Pereiti prie turinio
Sindi ♥

Gėlė "PINIGĖLIS"

Rekomenduojami pranešimai

man tai nuo gėlių jau bloga,pas mus namie jos ant kiekvieno kampo,tai biški net perdaug visokių :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir aš tokį dalyką girdėjau.O dar sako,kad reikia suskaičiuoti kiek yra lapelių ir po apačia padėti tiek pinigėlių.Tada niekada nestokosi pinigų. :smi:

Tiesa, visai pamirsau... nezinau ar tiek kiek lapeliu det reikia,bet zinau kad bendradarbe 5 lt., idejo :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei dėti tiek kiek lapelių tai labai nemažai reikia :super: gaila tiek į žemę sukišt :super: .Na bet centų tai prikaišiojau,net vaikai kur radę kokį "plaukiantį"vis "PINIGĖLIUI"neša :smi:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na jei dėti tiek kiek lapelių tai labai nemažai reikia :blink: gaila tiek į žemę sukišt :angry: .Na bet centų tai prikaišiojau,net vaikai kur radę kokį "plaukiantį"vis "PINIGĖLIUI"neša :smi:

Tai nereikia į žemę kišti,o po vazonėliu reikia padėti.Ir palaikyti po vazonėliu taip pat tiek dienų, kiek lapelių.O paskui pasiimti ir naudoti pagal paskirtį :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai nereikia į žemę kišti,o po vazonėliu reikia padėti.Ir palaikyti po vazonėliu taip pat tiek dienų, kiek lapelių.O paskui pasiimti ir naudoti pagal paskirtį :D

Tai matai kad kiekvienam kampe kitaip kalba :lol: man tai sakė,kad būtent persodinant į žemę įdėti centų.Ir žinok žmogau kas ir kaip :unsure: :lol: :lol: :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavome ir mes dovanu toia gelyte, dabar net nezinau ka su ja daryt, ne duok dieve kad nenuvystu :P :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idekite kas nors nuotrauka, nes as taiip ir nezinau kaip si gele atrodo :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va jis, tas zamioculcas :hm:

 

800px-Zamioculcas_zamiifolia_2.jpg

 

spaceball.gif


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as isivaizdavau "pinigeli" visai kitoki, geras......


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man jis labai grazus, bet kai paskaiciau apie jo prieziura :P kad labai sunku ji auginti, tai ... na bus matyt :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
va jis, tas zamioculcas :)

 

800px-Zamioculcas_zamiifolia_2.jpg

 

spaceball.gif

Didelė tavo gėlė jau ,kicule.Daug pinigėlių teks po ja padėti ir daug dienų negalesi jų naudoti :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leid, sita ne mano :)

Bet mano labai panasus didzio, ta prasme nera visai maza :coffee:

Jau reikia persodinti, nes vos telpa tame kibiriuke, bet nezinau nuo ko pradeti :geda:

Reikia daugiau paskaitynet :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.