Pereiti prie turinio
Nicole

Juodoji rase

Rekomenduojami pranešimai

White trash- ar tikrai nieks nenusipelno tokio pavadinimo? Gal noretum, kad tave princese vadintu, kai pati tokius purvelius drabstai, kad man siek tiek koktu darosi del savo tauticiu.

Man jie visokie. Kaip jau minejau "nesivelku" nuo ju. Yra ir tiek. Lygiai, kaip ir tu. Esi ir tiek. Nesvarbu, kad kartais poelgiai ar zodziai vemt vercia. Tiesiog yra dalyku, kurie egzistuoja nepriklausomai nuo mano minciu. O jei jie yra, vadinasi turi buti. Ne man spresti kas kiek sioje zemeje vertingesnis.

 

 

Koktu del manęs? Na ir kas? Man koktu nuo visų juodasiknių, ir ka?

juk tik savo nuomones isreiskiam, nereik pult "maikes" draskyt, nemanai?

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Koktu del manęs? Na ir kas? Man koktu nuo visų juodasiknių, ir ka?

juk tik savo nuomones isreiskiam, nereik pult "maikes" draskyt, nemanai?

Cia nuomone? O man pasirode, kad puolei. Jei tai butu argumentuotas, ir bent jau su siek tiek santurumo bei tolerancijos parasytas mintyjimas, galeciau tiesiog civilizuotai gincytis su tavimi. O gal net nesigincyciau, nes nesu juodaodziu fane, patikek.

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai idomi diskusija.

As negrus esu maciusi tik is tolo,is arciau susidurti neteko,tai man jie labai simpatiski ir egzotiski.Galbut kada nors ta nuomonę pakeisiu.

Redagavo Nicole

Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matau, kad si tema yra gana opi :hm: is tiesu labai sunku neteisti, kai susiduri su tokiu grubumu :grin: Bet jei kalbant apie visas tautas, norint nenorint juodoji ir arabu/musulmonu rases issiskiria is visu kitu savo neitiketinu grubumu ir elgesio normomis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man juodoji rase netrukdo.Ir jei vienas eidamas nusispjautu bei nusikeiktu,nepulciau teigti,kad jie visi nemandagus ir elgiasi vulgariai.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na matau, kad si tema yra gana opi :hm: is tiesu labai sunku neteisti, kai susiduri su tokiu grubumu :grin: Bet jei kalbant apie visas tautas, norint nenorint juodoji ir arabu/musulmonu rases issiskiria is visu kitu savo neitiketinu grubumu ir elgesio normomis :)

Ir kiek tu ju pazisti? Juk apie rase imi daryti isvadas remdamasi savo patirtimi, ar ne. Kaip manai, ar galima daryti apibendrimnimus, susiduriant su zemesniojo sluoksnio atstovais.Visai nenoreciau, kad mane tapatintu su bomziukais, kurie gyvena sau pvz. Naujininku laiptinese.

 

Musulmonai, dar viena labai idomi tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pries juos as nieko neturiu.bet esu su jais susidurusi darbe.man jie yra patys nemaloniausi,grubiausi,nemandagiausi,nepaslaugiausi,pletkininkai irt.t.-zmones.nesu rasiste siuo klausimu,bet ju nemegstu vistiek.

neduok dieve jie atsiras musu salyje-visi pasidaris tokie patys,nes lietuvauciai greitai mokosi is svetimsaliu... :geda:

 

Na matau, kad si tema yra gana opi :lol: is tiesu labai sunku neteisti, kai susiduri su tokiu grubumu :baby: Bet jei kalbant apie visas tautas, norint nenorint juodoji ir arabu/musulmonu rases issiskiria is visu kitu savo neitiketinu grubumu ir elgesio normomis :doh:

o musulmonu ir arabu rase as nekenciu-esu susidurusi darbe ir gatvese,nes ju cia pilna yra.priekabus,slykstus,meilikautojai,o uz nugaros nezinia ka apie tave pasakis,pletkininkai,mergisiai,kiek merginu lietuvaiciu ir ne tik nuo ju nukentejo,pagirunai,giriasi puikiais sekso sugebejimais,bet is tikruju turi spyga-sake ne viena pazistama :geda: oi net zodziu truksta juos apibudinti,bet esu pries juos net labai...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, juodaodi esu tik is tolo maciusi - bendrauti neteko. Negaliu sakyti blogi jie ar geri. Ir visvien nemanau, kad pagal kelis zemesnes socialines klases asmenis galima spresti apie visa sali ar rase. Musulmonai sutinku, buna priekabus. Uzteko per ICQ su keliais turkais pasneket.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As sutinku su Indrute ir jai pritariu. Man jie nieko blogo nepadare, bet labai jau jie visur skverbesi kaip kokie parazitai. Ir kazkada ziurejau laida per telika, kur sake, kad jeigu ir toliau jodieji brausis i europa, ati po 50-70 m. europoje ginu europeciu liks tik 30-40 procentu. Neblogas variantas? Gerai, kad ash jau busiu mires ir sito siaubo nematysiu. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuviai irgi visur važiuoja kaip parazitai...

Na ir kas, kad juodaodžiai sudarys tuos 50-70 procentų? Ar tai nereiškia, kad jie stipresni? Gyvenimas džiunglės..dėja..

Redagavo Eitvydė

Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uztai ir reik tuos juodasiknius izoliuot nuo viso civilizuoto pasaulio...

O lietuviai ne rase...

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.