Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Auskariukai dukrytei? Kada?

Rekomenduojami pranešimai

Maniškei 5 m. bet pati neprašo, žino kad skaudės, kol nenorės ant tiek labai jog ir skausmo nebijos, tol tikrai pati nevesiu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Maniškei 5 m. bet pati neprašo, žino kad skaudės, kol nenorės ant tiek labai jog ir skausmo nebijos, tol tikrai pati nevesiu :rolleyes:

 

Aš savosios penkiametės neseniai paklausiau, ar nori auskariukų, tai ji pasakė, kad dar nenori, nes skaudės... Žino, nes yra darželyje mergaičių su auskariukais...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš savosios penkiametės neseniai paklausiau, ar nori auskariukų, tai ji pasakė, kad dar nenori, nes skaudės... Žino, nes yra darželyje mergaičių su auskariukais...

Tai va maniškė irgi ten sužinojo :rolleyes: Ji sakė aš turiu, kur nereikia skylučių, tokie priklijuojami :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man gražu kai mažos panelytės su auskariukais, bet saviškei versiu tik tada, kai pati norės auskarų ir sugebės prisižiūrėti.


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi uz tai, kad kai nores pati tada ir pradursim skylutes :rolleyes:

o pazistama viena tai 4men pradure savo mergytei, bet mano nuomone, tai per anksti :victory:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as irgi uz tai, kad kai nores pati tada ir pradursim skylutes :rolleyes:

o pazistama viena tai 4men pradure savo mergytei, bet mano nuomone, tai per anksti :geda:

Cia mes taip priprate manau kad per anksti :D musu poziuris i tai yra kitos, daugelyje saliu mergaitem pirma men., ausytes praduria :geda:

Asai Ispanijoje buvau ( mano mazajai buvo apie 10 men.,) tai visi klause cia berniukas ar mergaite :geda: Nors ir aprengta visa laika buvo mergaitiskai... jiem keista kaip mergyte gali but be auskariuku.

Man pvz., ir paciai yra labai grazu kai pas maza mergyte auskariukai :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Cia mes taip priprate manau kad per anksti :doh: musu poziuris i tai yra kitos, daugelyje saliu mergaitem pirma men., ausytes praduria :this:

Asai Ispanijoje buvau ( mano mazajai buvo apie 10 men.,) tai visi klause cia berniukas ar mergaite :D Nors ir aprengta visa laika buvo mergaitiskai... jiem keista kaip mergyte gali but be auskariuku.

Man pvz., ir paciai yra labai grazu kai pas maza mergyte auskariukai :D

teisingai sakai mes neprate prie to, turbut del to ir keista matyti tokia maza lelyte su auskariukais :rolleyes:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz. cia ispanijoj jau nuo 2 menesiu praduria mergytem ausytes. :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau :flowers: Man labai gražu :ogo:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mačiau :ogo: Man labai gražu :geda:

Man irgi labai grazu, ir pati norejau pradurt savo dukrytei pusmecio proga bet paskui artimieji paprotino, kad mazas vaikas gali uzkabinti menosikuojant ankytem ausyte ir tada tikrai skaudetu, as pati taip sau perplesusi ausi buvau kai sukavausi ir su sukomis nesenai pradurta ausi uzkabinau, ziauriai skaudejo :flowers:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dukrai krikštų mama trečio gimtadienio proga išvėrė ausytes, nors aš asmeniškai būčiau dar palaukusi.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau taip tokiom mazytem isdurt gaila jau,bet cia taip yra ir visos duria.Siaip kiek is pazystamu isdure savo dukrytem lyg ir neturejo jokiu problemu,beje reikia iveri gerus ir patogius auskariukus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.