Pereiti prie turinio
Snapė

Negraži moteris

Rekomenduojami pranešimai

būna moterų, kurios nemyli savęs ir atrodo tiek pačios sau, tiek kitiems- negražios. Save mylinti moteris iš bet kokios biologiškos duoties gali susitverti bent jau patrauklios, mielos moters išvaizdą. Visos jaunos besiskundžiančios išvaizdos defektais, paprasčiausiai dar yra neišmokusios paversti savo savitumus privalumais. Aišku nekalbu apie rimtas bėdas. Apsileidėlės irgi savaip nemyli savęs.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad paėmus bet kokią, mums, baisiai atrodančią motery ar merginą, ją padažius, gražiai aprengus ir sušukavus, pamokius etiketo, visai neblogas rezultatas gautųsi. Ar ne taip? Manau negraži moteris ar mergina - vyriškai atrodanti ir taip pat besielgianti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Graži? Drąsi? Kas tai? Ar tai fotomontažas?

 

0801200602.jpg


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Graži? Drąsi? Kas tai? Ar tai fotomontažas?

Manau, čia anoreksikė


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Graži? Drąsi? Kas tai? Ar tai fotomontažas?

 

0801200602.jpg

 

O siaube, kokie skeletai! Vieni kaulai ir skura ... Net bloga daros beziurint i tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Graži? Drąsi? Kas tai? Ar tai fotomontažas?

 

0801200602.jpg

 

hm..na tikrai nieko neliko is sito zmaugaus.tikrai negera ziurint.negi zmogus saves taip nemyli ,kad taip elgiasi ?negi ji dabar patenkinta savimi ?manau ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu skaičius, kad anoreksikės, net ir būdamos tokios mano, kad yra per storos ir kaip tik todėl negražios...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Esu skaičius, kad anoreksikės, net ir būdamos tokios mano, kad yra per storos ir kaip tik todėl negražios...

 

as taip pat esu girdejus.bet negi jos nemato saves? reiketu jas gydit pradet,kad sustoretu,nes jei ir toliau taip plonetu tai nieko nebeliktu is ju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negrazi... hm... gal ta kuri persidazo ir is veido pasidaro uzgaveniu kauke :huh: netvarkau labiau atstumencios nei kad negrazios....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Klysti , aš sergu vėžiu ir taip neatrodžiau po pusmečio sunkaus gydymo , operacijų ir t.t. ta foto anoreksikės

atleisk as nieko nezinojau.mano brolis taip pat sirgo veziu,bet taip irgi neatrode.jeigu taip tai sita moteris tikrai negrazi. :geda


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir nesupykau , viskas ok :mirksiukas[1]:

Šiaip anoreksija baisi liga ir iš dalies jos nekaltos , kad tampa negražiomis


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš ir nesupykau , viskas ok :mirksiukas[1]:

Šiaip anoreksija baisi liga ir iš dalies jos nekaltos , kad tampa negražiomis :hm:

 

o as manau,kad jos kaltos :mda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.