Pereiti prie turinio
Snapė

žaliuzės,rolėtai,romanetės

Rekomenduojami pranešimai

Kas geriau ?aliuz?s ar u?uolaidos? O kas gra?iau?

Pvz jeigu vertikalios ?aliuz?s tai ir u?uolaidų nelabai pakabinsi. Bet ar gra?iau jaukiau namie? Bet v?lgi u?uolaidų tada reik dviejų ir dieninių ir naktinių. Arba horizontalios ?aliu??s ir u?uolaidos ir t.t.

O kaip j?s manot kas geriau? O kaip pas jus namie?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane virtuvej ir vaiko kambari vertikalios zaliuzes,man labai patinka :hm: Ir labai praktiska!

Cia aisku skonio reikalas :mirksiukas[1]:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane visur uzuolaidos.Man taip jaukiau...Kitas dalykas:jei zaliuzes neatsuktos,kambaryje tamsu.Jei atsuktos,pro jas viskas matosi-nemegstu to.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane visur u?uolaidos, bet jei b?tų galimyb? prie pat lango primontuo?iau horizontalias zaliuzes..jos netrukdo lango darin?t, reikalui esant galima susukt ir ?viesos paklius normaliai..o vakare jas u?suki ir aklinai paslepiama kas dedas buto viduj, o u?uolaidas tiek dienines, tiek naktines vistiek palik?iau..su jom jaukiau, tiesiog esant ?aliuz?ms u?uolaidų traukyti nereikia, o ?iem? ir ?il?iau..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:jei zaliuzes neatsuktos,kambaryje tamsu.Jei atsuktos,pro jas viskas matosi-nemegstu to.

Netiesa :hm: :(

Nieko nesimato ir sviesos tikrai pakanka, jei zaliuzes labai tamsios spalvos tai ir atrodo kad kambarije tamsiau :mirksiukas[1]:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na pas mane visur u?uolaidos, bet jei b?tų galimyb? prie pat lango primontuo?iau horizontalias zaliuzes..jos netrukdo lango darin?t, reikalui esant galima susukt ir ?viesos paklius normaliai..o vakare jas u?suki ir aklinai paslepiama kas dedas buto viduj, o u?uolaidas tiek dienines, tiek naktines vistiek palik?iau..su jom jaukiau, tiesiog esant ?aliuz?ms u?uolaidų traukyti nereikia, o ?iem? ir ?il?iau..

 

 

A? visur tur?jau ir turiu dabar ant langų horizontalias ?aliuzes ir u?uolaidas. Bet kaip man jau tai igryso :D labai jau senovi?kai atrodo. O ir tos ?aliuz?s dulkių rink?jos nieko daugiau :) Bet ir nakt? miegoti ?viesoje nenoriu(kad ir m?nulio :geda: ). Man labai gra?u ir prakti?ka vertikalios, bet daug kas sako ofisinis ?ia tik dalykas.

Redagavo Indrute

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vertikalios ir man pana?iau ? ofisin? variant?..o gal d?lto, kad tiesiog ne?prasta.. :geda:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jeigu tik u?uolaidos tada reikia labai tankaus audinio naktinių u?uolaidų, o jos irgi man da?niausiai dvelkia naftalinu(supratot k? a? turiu omen?). Tad va ir dilema...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vertikalios ?aliuz?s ir tik dienin? u?uolaida

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas mane vertikalios ?aliuz?s ir tik dienin? u?uolaida

 

 

tai kaip atrodo vertikalios ?aliuz?s ir ?uolaidis :) ? Gal tur?jai omeni horizontalios :P


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus kol kas kambariuose kabo vertikalios zaliuzes..bet as vis ruosiuos uzuolaidas rinktis, nes tikrai daug jaukiau...

 

o kaip atrodo vertikalios + uzuolaidos - neturiu supratimo, mano skoniui tai nekaip :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turb?t dienin?s u?uolaidos ir vietoj naktinių vertikalios ?aliuz?s...gana ?domus variantas..b?tų ?domu pamatyt :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.