Pereiti prie turinio
uogyte

Ar žiūrite Muilo Operas?

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule
Na va :laugh: , o man ruso serialai tai fantastika. Nors rusi?kai gerai nesuprantu :geda

Man ir rusiski labai patinka :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man ir rusiski labai patinka :grin:

 

 

Tai gal ?iurejai ?iandien "Peterburgo Banditai" ? A? tai jo :wink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar tai ne?iuriu, ka?kaip atsibodo tos pasakos, juokas ima dabar jei asijungiu netyeia :laugh: Ankseiau ?iuredavau "Laukinis angelas" ir "Laukinis menulis", labai patikdavo kiek atsimenu :mirksiukas: Beje ruso serialai ?ymiai geresni u? visokius meksikieeio ir pan. :)


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada ziurejau seriala "Ir turtuoliai verkia" ir dar "Santa Barbara" dabar visai neziuriu, nes neturiu laiko, o ir labai jau jie neidomus pasidare, tas pats per ta pati.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pa?iuriu Valentina retkareiais, Pamotes stengiuosi nepraleisti :laugh: ankseiau, kai tik prasidejo muilo opero manija, tai visus ?iuredavau i? eiles :doh


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iuo metu ne?iuriu. Pasibaige "Mai?tingas angelas". (Ir aeiu dievui...)


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ziurite kuri nors nauja seriala "Bloga mergaite Rubi" - man tai labai fainas :) taigi praleidau kolkas tik viena serija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neziuriu jokio serialo ir labai esu patenkinta.Ziurejau "laukini angela",tai nervavausi.Atrodo,gi aisku kuo baigsis,bet vis tiek sedi,ziuri...O dar istemptas...Tai dabar-serialams tabu.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Neziuriu jokio serialo ir labai esu patenkinta.Ziurejau "laukini angela",tai nervavausi.Atrodo,gi aisku kuo baigsis,bet vis tiek sedi,ziuri...O dar istemptas...Tai dabar-serialams tabu.

Bet "Laukinis angelas" tikrai buvo geras filmas, kaip ir "Laukinis menulis" :pack2_thumbup[1]: Bet jep, serialam ziuret reikia laiko ir nervu :laugh: Redagavo Cyprusa

Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar ziurite kuri nors nauja seriala "Bloga mergaite Rubi" - man tai labai fainas :) taigi praleidau kolkas tik viena serija :)

 

 

a? tai jau ?adejau nebe?iureti serialo.bet ka?kaip prasidejo ?itas .neturejau ka veikti ir pasi?iurejau viena serija.taip ir u?sikreeiau.ka?kaip adomu pasidare.bet kai pagalvoju tie serialai tu?eias laiko ?vaistymas.kiek daug galeeiau nuveikti.bet ka jau padarysi....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar ziurite kuri nors nauja seriala "Bloga mergaite Rubi" - man tai labai fainas :) taigi praleidau kolkas tik viena serija ;)

a? ?iuriu :hm: patinka, kad ne toks, kaip visi :) bet pabaiga filmo laaaaaabai netiketa :hm:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.