Pereiti prie turinio
uogyte

Ar žiūrite Muilo Operas?

Rekomenduojami pranešimai

O dar, man buna, kai paskambinu mamai ir turiu i?klausyti jos puses valandos pasakojima i? paskutinio serijo. Uuuuch...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Muilo operose prasme ir adomumas atsiranda tik pa?iurejus daugiau serijo. Va kai namie sedi (buvo eia toks momentas ir mano gyvenime), ner ka veikt, fono ka?konio reikia, tai pasileidi telika, o ten tokiu metu tik muiliaka ir rodo, i?prad?io ?vengi koka eia ? rodo, kas per nesamones, o po kokios geros savaites jau pats nejauti, kad meti viska ir jungiesi pa?iureti kaip ten Lusitai sekasi. o po menesio ne kalbos negali buti apie praleidima bent vienos serijos. ?iuri, pyksti, kad labai jau jie durni ten, kad serijas tempia ir t.t. bet ne?iuret negali.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Muilo operose prasme ir adomumas atsiranda tik pa?iurejus daugiau serijo. Va kai namie sedi (buvo eia toks momentas ir mano gyvenime), ner ka veikt, fono ka?konio reikia, tai pasileidi telika, o ten tokiu metu tik muiliaka ir rodo, i?prad?io ?vengi koka eia ? rodo, kas per nesamones, o po kokios geros savaites jau pats nejauti, kad meti viska ir jungiesi pa?iureti kaip ten Lusitai sekasi. o po menesio ne kalbos negali buti apie praleidima bent vienos serijos. ?iuri, pyksti, kad labai jau jie durni ten, kad serijas tempia ir t.t. bet ne?iuret negali.

 

 

Na manau eia yra psichologines daugiau problemos.A? namie sed?iu daugiau nei metai, na ir kas, vistiek ne?iurio. ?iureeiau muilo operas nebent tada, jeigu kas priri?to prie fotelio ir a akis degtukus astatyto. O ?iap a? geriau tuo metu asijungiu Discovery, ar Travel bet tik ne tai.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as kai tik laukiu dabar savo serialu :doh :susigedes: :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o as kai tik laukiu  dabar savo serialu  :doh  :susigedes:  :huh:

 

 

Koka ?iuri? O ?inot ?iandien prades rodyt mano sielos seriala "Peterburgo banditai", jame tiek daug vieto rodo kurias a? tai gerai ?inau, o dar tas pagrindinis aktoriu tai tikras saldainiukas :geda


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Koka ?iuri? O ?inot ?iandien prades rodyt mano sielos seriala "Peterburgo banditai", jame tiek daug vieto rodo kurias a? tai gerai ?inau, o dar tas pagrindinis aktoriu tai tikras saldainiukas :geda

greitai rodys "Maistinga angela" :huh: :geda

 

bet jau ko ko tai rusu serialu, filmu negaliu pakesti :susigedes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
greitai rodys "Maistinga angela" :grin:  :geda

 

bet jau ko ko tai rusu serialu, filmu  negaliu pakesti :schmoll:

 

 

Na va :laugh: , o man ruso serialai tai fantastika. Nors rusi?kai gerai nesuprantu :geda


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as rusu tai suprantu( aisku kalbet tai :schmoll: ) bet tie patys filmai man tai.... nu nezinau :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tau gerai, Indre, kai pas tave Discovery, Travel yra, o pas mane, tik LNK, TV3, LTV, TV4 (BTV) ir lenki?ki TVP1, TVP2, bei vienas rusi?kas, tai labai ko nepasirinksi.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai tau gerai, Indre, kai pas tave Discovery, Travel yra, o pas mane, tik LNK, TV3, LTV, TV4 (BTV) ir lenki?ki TVP1, TVP2, bei vienas rusi?kas, tai labai ko nepasirinksi.

 

 

Ai tai tada pilnai suprantu. Atsimenu ir a? tuos laikus kaip nebudavo to kanalo, tai nors plaukus rauk :swoon2[1]:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai tau gerai, Indre, kai pas tave Discovery, Travel yra, o pas mane, tik LNK, TV3, LTV, TV4 (BTV) ir lenki?ki TVP1, TVP2, bei vienas rusi?kas, tai labai ko nepasirinksi.

pas mane ir rodo labai daug tu programu, bet kad labai as jas ziureciau tai nepasakyciau :schmoll: , ziurimiausios lietuviskos visos :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pas mane ir rodo labai daug tu programu, bet kad labai as jas ziureciau tai  nepasakyciau :grin: , ziurimiausios lietuviskos visos  :grin:

 

A? irgi dauguma ?iuriu lituvi?kus kanalus, bet bent jau 1/3 u?senieti?ko tai tikrai...Mano megemiausi yra Discivery, Travel ir MTV, na kito jau nebevardinsiu :wink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.