Pereiti prie turinio
oksana

isleistuves,kokios jos buvo jums???

Rekomenduojami pranešimai

NA TAI KOKIOS ISLEISTUVES BUVO JUMS?PAPASAKOKITE-GAL NUOTRAUKYCIU TURITE IDETI.BUTU BEGALO IDOMU SUZINOTI.

 

 

MANO ISLEISTUVES BUVO PATI NUOSTABIAUSIA DIENA MANO GYVENIME-NA BEVEIK PATI NUOSTABIAUSIA BE VESTUVIU IR MANO MERGYTES GIMIMO.BUVAU SU ILGA SVIESIAI MELYNA SUKNELE-TAI DIENAI LABIAU RUOSIAUSI NEGU KAD VESTUVEMS SAVO.PASIDARIAU SALONE SUKUOSENA,ILGAI PLANAVAU TA DIENA.ATEJOM I MOKYKLA,MUMS DIREKTORIUS ITEIKE ATESTATUS,POTO EJOME PERSIRENGTI I SVENTINE APRANGA,TADA VISI SUSEDOME PRIE STALO,KALBEJO LABAI ILGAI MOKYTOJAI,MOKINIAI-LINKEJO VISKO KO GERIAUSIO IR PAN.POTO RYTE TUREJOME EITI SUTIKTI TEKANCIOS SAULES,BET BUVO KOSMARISKAI DIDELIS LIETUS TAD NUTAREM TA TRADICIJA ATIDETI IR NEJOME.

 

ATLEISKITE KAD TAIP NEAISKIAI IR GAL NEIDOMIAI PAPASAKOJAU SAVO ISLEISTUVES,BET NEGALIU SURINKTI MINCIU.

 

VELIAU IDESIU NUOTRAUKYCIU IS ISLEISTUVIU.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano isleistuves buvo irgi labai fainos..visi linksmai prisisokom, o paskui ejom saules pasitkti..rytas buvo nuostabus, o tekanti saule atrode tiesiog nepakartojamai :rolleyes: O po to vaziavom i vieno klasioko nameli prie ezero ir ten toliau sventem :o Tikrai labai smagu buvo :pack2_thumbup[1]:

Ta diena vilkejau sviesiai pilkos spalvos suknele - modeliuka pati buvau sugalvojus ir davus siuvejai pasiuti..Vienintelis dalykas, kuo buvau nepatenkinta, tai mano sukuosena..O nuotrauku negaliu ideti, nes visos like pas mama..Gal kai geguze vaziuosiu aplankyti, tai reiks pasiimti, tada ir idesiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TIKRAI SUPER ISLEISTUVES.MES TAIP PAT PRISISOKOM,O RYTE AS NUEJAU NAMO,NES ISKARTO VAZIAVAU SU DABARTINIU VYRU I PALANGA-TAD NEGALEJAU ILGIAU SVESTI. IDEDU NUOTRAUKYCIU.

 

442a9c7c850e7.jpg

 

KOLKAS TIK VIENA,NES KITAS REIK NUSKANUOTI.BUTENT TAI PADARYSIUU VELIAU. :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kodel nepapasakojate niekas apie savo isleistuves? :mirksiukas[1]: gal nemalonu prisiminti? tai vistiek papasakokite juk idomu visiems paskaityti ivairias istorijas. :hm:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sokom,trypem lig ausros...Buvo pasamdytas muzikantas ir vakaro vedeja.Prisimenu,kad mamos nesutare:deti taures mums ar ne,leisti gerti ar ne... :grin: Ypac viena buvo arsiai nusiteikusi.Paryciais nesem iki ezero ilga vainika(tai tarsi musu svajones) ir plukdem.Kol nuejom iki ezero,manau,puse miesto tikrai pazadinom su savo dainomis... :hm: Yra toks prietaras,kad plukdant ta vainika negalima bristi i vandeni.Pasitvirtino.Viena mergina ibrido ir tais metais vienintele is musu klases niekur neistojo mokytis.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sokom,trypem lig ausros...Buvo pasamdytas muzikantas ir vakaro vedeja.Prisimenu,kad mamos nesutare:deti taures mums ar ne,leisti gerti ar ne... :lol: Ypac viena buvo arsiai nusiteikusi.Paryciais nesem iki ezero ilga vainika(tai tarsi musu svajones) ir plukdem.Kol nuejom iki ezero,manau,puse miesto tikrai pazadinom su savo dainomis... ;) Yra toks prietaras,kad plukdant ta vainika negalima bristi i vandeni.Pasitvirtino.Viena mergina ibrido ir tais metais vienintele is musu klases niekur neistojo mokytis.

waw kaip idomu.kiekvienam skirtingam lietuvos mieste skirtingos tradicijos isleistuviu.niekada nesu girdejusi kad per isleistuves vainika i vandeni leistu,musu mokykloje tai sampano butelis su visu mokiniu norais yra uzkasama ant kalno sauleteki. ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdejau,kad yra tradicijos uzkasti norus,ateitis planus,laiskus parasytus...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Girdejau,kad yra tradicijos uzkasti norus,ateitis planus,laiskus parasytus...

tai[p toki dalyka ir as zinau-pas mane buvusioje mokykloje butent taip ir darydavo. :rolleyes: gal turi nuotraukyciu?butu idomu pasiziureti.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
waw kaip idomu.kiekvienam skirtingam lietuvos mieste skirtingos tradicijos isleistuviu.niekada nesu girdejusi kad per isleistuves vainika i vandeni leistu,musu mokykloje tai sampano butelis su visu mokiniu norais yra uzkasama ant kalno sauleteki. :hm:

 

O kada zadate iskasti, ar ten jis visam laikui ir liks :rolleyes: Mes tai rasem laiskus, kuriuose isivaizdavom, kuo busim po 10 metu..2008 kaip tik bus 10 metu, kaip iseje is mokyklos, tai zadam susitikima daryti ir laiskus atplesti :unsure: dabar, kai prisimenu, ka rasiau, tai toks juokas paima :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kada zadate iskasti, ar ten jis visam laikui ir liks :lol: Mes tai rasem laiskus, kuriuose isivaizdavom, kuo busim po 10 metu..2008 kaip tik bus 10 metu, kaip iseje is mokyklos, tai zadam susitikima daryti ir laiskus atplesti :lol: dabar, kai prisimenu, ka rasiau, tai toks juokas paima :serga:

tikriausiai po kokiu 50metu.tada bus tikrai labai idomu paskaityti... B)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

STAI IDEDU PORA NUOTRAUKYCIU IS MANO ISLEISTUVIU :serga:

 

44522fd53db49.jpg

 

4452301f645cc.jpg


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano išleistuvės man nebuvo ypatingos.. Na visų pirma pirma jų dalis tai bent mokykloje buvo. Tai įteikinėjo atestatus, tada kalbėjo visi, tiesa, aš pati dar kalbėjau nuo scenos, nes mėgstu savo trigrašį visur kišti, tada dar atsimenu, kad per išleistuves prieš visus man įteikė diplomą, nes dalyvau tokiame konkurse, kur rašinį parašyti reikėjo kažkokia ten tema, tai, pasirodo aš jį laimėjau, tai įteikė diplomą ir net piniginį prizą, atrodo 50 ar tai 100 dolerių?..

Antroji dalis buvo restorane.. Nu bet nieko ypatingo, tik kad maisto daug visokio buvo. Paskui kažkaip pasitikom saulę, kuri jau kažkiek pakilo ir ją užstojo Vilniuje tuo metu jau pastatyti dangoraižiai.. Žodžiu, vieni svajojo važiuoti limuzinu.. Žodžiu, bandė daryti super šventę. Mus kiek pamenu atvežė draugės tėvas, kiti irgi visgii jo neužsakė, O namo sugalvojom grįžti autobusu :) Bet čia jau ne visi kartu, o kadangi chebrom susiskirstę.. Tai mūsų chebran namo grįžinėti nusprendė autobusu (kadangi visi irgi tokie skūpūs kaip ir aš :rolleyes: tai nusprendėm kad keletą stotelių nieko baisaus). Tada su sukniom \klaukėme stotelėje autobuso, ir anksti iš kažkur atsirado bernų, kurie nusprendė su mumis pasikalbėti.. pakalbėjome,ir ačiū Dievui, nuvažiavome, aplink dar buvo tik pirmasis autobusas :rolleyes:

 

Gal vėliau ir aš nuotraukyčių kada įdėsiu :D Tiesa, su visa klase nuotraukos net nėra.. :victory:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.