Pereiti prie turinio
zmonike

Nuosavas verslas

Rekomenduojami pranešimai

O kodėl atkalbėjo? Gal ir būtų pavykę? Ar pabijojot rizikos? :lol:

 

Aš, nors ir studijuoju vadybą- nelabai noriu nuosavo verslo. :16: Mano svajonė dirbti didelėje įmonėje. :geda: Tikiuosi, kad ji greit išsipildys. :lol:

na vyras sake,kad su tokiom smulkmenom tikrai praskrisiu-jam vis atrodo,kad geriausias verslas tai masinos ir masinos detales :lol: kiekvienam savo.... o be vyro pritarimo nenoriu kazka pradeti :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na vyras sake,kad su tokiom smulkmenom tikrai praskrisiu-jam vis atrodo,kad geriausias verslas tai masinos ir masinos detales :super: kiekvienam savo.... o be vyro pritarimo nenoriu kazka pradeti ;)

O, tai tavasis su manuoju gerai sutartų. ;)


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O, tai tavasis su manuoju gerai sutartų. ;)

o man atrodo kad tai visu vyru silpnybe- uzsiimineti masinom ar dalim..... :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o man atrodo kad tai visu vyru silpnybe- uzsiimineti masinom ar dalim..... ;)

Todėl vyrai visada turi apie ką paplepėti. :super:


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Todėl vyrai visada turi apie ką paplepėti. :mirksiukas:

aha :victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei noreciau pradeti savo versla,tikrai vyro neklausyciau. Jau viena karta paklausiau ir labai gailiuosi.Norejau pirkti sodyba dar tais laikais, kai nebuvo viskas isbrange ir uzsiimti kaimo turizmu.Vyras sake nesamone,o paskui kai sodybos pasidare populiarios ir brangios, tai pats gailejosi kad nepritare man.Dabar jei kanuspresciau ir daryciau.


http://www.public.fotki.com/EVELINA18 MANO SALDAINIU MEDELIAI

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai pritariu, tie vyrai kartais ne del savo neismanymo, o del ambiciju turbut nepritaria mums,kaip cia zmona versla sugalvojo ir jo imsis, o kai saukstai po pietu, tada gailisi. na, as tai nesiruosiau sodybos pirkt, tik sodo sklypa, jei tevai nebutu pinigais padeje, tai kazin ar butume isigije, dabar jis aiskina, kad cia jo ideja buvo, galejom dar daugiau nupirkt, na gincytis beprasmiska, kaip ir tai , kad pradejau uzsiimti tinkliniu marketingu, kurio jis visiskai nepalaiko, as tai matau, kad po truputi pajamu gaunu ir tai tik pradzia, tikrai reikia elgtis kaip mums norisi, nes su tais ju patarimais tai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau turėti savo verslą. Greičiausiai tai būtų susiję su estetika. Gal kokia estetikos klinika. Ne grožio salonas su kirpyklom, manikiūrais, o rimtas estetines problemas sprendzianti kvalifikuota pagalba. Gal net medicininė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai norėčiau turėti kokia nors parduotuvę, galbūt vaikučių prekių, tik kokiam mažesniam miestelyje, nes pvz kaune jų ir taip per akis :sird2:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik ta linkme jau judu, neziurint i nieka. manau jai pavyks planas tai dar galesiu ir savo buvusiais bendramoksles kelias idarbinti, kad nereiktui joms begti is lietuvos.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabrine Vilke, pukios naujienos :flowers: :flowers: :kadaryt:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.