namuose laksto tiek vaikuciu, net nekyla mintis kad ar tai gerai ar blogai-aisku tai yra puiku!

Vaikai yra gyvenimo geles, prasme del ko verta gyventi bei stengtis kuriant sviesia ateiti.


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei gali islaikyti, tai kodel gi ne, kad ir daugiau :tease:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš norėčiau dar trečio vaiko :flowers: žinoma jei būtų mergytė :flowers: bernų ir taip jau man užtenka :flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tikruju tikrai tiek vaikuciu nenoreciau, bet kai kitos seimos turi tris, keturis ir daugiau vaikuciu, tai man grazu paziureti- manau tokios seimos yra laimingos....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai šis klausimas šiek tiek keistas :D .Jei vaikai yra mylimi, prižiūrimi tai koks skirtumas kiek jų yra? :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai šis klausimas šiek tiek keistas :D .Jei vaikai yra mylimi, prižiūrimi tai koks skirtumas kiek jų yra? :mirksiukas:

 

tai kodėl visos bent po tris neturi?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai kodėl visos bent po tris neturi?

Abejoju kad dėl to, jog nepadoru :mirksiukas:

Manau daugeliui lemia finansinė padėtis,na žinoma yra ir daug kitų priežasčių...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Abejoju kad dėl to, jog nepadoru :mirksiukas:

Manau daugeliui lemia finansinė padėtis,na žinoma yra ir daug kitų priežasčių...

 

Pvz- tingėjimas...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pvz- tingėjimas...

Nelabai suprantu prie ko čia tingėjimas,nors gal kai kuriems tai ir trukdo :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.