Pereiti prie turinio
stirnaite

Dvynių klubas

Rekomenduojami pranešimai

O kodėl dvynys?

ir neklausiau ar tiki.. klausiau ar atitinka...

Keista, bet niekas čia nenori manes dvyniu pripažint, todėl negaliu pasakyt ar kas nors man tinka :pana2:


85973d24eb7ab491f933b83223486c56.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu pasakyk ar tau tinka ir matysim kiek tu dvynys :pana2:

Klystat tamstele

Argi aš kažką teigiau? Ten tebuvo klausimas :D


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Klystat tamstele, aš gimiau Gegužės 22, ir esu 100 procentinis dvynys. Dvyniai skaitosi nuo gegužės 21 d., o ne nuo 23 , pasiskaityk ... -> http://www.info.lt/index.php?page=horoskop...mp;view=zodiako

 

http://day.lt/horoskopai

 

Aplamai tai tu jautis :pana2: Bet kadangi gimes zenklu perejime turi ir dvyniu savybiu, per gyvenima nesi du kryzius :D

Bet pas tave profilyje rodo kad tu vezys tai as taves is vis nebesuprantu ka tu cia irodineji...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vienuose horoskopuose jo gimimo diena priskiriama jaučiui, kituose - dvyniui. Tikrai gimęs tokiam perėjime. O bruožų jis turi ir tokių ir tokių. Prikibau, nes kažkiek pažįstu jį, o jis visad šūkalioja, kad jis nei tas nei tas, o čia į Dvynius įlindo :pana2:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo sunku su tom horoskopu datom... Neapsisprendčia tie astrologai su jom...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na vienuose horoskopuose jo gimimo diena priskiriama jaučiui, kituose - dvyniui. Tikrai gimęs tokiam perėjime. O bruožų jis turi ir tokių ir tokių. Prikibau, nes kažkiek pažįstu jį, o jis visad šūkalioja, kad jis nei tas nei tas, o čia į Dvynius įlindo :cray:

DVYNYS aš ir taškas a3e6ac5287aaf8819bae3f678f66387e.gif


85973d24eb7ab491f933b83223486c56.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žmogus nori būti dvyniu tai lai ir būna, jo reikalas... Aš pagal menulio horoskopa irgi dvynys :cray:


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mėginsiu ir aš stoti į Jūsų rateli :flowers: esu Dynė ;)


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Erotinis savaitės horoskopas (lapkričio 10 - 17 dienoms)

 

DVYNIAI

Šią savaitę nevisada pavyks rasti bendros kalbos su mylimu žmogumi, tačiau dėl to nenuleiskite rankų ir nepasiduokite melancholijai ar apatijai. Šie nesklandumai – gana greitai įveikiami. Antradienį būkite atsargesni bendraudami su draugais. Nepasakokite jiems savo asmeninių paslapčių. Jūs rizikuojate, kad neteisingai būsite suprasti ir tos kalbos gali pasiekti jūsų sekso partnerį. Pasistenkite nežeisti artimo žmogaus jausmų, nes viskas, kas įvyks šią savaitę, gali turėti labai didelių pasekmių. Ketvirtadienis ar penktadienis, tikėtina, bus nelabai palankios dienos tarpusavio santykių rutuliojimosi prasme. Todėl galimi konfliktai, apmaudas ir abipusės pretenzijos.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as esu dvynys


1b9b235858f1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu dvynys -vezys.Vienur taip kitur kitaip :rolleyes: Gimus birzelio 21 d.Bet laikau save dvyniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HOROSKOPAS 2009 METAMS

 

 

DVYNIAI

 

2009 metai šiek tiek apribos įprastą Dvynių aktyvumą ir šio linksmo, ryškaus ženklo atstovams įsimins kaip atsitolinimo, įsigilinimo į save, rimto susilaikymo periodas. Minimumas kontaktų, tik dalykiniai ir esant kraštutinei būtinybei. Kelionės priverstinės ir ne visada sėkmingos. Tačiau Dvyniams visa tai netgi patiks, jie įvertins tokią padėtį ne kaip priverstinį įkalinimą, o kaip galimybę ramiai apgalvoti savo idėjas, sutvarkyti savo reikalus, išsiaiškinti savo jausmuose.

 

Nežiūrint į regimas kliūtis iš savo santykius besiaiškinančių Saturno ir Neptūno, Dvynių karjera klostysis sėkmingai – kad ir nebus fejeriškos sėkmės, tačiau pastovus karjerinis augimas užtikrintas. Sėkmingiausias laikotarpis reikalų tvarkymui – balandis ir gegužė; tada atsiras galimybė neblogai užsidirbti ir užmegzti naudingus ryšius. Ypač atsargiam reikia būti rugpjūčio pabaigoje, kai Marsas stovės priešpriešoje Jupiteriui – galimos problemos kaip biznyje, taip ir asmeniniame gyvenime. Didelį dėmesį reikia skirti savo pačių elgesiui – Dvyniai gali tapti agresyvūs, konfliktiški, linkę peštis, bartis.

 

Rugpjūtį ir pirmoje rugsėjo pusėje Dvynių interesų sfera persikels į nuosavus namus. Atsiras neatidėliotinų reikalų ir būtinybė kažką įsigyti namams ir šeimai. Galimi persitvarkymai ir pasikeitimai namuose. Neverta šiuo laikotarpiu atidengti pašaliniams žmonėms savo šeimyninius reikalus – gali kilti jums nemalonių paskalų.

 

Asmeninis Dvynių gyvenimas šiais metais klostysis sėkmingiau nei 2006, 2007 ir 2008 metais, kai sektorius, atsakingas už asmeninius santykius, buvo užimtas konfliktinių ir nelemiančių romantikos planetų. 2009 metais situacija ima palaipsniui keistis į gerąją pusę, tačiau nereikia užmiršti, kad ne viskas taip lygu, ir senos problemos gali apie save priminti. Sėkmingiausias metas meilei – 2009 metų pabaiga ir 2010 metų pradžia, kai Dvyniai vėl patikės puikia pasaka, kurioje jie dalyvauja kaip romantiškas herojus.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.