Pereiti prie turinio
oksana

isleistuves,kokios jos buvo jums???

Rekomenduojami pranešimai

Tau užtenka matyti laimingos šeimos kaukę...O man rūpi visai kiti dalykai...

siaip as manau,kad daugiau nei puse seimu is tikruju rupinasi savo vaikais- man uztenka is tikruju matyti laimingas seimas, nes ir mano seima yra laiminga ir mes abu su vyru is tikruju rupinames savo mazaja atzalele..... todel noriu tiketi,kad ir kitose seimose yra tokia pat siluma kaip ir pas mus :hm:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano išleistuvės nebuvo kažkokios ypatingos. Kaip visada ilga ceremonika mokykloj, nes turim 3 pavaduotojas, kurios visada ir visur turi ką pasakyti, o tai užtrunka ilgai :lol: paskui šventėm restorane, dėl kurios taip pat buvo daug ginčų, nes vienam žmogui kainavo po 100lt, o dar suknelės ir taip toliau. Ten tai iš tikro eilinė pjankė buvo, ir nepagarba mokiniams, nes mokytojams ir tėvams buvo nuklotas negalinis stalas, o mum viskas buvo labai paprastai, ir dar plius lauke. Nu aišku vasara buvo bet vakare nebuvo labai smagu sėdėti lauke. Paskui irgi pasitikom saulę ir važiavom namo :flowers:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai tai buvo. Grojo "Poliarizuoti stiklai" :flowers: , gėrėm alkoholį, supilstytą į limonado uteliukus :flowers: Na ir šokiai pokiai visą naktį. Paskui, aišku, pasitikom saulę ir klasiokai su motociklais mus su drauge parvežė namo.

 

O kitais metais išleisiu savo auklėtinius, pirmus 12- okus. :flowers:


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar buvau 12 išleistuvėse. Nelabai kas ir pasikeitė, gal tik tiek, kad niekas nesislapstė, vaišinosi viešai (juk visi pilnamečiai jau), po oficialios dalies persirengė vos ne visi patogesniais rūbais. Buvo smagu... :mirksiukas:


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.