Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Vyras ?monai:

- Brangioji, pasakyk man tris ?od?ius, kad a? atsidureiau septintame danguje.

- Virve yra spintoje.

 

 

- Kaip pasibaige tavo paskutinis gineas su ?mona?

- Mano ?odis buvo paskutinis!

- Koks?

- Gerai, gerai, pirk jau...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

- Kiek trunka juso lytinis aktas?

- Dvi valandas keturiasde?imt tris minutes.

- O, juso am?iuje tai puikus rezultatas.

- Papasakokite i?samiau.

- Na, 40 minueio laukiau, kol atsistos, 3 minutes santykiavau, 2 valandas gulejau be samones.

 

 

Nakta ?mogelio ma?inoje suveikia signalizacija.

Bieas su tapkem i?bega a lauka, o ten prie ma?inos stovi trys ambalai su treningais, kurio vienas sako:

Vo, maladiec, greitai raktelius atne?ei.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambina zuikis e?iukui. E?iukas pakelia ragela ir sako:

- Nu...

- A snuka arbatinuku, - i?py?kina zuikis ir meta ragela. Kita diena vel skambina zuikis e?iukui. E?iukas atsiliepia:

- Nu...

- A snuka arbatinuku, - i?py?kina zuikis ir vel meta ragela. Taip zuikis linksminosi visus metus, kol viena diena E?iukui truko kantrybe ir jis nuejo pas Peleda patarimo. Peleda jam ir sako:

- Kai kita karta skambins, sakyk ne "nu", o "alio".

E?iukas viska suprato ir linksmas gra?o namo. Po minutes vel skambina zuikis.

E?iukas atsiliepia:

- Alio!

- Eia e?iukas?

- Nu...

- A snuka arbatinuku!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gegu?e

 

1d. ?iandien i?naudojau visas kompiuterio galimybes. Man reikia geresnio kompiuterio.

2d. Kas yra mergos?

3d. Vakar prie kompo sedejau tik 10 valando, nes buvau labai pavarg?s, ?iandien bandysiu pasitaisyti.

4d. Kaimyno ?uo mane labai anksti pa?adino - apie 13 valanda.

5d. ?iandien nuejau anskti gulti - apie 5 valanda ryto.

6d. Pastebejau, jog truputa sukudau. Pasisveriau. Svarstykles i?printino 65kg svora. Praeita menesa jos rode 70kg. Turbut sugedo.

7d. Nera interneto puslapio, kuriam jau nebueiau buv?s. Nera anekdoto, kurio nebueiau skait?s. Nera paveiksliuko, kurio nebueiau mat?s

8d. ?iandien perejau doom forver wather ... buvo levas geimas

9d. I? neturejimo ka veikti ameeiau kaimynui pora trojano.

10d. Mane vis dar kankina klausimas. Kas yra mergos ?

11d. pradejau mokintis kurti mirc'o scriptus - dabar niekas man?s nebanins taip paprastai.

12d. I? neturejimo ka veikti perejau dar karta doom forver whatever... geimas tikrai levas

13d. Pasirodo tokio ?monio kaip a? yra daugiau. Kartu lau?eme delfi puslapa. Nesigavo. Taip ir nei?siai?kinom kas yra mergos.

14d. IE totaly sux.. naudoju Opera..

15d. Parsisiuneiau linux. Reikes instaliuoti.

16d. Linux sux. Gry?au prie windows. Susinervinau perejau doom forver whatever... dar karta asitikinau, kad ?itas geimas levas.

17d. I?eido ilgai laukta HLn. Visas tinklas siurblevo.

18d. Perejau HLn pats pirmas i? tinklo ir niekam nesakau, kaip dvide?imtajam lygyje padeti bomba, lameriai.

19d. Isntaliavau linux.

20d. Windows sux, linux rulez.

21d. Netycia u?migau prie kompo, bet barzda labai duria. Negaliu patogiai i?simiegoti.. gal reikai nusiskusti?

22d. Parsisiuneiau gimpo binary kodus ir susikompiliavau .... windows sux, linux rulez

23d. Gimpo kurejai luzeriai pera?iau koda. Dabar programa veiki ?ymiai stabiliau.

24d. Linux sux ra?ausi savo OS.

25d. Mano os jau u?sikrauna ir nuskaito diskela, bet i?karto nulu?ta, kai pajudinu pel?

26d. Savo os galiu pajudinti pel?, bet dabar nenuskaito diskelio.

27d. ka?kokios ataugos nuo nosies lenda a klaviatura ir trukdo programuoti.

28d. ?iandien vel pasisveriau. Svarstykles vis man bando arodyti, kad sveriu jau 60kg. Turbut jos i? microsofto.

29d. ?aldytuve baigesi maistas, reikto nusipirkti ka?ko, bet ne?inau kur, u?sisakyeiau internetu, bet mano os kategori?kai atsisako i?eiti a interneta.

30d. Skrandis atsisake dirbti, pasaulis ka?koks atrodo paraud?s, girdejau, kad kinai valgo tarakonus.

31d. A? vistiek i?siai?kinsiu kas tos mergos. :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar zinote kad nuo siol galima myletis nesisaugant, nes siauciant pauksciu

gripuj, i Lietuva draudziama iskrist bet kokiam gandrui. :laugh:

 

 

Nori ciukcia sawo aida ishgirsti uzlipa ant kalno ir saukia:

-Pasol tu ** ,- nieko nesigirdi vel saukia:

-Pasol tu ** ,- vel nieko tik staiga paslysta ir jau vos nenukrenta ir saukia:

-Gelbekit!!! ,- aidas:

-Pasol tu **

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skrenda trys ateivio grupes. Viena u?puole Amerika, kita - Rusija, o treeia - Kinija. Po savaites susitinka ir pradeda kalbet, kurie u?puole Amerika:

- Na ka, nuskridom a Amerika, juos truputa papurtem, jie muso i?sigando ir pradejo mum dalint visokius hamburgerius, visiem neu?teko.

- O mes tai nuskridom a Kinija, - sako antra grupe. - Juos truputa papurtem, jie muso i?sigando ir pradejo mum dalint visokius kompiuterius, bet visiem neu?teko.

- Na, o mes tai nuskridom a Rusija. Truputa juos papurtem, jie muso nei?sigando, dave a galva, visiem u?teko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas gydytoja abega pacientas:

- AAA!!! Daktare, kas man?

- Tuoj pa?iuresim... Aha... Hemorojus jums!

- Kaip?! Hemorojus ant veido?!

- A, eia veidas...

 

 

Eina katuotas batinas keliuotu sniegu, prisivalg?s sriubokelio buros ir sutinka bried?ianta trieda. Ir sako:

-Neskruzdink mindelyeio, bried?iantis triedi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deputato suva?iavime pasisako Bre?nevas:

-Draugai, jus manote, kad a? eia skaitau i? popieriaus kablelis ne, jus labai apsirinkate ta?kas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klase.Rasinys apie ziema.Petriukas;Ziema.Ezeras uzsalo.Ant ledo vilkaidulkinasi.

Mokytoja:Oi petriuk nepatogu kaip...

Aisku nepatogu, letenos tai slidineja...

 

 

 

Jonas klausia Petro:

- Kodel tu laikra?ta laikai ?aldytuve?

- Tam, kad naujienos visada buto ?vie?ios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Banko direktorius nepasitiki vienu i? savo darbuotojo, tad nusprende pasamdyti sekla, kad ja pasekto. Veliau susitik?s sekla ir klausia ka ?is su?inojo. Tas ir pasakoja:

- Juso darbuotojas Jonas per pieto pertrauka pasiima ma?ina, nuva?iuoja namo pietauti, suruko viena geriausio cigaro, pasimyli su ?mona ir gra?ta a darba.

- Tai nieko bloga jis nedaro?- nustebo bankininkas.

- Na, leiskite Jums ai?kiau viska paai?kinti. Jonas per pieto pertrauka pasiima Juso ma?ina, nuva?iuoja a Juso namus, suruko viena i? Juso geriausio cigaro ir pasimylej?s su Juso ?mona gra?ta a darba!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuvyko Alfonsas a Pary?io ir nuejo a restorana. Laukia eilutej ir galvoja, kaip eia reiks susi?neketi. Klausosi, ka kiti kalba, bet vis gerai nenugirsta.

Kai priejo jo eile, jis ir sako:

- Noreeiau la'?e.

Padavejas prieme u?sakyma ir nuej?s a virtuv? perdave ja virejui, o tas nesuprato, kas per patiekalas yra tas la'?e, tai sumai?e viska, ka turejo ir nune?e Alfonsui.

?inoma, Alfonsui nuo ?io "patiekalo" paleido vidurius ir gra?damas namo visa kelia vis pra?e vairuotojo stabtelt prie kokio krumelio. Taeiau gra??s Lietuvon visiems sake: nuva?iav? a Pary?io butinai paragaukit la'?e, tai firminis prancuzo patiekalas!!!


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas safari keliautojas patenka a tolima afrikieeio kaimela. Ji i?kart ap?iuri vietinis gydytojas. Keliautojas maloniai nusteb?s:

- Tai bent!!! Kokia puiki eia medicinine prie?iura!!!

Gydytojas jam sumi??s sako:

- Tai ne medicinine ap?iura!!! Tai - maisto kokybes kontrole!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.