Pereiti prie turinio
Giedra

stringai. Vyrų ir moterų akimis

Rekomenduojami pranešimai

O dėl stringų tai - kažkam gražu, kažkam - ne. Ir kitų trauzus aptarinėti.. nu kaip čia pasakius. Jei tai moteriškei atrodo gražu, ir patogu, nu teguu ji nešioja juos, ir vien dėl to, kad mes į tai ironiškai žiūrim tai čia mūsų gali bėda.

,,aga.... :(:cray::flower:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man visiskai nesvarbu kada ir keliu metu moterys nesioja stringus...svarbiausia, kad jai paciai butu silta ( ziema turiu omeny) ir patogu :(

ir aplamai- svarbiausia ne metai, o dydis :flower:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie kokį tu čia dydį? :lol:

 

o šiaip apie žiemą,,, va kas man įdomu, kad daug žmonių tampa madų aukomis, ir kuriems įteigiama, kad tai yra taip, o ne kitaip - ir tai kaip religija jiems kokia

 

nu pasakiau vnz :lol:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
apie kokį tu čia dydį? :lol:

dydis prie to pacio :lol:

manau, kad stringus bet keliu metu moteris gali nesioti, o vat dydis daug ka reiskia- jeigu subinyte kaip televizorius, tai jau manau ir nepatogu ir ne grazu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tau ką nepatinka dziudo vyrukai :lol:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nepatinka :lol:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir man ne :victory:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatinka


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bet jei jai patinka ir patogu :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu bet jei jai patinka ir patogu :flowers:

 

Prisiminiau vieną moterišką susiėjimą neseniai. Pasilenkė viena moterytė prie kriauklės ir pasimatė pusė užpakalio su stringų juostele... Visos pasižiūrėjo ir, kadangi mandagios, nieko nepasakė... Bet žvilgsniai nebuvo susižavėję...

Ir aš nemaloniai pasijutau, nes turėjau žiūrėti ten, kur nebūtina...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip manau, kad stringai naudingi tam tikrais atvejais- kada nesinori jog matytusi 'trikampiai', jei devime plona ar tampresni ruba... nors pati susiradau alternatyva ir stringams jokios nostalgijos nejauciu :D

Del amziaus- gal ir nelabai svarbu metai, nes kur kas svarbiau yra kuno formos...

 

Prisiminiau vieną moterišką susiėjimą neseniai. Pasilenkė viena moterytė prie kriauklės ir pasimatė pusė užpakalio su stringų juostele... Visos pasižiūrėjo ir, kadangi mandagios, nieko nepasakė... Bet žvilgsniai nebuvo susižavėję...

Ir aš nemaloniai pasijutau, nes turėjau žiūrėti ten, kur nebūtina...

Geiste, bet gal but buve kur kas blogiau, jei ji tada butu devejusi kelnaites pazemintu juosmeniu ir tos stringu juosteles nebutu??? Matyt labiau kaltas moterytes apatines dalies apdaras :super:


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai stringai nelabai prie dusios ar kaip cia prie sedynes nelabai limpa :super: uzsidedu keleta retu kartu ir tai kad taip prie kai kuriu rubu geriau atrodo .Na o saviskio nelabai isivaizduoju su stringais ,bet pamatyt butu idomu :D


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.