Pereiti prie turinio
Snapė

Negraži moteris

Rekomenduojami pranešimai

Aš pažystu tokia mergina negražia. Tai ji šlikšti tiek išorė, tiek vidumi.

Aš šeip esu pakankamai graži tai tuom ir džiauguosi. :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone negrazi moteris yra ta kuri savimi nesirupina.

 

pvz turiu tokiu pazystamu kurios aiskina kad jei turi vyra kam cia dazytis,savo plaukais rupintis ir raukslem,man tai zema pazysdziui,tai skamba kaip saves nemylejimas kazkoks.

 

as nesakau kad reikia spakliuotis ir pan,bet manau reik priziuret veido oda,jei megsti but naturalesle galima paryskinti antakius kad naturaliai atrodytu,truputi tusiuko ir pan,kad atrodytu naturaliai.plaukus reiktu laikyti svarius,sutvarkytuss ir tai neturiu omeny istisai su sukuosenom,tiesiog svarus blizgus suristi ar palaidi.moteris turi buti svari,tvarkingais rubais o ne purvinais apdriskusiais treningais.

 

 

zodziu manau moteris kuri vaiskto neispesiotais isblukusiais antakiais,susiraukslejusi,galva riebaluota,apsirengusi purvinais sudriskusiais treningais yra negrazi.

 

bet kokia moteris kuri savimi rupinasi ir save myli bus grazi nepaisant jos veido bruozu.

kartais ir nesimpatiskos moterys atrodo labai seksualiai ir graziai nes moka savim pasirupinti :kadaryt:


line_baby1-FF6699.gif_beg_prince-slank.gif_beg2_uni3-slank.gif_time_1163368800_time2_1225749600_text_Gabrielytei_text2_Lukui.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet kokia moteris kuri savimi rupinasi ir save myli bus grazi nepaisant jos veido bruozu.

Tikrai taip :gele:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš teigiu, kad negražiu moterų nebūna, yra tik "padėjusios ant savęs".

Pas mane kreipiasi daugelis merginu manančiu, kad jos negražios ar jų niekas nemyli.

Būtent todėl ir įkūriau moterų klubą geisha


Neformalus moterų klubas http://www.geisha.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geisha, manau čia ne vieta reklamai :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad negražių moterų nėra :mirksiukas:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man negraži moteris yra apsileidėlė,smirdinti,susivėlusi ir dar visokia kitokia neprisižiūrinti.

 

Jei nors kiek moteris save prisižiūri,jinai tikrai ,nors nebus mis pasaulis,ar neturės 90-60-90 apimčių,bet ji bus labai simpatiška,o gal net gražesnė už tas visas manekenkas ar tas kur špaklio kg ant veido.

Grožis sklinda iš vidaus,ir tuo traukia.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man negraži moteris yra apsileidėlė,smirdinti,susivėlusi ir dar visokia kitokia neprisižiūrinti.

 

Jei nors kiek moteris save prisižiūri,jinai tikrai ,nors nebus mis pasaulis,ar neturės 90-60-90 apimčių,bet ji bus labai simpatiška,o gal net gražesnė už tas visas manekenkas ar tas kur špaklio kg ant veido.

Grožis sklinda iš vidaus,ir tuo traukia.

 

pilnai pritariu :cocktail:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man negraži moteris yra apsileidėlė,smirdinti,susivėlusi ir dar visokia kitokia neprisižiūrinti.

 

Jei nors kiek moteris save prisižiūri,jinai tikrai ,nors nebus mis pasaulis,ar neturės 90-60-90 apimčių,bet ji bus labai simpatiška,o gal net gražesnė už tas visas manekenkas ar tas kur špaklio kg ant veido.

Grožis sklinda iš vidaus,ir tuo traukia.

 

Norejau rasyti,kad negraziu moteru nera,bet kai perskaiciau tavo puosta,tai nusprendziau nerasyti,o sutikti su tavimi. Taigi pritariu ir as. :lol:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savęs nemylinti moteris niekam nebus graži

 

o tos iš nuotraukų-ligonės


Kiekvieną sekundę tu gali atgimti. Kiekvieną sekundę galima nauja pradžia. Tai pasirinkimas. Tavo pasirinkimas... a298d7e5a195bbac46e481f1d9cbddb1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, yra negražių moterų. Ir nebūtinai jos asocialios. Bet tas negražumas dažniausiai matosi veide, nes į jį pirmiausia žiūrim. Tai dažniausiai iškreiptų veido bruožų, ko gero dar be dantų, pikta ir gergždžiančiu balsu. Nu tokia ragana be šluotos.


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.