Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Net neasivaizduoju,ka?koks lu?is manyje avyko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tamsos nebijau visai :sird:

Man tamsa ka?kas magi?ko, romanti?ko ir labai mielo...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Ankseiau tamsos nebijojau,bet u?tat dabar tai labai bijau.Siaubingai nejauku.Nemegstu tamsos.

Man panasiai kaizkaip nutiko po vaiko gimimo :) Nezinau kodel,bet i viska daug jautriau pradejau reguoti :sird:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Net neasivaizduoju,kažkoks lūžis manyje įvyko.

:sird: bet tai lūžio šiaip nebūna, jei prisimintum kada ir dėl ko pradėjai bijot visai įmanoma, kad liautumeisi.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskaip tikrai atrodo,kad seip sau nebuna.gal koks ivykis ivyko ar kas seip ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as labai bijau tamsos ir namuose bijau but viena kai tamsu :doh nes buvau labai isgazdinta nuo to laiko esu baile :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai tikriausiai ir kyla tos baimes ne seip sau,o tada kai kas nors yvyksta musu gyvenime butent susije su tuo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na tai tikriausiai ir kyla tos baimes ne seip sau,o tada kai kas nors yvyksta musu gyvenime butent susije su tuo

tai taip :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tamsos nebijau, jokiu siaubun neisivaizduoju.... bet po lauka bastytis tmsoje pradejau bijoti del padidejusio nusikaltamumo tamsiu paros metu (beje jau buvau syki uzpulta nakti, aciu Dievui viskas laimingai baiesi) ir tiek. ir dar pavyzdziui man lauke nakti jei negaliu iziureti zemes, kas po kojom dedas pradeda svaigt galva atrodo kad kojom zemes nejauciu..


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, man irgi panasiai, tokia keista savijauta apima, kai lauke tamsu tamsu, o reikia kur nors eiti, ypac, jei nepazistamas takas, ar kelias :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as siaubing bijau tamsos...kai lieku viena namie,tai beveik visur ijungiu sviesas....nes nejauku,baisu..... ir lauke kai reikia kur eiti prasau kad kas palydetu arba sutiktu- bijau ir viskas-esu bailiuke.... :unsure:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

todel kad pilna vaiduokliu kurie nori mus nuzudyti :))))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.